Jaki TV do 2 tys zł

BartPL

New member
Kurde ciężki wybór. Faktycznie Sony na morele.net jest za 2200 z groszami. Panasonic jest tańszy nawet 1789 zł. Jest jeszcze Philips
telewizor LED PHILIPS 42PFL4007H/12 - tanio, sprawdź.

Cholera sam już nie wiem...

mimo wszystko tego Philipsa bym nie brał. zbyt duże ryzyko - tylko jeden test znaleziony. model z 2012 roku....zbyt dużo niewiadomych a w sklepach, gdzie samemu go można sprawdzić i testować nie jest wystawiony ani ten, ani jego nowszy model o którym pisałem wcześniej.

wszystko zależy od funduszy jakimi dysponujesz. oba telewizory są naprawdę super. ja raczej kupię tego panasonica. 400 zł to prawie 1/4 cena konsoli PS4 którą kupuję dopiero gdzieś w lato.

a gdzie znalazłeś Panasonica poniżej 1800zl?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież Philips jako jedyny ma zerowy Input lag - więc różnica to przepaść.
Ale raczej go już nie dostaniesz...
 

BartPL

New member
Input lag jest Input Lag:
Opóźnienie wejścia
Philips ma bardzo dobrą obróbkę sygnału.

to, że jest zerowy jakoś ciężko mi uwierzyć a nawet jeśli to tylko na jednym trybie, na reszcie jest koło 100ms. warto by było stestować, jak kształtuje się obraz w tym trybie ale jest to niemożliwe bo w większości sklepów telewizory Philipsa nie są wystawione (przynajmniej warszawa i sklepy jak saturn, rtv). natomiast podejrzany jest fakt, że w renomowanych serwisach te telewizory nie są testowane. jasne, nie są bo ich producent nie dostarcza ale to trochę strzał w stopę, gdyż skoro produkt jest dobry, to jest to świetna reklama, a skoro producent nie daję go do recenzji, to coś jest na rzeczy.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
655 jest dostępny wszędzie, natomiast 656 miał być chyba modelem na wyłączność (droższy, bo firmy nie muszą dopasowywać się do innych sklepówm z ceną). 32" 656 widziałem tylko w Media Expert, 42" chyba tylko tam też, 50" jest w obydwóch kolorach dostępna w większości sklepów.
 

pete5555

New member
Jutro zamawiam. Czy warto kupować Sony w655 czy kupić Panasonic Viera Smart TX-L42E6E ??? Co byście wybrali.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z uagi na obróbkę sygnału, skalowanie, interfejs, personalizację obrazu, płynność i możliwości - ja wybrałbym Panasonica.
 

BartPL

New member
Jutro zamawiam. Czy warto kupować Sony w655 czy kupić Panasonic Viera Smart TX-L42E6E ??? Co byście wybrali.

ja sam bym brał sony ale to tylko ze wzgledu na te wszystkie recenzje i artykul stworzony przez hardkorowego gracza. sam nie mialem stycznosci z telewizorem. pewnie sam wezmę panasa gdyż nie posiadam dodatkowych środków. również proszę o wrażenia i może jakieś zdjęcie obrazu w grach na PS4
 
Do góry