Jaki tv do ps3?

mg30906

New member
może sie mylę ale zawsze byłem przekonany że full hd ma sens powyżej 42 cali i różnicy nie będzie widać na mniejszych ekranach więc full HD przy mniejszej matrycy nie bardzo ma sens , no chyba ze sie mylę i ma :)


pzdr
 

lexo

New member
Masta_J napisał:
Nie mylisz się, generalnie wszystko zależy od odległości od ekranu.
No ale niektórych nie przekonasz :rolleyes:

Pozdrawiam,
Generalnie to z 2m nie widzę wyraźnej różnicy między trailerem AVP 1080p i 720p na 50 calach. Z kolei gier na 1080p nie ma prawie w ogóle.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Trailer to nie jest najlepszy materiał do testów, 2 metry to taka graniczna odległość dla 50" więc na dobrej jakości materiale powinno dać się zauważyć różnicę.

Pozdrawiam,
 

adam-ant

New member
Spencer13 napisał:
Witam czy lepiej zainwestować w plazme ?? Rozważam panasonica 46s10 czy w jakiś lepszy LCD obecnie mam Philipsa 7403 także czas już na zmianę :D

S10 to bardzo dobry wybór jeśli chodzi o współpracę z PS3, sam miałem już go kupić, ale niestety za bardzo przeszkadza mi jego bzyczenie. Jeśli tobie bzyczenie nie przeszkadza (lub go nie słyszysz :)) lub będziesz miał dość szczęścia, żeby trafić egzemplarz nie hałasujący, to S10 ma chyba najlepszy stosunek ceny do jakości na rynku. W każdym bądź razie obraz bardzo ładny :D
 

adam-ant

New member
A co sądzicie o PS50B650 jako telewizorze do do PS3 ?
Obraz płynny?
Brak green ghostingu?
Jaka inna plazma 50'' byłaby lepsza do PS3?

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję :)
 

adam-ant

New member
Gdyby było mnie stać to pewnie nie zastanawiałbym się :D (ewentualnie zamówiłbym na prezentację 5090 i V10, które też do tanich nie należy, a do PS3 podobno jest super). A co sadzicie o B650? Nadaje się? Jest sporo tańszy od topowych Pionków i Panasów, co oczywiście jest bardzo zachęcające.
 

odb4

New member
Witam serdecznie.

Niedlugo mam zamiar kupic tv, ktory bedzie mi potrzebny jedynie do grania na PS3.
Mam ograniczona ilosc pieniedzy i zamierzam kupic TV 32'
Mam na oku dwa modele SAMSUNG:

Samsung LE32B530P7WXXU

Samsung LE32B550A5WXX


Niestety na model 650 mnie nie stac :)

Oba tewlewizory maja dosc przyblizone parametry. Nie posiadaja jednak 100hz, co mnie jednak, az tak bardzo nie boli.
Pytanie:
Ktory TV doradzacie i czy wogole te modele maja jakakolwiek szanse sprawdzic sie w grach na PS3. Zalezy mi glowie na plynnosci rozgrywki, ale nie jestem jakos choleeeernie przeczulony (chyba)

Pozdrawiam.
 

Ogr

New member
Bez reklam
odb4 napisał:
Witam serdecznie.

Niedlugo mam zamiar kupic tv, ktory bedzie mi potrzebny jedynie do grania na PS3.
Mam ograniczona ilosc pieniedzy i zamierzam kupic TV 32'
Mam na oku dwa modele SAMSUNG:

Samsung LE32B530P7WXXU

Samsung LE32B550A5WXX


Niestety na model 650 mnie nie stac :)

Oba tewlewizory maja dosc przyblizone parametry. Nie posiadaja jednak 100hz, co mnie jednak, az tak bardzo nie boli.
Pytanie:
Ktory TV doradzacie i czy wogole te modele maja jakakolwiek szanse sprawdzic sie w grach na PS3. Zalezy mi glowie na plynnosci rozgrywki, ale nie jestem jakos choleeeernie przeczulony (chyba)

Pozdrawiam.
Czy aby samsung to dobry wybór ?
Zastanów się nad SONY W4000 tv idealny pod gry ,filmy BLU-RAY bajka ;)
Do grudnia promo 5 lat gwary :D
 

ShadowUS

New member
Witam wszystkich userów.
Pragnę sobie zakupić 40 calowy TV do konsoli i myślę na Samsungiem LE40B530, jednak nie jestem pewien czy to dobry wybór.
Grałem troche na nim i wydaje mi się że to dobry wybór.
Myślałem też nad B550, jednak jedyną różnice jaką zauważyłem między nimi to USB w B550.
Budżet jaki mam na telewizor to jedyne 2500zł :( .
Czy ma ktoś jakiś inny TV do zaproponowania?
Od TV będe siedział 2-2,5 metra. Wydaje mi się że TV nie będzie za duży 8)
 

odb4

New member
Mowisz, ze grales na 530. Moglbys mi przyblizyc troszke jakosc obrazu, plynnosc rozgrywki, kolory, itp?
Bo jesli obraz nie rozni sie z tym co prezentuje 550, kupie 530.

pozdrawiam.
 

ShadowUS

New member
Kolory porównywałem w Avansie, gdzie były włączone te same prezentacje na B530 i B550. Grając u brata na le40B530 nie zauważyłem żadnego input laga, kolory są żywe [ustawienia niestandardowe :) ].
 

mateuszgreloch

New member
gobio napisał:
na której konsoli otrzymam lepszy obraz przy TV sony kdl-46z4500 (ps3 ,xbox360), czy ps3 jest o wiele bardziej przyszłościowe?
Za PS3 przemawia napęd bluray no i nadchodzące exclusivy [Uncharted 2, Gran Turismo 5 itd], chociaż gry które wychodzą na obie platformy częściej wyglądają lepiej na x360. Ja sam miałem taki dylemat miesiąc temu, ale kupiłem PS3 i nie żałuję, filmy bluray ryją beret [mam Sony 40W5500], boli tylko mała ilość gier chodząca w 1080p.
 
Ostatnia edycja:

azet

Member
Bez reklam
swego czasu podłączyłem do plazmy komputer okazało się że mogł wyświetlac obraz w rozdzielczości 1024 x ..... nie większej ,jak to wygląda z PS3 ?
dziękuję
 
Ostatnia edycja:

mateuszgreloch

New member
PS3 podłączone kablem HDMI jest zdolne wyświetlać obraz nawet w 1080p [1920x1080], ale na dzień dzisiejszy jest mało gier które z tego trybu korzystają [większość chodzi w 720p].
 

odb4

New member
Witam serdecznie.

Dzis, w sumie to juz wczoraj, stalem sie szczesliwym :eek: posiadaczem TV Samsung LE32B550.

w godzinach popoludniowych postarm sie opisac moje wrazenia z uzytkowania tegoz TV, wraz z konsola PS3.

pozdrawiam ;)
 
Do góry