Jaki tv do ps3?

Klisman1987

New member
Ja mam te same poglądy co Masta_J. Nie mam pojęcia co ludzie widzą w LCD. Kolega ma dość dobry LCD Sony i po godzinie grania u niego muszę iść do siebie i cieszyć sie prawdziwą jakością obrazu jaką prezentuje plazma. Nikt nigdy nie przekona mnie do LCD.
 

ravage

New member
Witam.
Przeczytałem parenaście stron tego forum i mam jeszcze większy mętlik w głowie odnośnie TV pod ps3.

Będe gral w ogległości okolo 3m od TV'ka, dwa metry dla GT5.
Myślę nad PV80.
Czym sie rózni PV80 od PV8 ?
Za nim przemawia 42 cale, ale rozważam też kupno LCD. Rozdziałka jak na HD Ready w Panasonicu wydaje się mała.
Budżet to 2500 zł.

Proszę o pomoc.
 

ravage

New member
To znow ja
Dzisiaj poogladalem TV'ki w marketach i zostało mi pare do wyboru i tutaj prosze o waszą pomoc
Oto lista :
1.SAMSUNG LE 40 B 551
2.LG 37LG5000
3.Panasonic TX-P42X10E
4.SONY KDL 37 U 4000
5.LG47LG5010
Ten ostatni kusi 47".
Wybaczcie brak linków, ale nie moge ich dodac pomimo 5 postów.
Jeszcze raz proszę o pomoc.
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
Ja tam z chęcia poradzę koledze:
jak 32 cale to plazma LG32PG6000 - Mietek coś pisał że nie poleca ale on pracuje dla samsunga hyhyh
jak 37 cali to plazma Panasa bo sam chciałem taką ale kasy nie zdało
w sumie im wyzej tym wiecej Panasów to nie piszę wiecej:twisted:
cenisz dobry obraz kup plazme proste :krol:
 

dziadek_rav

New member
Witam.
Przeczytałem bardzo dużo stron tego tematu i głowa mała :confused:

Posiadam około 3 tysięcy jakie moge wydac na TV i tu nasuwa się pytanie - jaki to ma być TV.

Czy musi posiadać funkcję 100 HZ?
Gdzieś czytałem, że te Panasonicki (choćby ten który wymienił kolega pare postów wyżej) mają za małą rodzielczośc i zeby patrzec na 1920x xxx ?

Siedze w odległości około 3 metrów od TV'ka, także myśle o 42 ". Patrząc na czas na jaki chciałbym zakupic ten Tv pewno przydało by się Full HD.
Telewizor wybiera się na lata prosze o pomoc nie chcialbym wpakować się w dupiaty telewizor.
 

maciejm_79

New member
Sharp 37XL8-Panasonic 37LZD8-Sony KDL 37V5500

Witam.
Przymierzam się do kupna TV. Posiadam PS3, XBOX 360 zastanawiam się nad 3 modelami: SHARP 37XLE8, SONY KDL37V5500, PANASONIC 37LZD8. TV głownie z myslą o graniu. Który wybrać??
 

Dymis

New member
Ja mogę polecić B650 :) Sam posiadam jego starszego brata 656 który nadal jest bardzo dobrym tv do grania jak i oglądania filmów wysokiej rozdzielczości.
Jeżeli ktoś posiada większy zasób gotówki można mierzyć już w jakieś LED'y :cool:
 

ravage

New member
Po wielotygodniowych badaniach rynku na placu boju zostały 3 tv :>
1. LCD samsunga LE40B650
2. Plazma Panasa
TX-P42G10E
3. Plazma panasa
TX-P42S10E

Co brac !? Plazma czy LCD :>?
I czy jest sens doplacac do G10E. Roznica jaka wyczytałem na stronie producenta to 600 hz do 400 hz na korzysc 10 e, oraz wyświetla 1080 lini, a s10e 900 (1080 -> chodzi o te sławne 1080p?!)
Jeszcze raz prosze o pomoc
 

gp2005

New member
To teraz ja mam pytanko. MAm sobie do pokoju lcd tv kupic( konsola+cyfra hd) i czy można do tego tv podpiąć kompa ( na karcie graficznej złącza: D-Sub oraz DVI-I). Jeśli tak to z jakie złacze ma być w tv ewentualnie jaka może być przejściówka? Z góry dzięki i pozdro
 

Buria

New member
Po raz kolejny muszę się poradzić w tym wątku.

Jako że samsung LE40A451, na którego byłem zdecydowany, nie jest już dostępny w moich okolicach, zauważyłem trzy inne samsungi, które były dostępne:

LE40A551

LE37B551

LE37A656

Mój naprawdę maksymalny budżet to ~2700 zł. Czy mógłby ktos skomentować ww telewizory pod kątem ps3?

Ponoć model A551 ma czasami problemy z matrycą. Piszę ponoć, bo opieram sie narazie tylko na wiedzy z sieci - czy mógłby ktoś dookreślić o jakie problemy chodzi i czy jest to powszechne?

Czytałem też wiele opinii o A656 jakoby obudowa tego tv pękała - czy to norma w przypadku tego tv czy też Samsung wypuścił felerną serię?

Moim problemem jest także to, że póki co nie posiadam ps3 więc nie mogę jej wziąć np do sklepu w celach testu.
Dlatego tym bardziej byłbym wdzięczny za pomoc. Tv chciałbym kupić już w przyszłym miesiącu bo doszedłem do wniosku, że odwlekając ten moment i czytając opinie w sieci można zgłupieć (a tv nie kupić) ;)
 

Morders

New member
Witam jest to mój pierwszy post na tym forum:)
Chciałbym prosic o pomoc w wyborze telewizora do PS3.
Na wakacje zamierzam kupic PS3 i jakiś telewizor do niego.
Telewizor maksymalnie może kosztowac 2000zł.
Zastanawiam się pomiędzy:
Qualia TV LCD SONY KDL-32S4010 HD Ready
SAMSUNG 32B530 FullHD MPEG4
Cenny do wakacji mogą się trochę zmniejszyc więc najwyżej mogę wybrac nowszy model z tej wersji.
Słyszałem również ,że podobno Sony ma lepsze telewizory od Samsunga.
Zamierzam siedzie w odległości około 3m od telewizora.
Proszę o pomoc w doradzeniu i , jeżeli ktoś posiada któryś z tych modeli proszę aby wypowiedział się , czy będą odpowiednie pod PS3.
 

Buria

New member
wszaman napisał:
Buria czy mi się wydaje czy ty ten sam tekst przewijasz na tym forum od ponad roku ? :)


@Wszaman - Wydaje Ci się. Zalogowałem się dosyć dawno, ale nie byłem aktywnym userem.

Sory za offtop i nadal proszę o pomoc
 
Do góry