Jaki tv do ps3?

qazar

Member
Bez reklam
A grasz online ? Jeśli tak to kup raczej A656 bo imput lag na poziomie 100ms to tragedia, można grać w trybie gra, ale ustawienia są tam masakryczne...
 

szymuR

New member
Gram online! Bardzo zależy mi na dobrym TV. Gbyby nie informacje o opóźnieniach sięgających 100ms to B650 byłby już u mnie w domciu... Nie mam pewności czy takie duże opóźnienie występuje, może jakiś użytkownik Samsunga LE37B650 próbował już grać w jakąś gierkę na tym TV (w Single jak i w multi)? Mam 3300zł na TV, będzie on służył do grania na PS3, może w przyszłości na XBOXie. Chciałbym do niego podłączyć również TVP1,2,Polsat, TVN. Będę oglądał filmy DVD i BluRay. Od TV siedzę ok. 2m (max), ale nie ma jakiejś stałej odległości. Film oglądać lub grać będą max 2os.Nie ma problemów ze Słońcem, gdyż mam nie przepuszczające w ogóle światła żaluzje. Jestem zainteresowany również
-LG 37LG7000
-Philips 37PFL7603D
-Sony KDL 37S5500K
i ten Samsung LE37B650

Bardzo kusząco wygląda ten LG, 100Hz, Full HD, 5ms.

PROSZĘ O POMOC!
 
Ostatnia edycja:

szymuR

New member
Mam 3000zł i chce kupić TV najlepiej 37' 100Hz, Full HD. TV będzie używany w 95% w grach typu Motorstorm, Fifa, Killzone2. Miałem już upatrzonego Samsunga LE37B650, ale dowiedziałem się, że ma ogromne opóźnienie (100ms).
Proszę o poradę, bo dziś zamierzam jechać i zakupić TV!
 

beamer

Banned
Samsung robi dobre TV. Sony też.

Jeśli masz więcej kasy to warto kupić Sony (5 lat gwarancji i dekoder mpeg-4). A do grania jakikolwiek Samsung spoko wystarczy.

Kto ci nagadał z tym 100 ms???
 

beamer

Banned
szymuR napisał:
W topicu poświęconym Samsungowi B650 na tym forum :p
Nie bierz wszystkiego co przeczytasz tutaj na poważnie. Ludzie piszą tutaj różne bzdury, robią sobie na złość a czasem nawet są zakonspirowanymi sprzedawcami sprzętu danej marki i dostają pieniądze za napisanie tego typu postu w stylu "Samsung śnieży, kup Sony".

Pojedz do sklepu i kup taki TV jak ci się podoba.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
No już nic gorszego polecić nie można niż wybór na podstawie tego co widzimy w sklepie.
Faktycznie niech kolega nie wierzy wszystkiemu co się tutaj pisze :D

Pozdrawiam,
 

szymuR

New member
1)W końcu ktoś szybko odpisuje i jest pomocny DZIEKI!
2)Tak dziś zamierzam jechać do sklepu, chciałem dziś kupić TV (wywiadówka się zbliża) i miałem upatrzonego tego Samsunga, ale mam wątpliwości. Dziś pojadę i pooglądam telewizorki na żywo.

Oto co mam na oku
-LG 37LG7000
-Samsung LE37B650
-Philips 37PFL7603D
-Sony KDL 37S5500K

Co z tego polecacie do mojej czarnulki?
 

Azashke

New member
Witam. Jestem nowy na tym forum ale zdazylem juz troche poczytac i mam pytanie. Co sadzicie o Samsungu LE37A656 ( telewizor na stronie Ceneo o numerze 1501554)? Jestem otwarty na propozycje telewizorow w cenie 2000 - 2800.
*Przepraszam ale nie moge dodawac jeszcze linkow*
Pozdrawiam Azashke.
 

sirduch

New member
Witam! Naczytałem się niesamowicie dużo o telewizorach ale ciągle nie mogę zdecydować. Chce kupić tv TYLKO do Ps3, nie interesuje mnie jak ten tv będzie grac z sygnałem telewizyjnym. Wielkość jaka wchodzi w grę to 32" (i tylko tyle zmieści sie w pokoju i max odleglość od tv bedzie ~2m wiec idealnie). Cena ~2000zl. Zastanawialem sie nad Samsungiem i Sharpem ale wybor modelu mnie przerasta. Bede wdzieczny za pomoc.

Pozdrawiam
 

sirduch

New member
Witam! Naczytałem się niesamowicie dużo o telewizorach ale ciągle nie mogę zdecydować. Chce kupić tv TYLKO do Ps3, nie interesuje mnie jak ten tv będzie grac z sygnałem telewizyjnym. Wielkość jaka wchodzi w grę to 32" (i tylko tyle zmieści sie w pokoju i max odleglość od tv bedzie ~2m wiec idealnie). Cena ~2000zl. Zastanawialem sie nad Samsungiem i Sharpem ale wybor modelu mnie przerasta. Bede wdzieczny za pomoc.

Pozdrawiam

Ps szymuR - jak ten B650 sie sprawuje z ps3?
 

szymuR

New member
Zdecydowałem się, ale jeszcze nie kupiłem :D Czekam na testy kikiego, który będzie miał ten TV w przyszłym tygodniu.

P.S. Ten Samsung ma taki sam input lag co SONY W5500!!! Lag dla W5500 w trybie gra wynosi 17-33ms względem F96, czyli dokładnie tyle samo co B650 również w trybie gra. Pamiętajmy, że Samsung zapewne zniweluje lag poprzez nowe softy.
 

Xerros

New member
Witam przeszperałem cały ten temacik i dalej ma mętlik w głowie:/ więc tak do mojego pokoju pasuje tylko tv 32 cale bo reszta już zaduzo:/ myślę że to w sam raz więc trzeba tylko wybrać model zastanawiam się poważnie nad


SONY KDL-32V4200
Samsung 32A551
Sony KDL-32V4000
SHARP LC-32RD8E -> plusem teego jest szybka matryca (4ms) i 100Hz

Prosiłbym o podanie różnicy miedzy pierwszym i ostatnim modelem.Jednak odstrasza mnie 8ms czas reakcji choć gdzieś czytałem ze smurzenie pojawia się powyżej tej wartości
Który z tej trójki najlepiej by współgrał z ps3 i dlaczego ?

Ps. Mam na tv max 2000zł

Dziekuję z góry za wszelkie rady

Peace
 
Ostatnia edycja:
Do góry