Jaki tv dla Babci :)

Mr.P.

New member
Witam,

Ja poszukuje również telewizora dla Babci i również do 1500/1600 zł. Zaintrygował mnie ten Sharp Sharp 32 LD 135. Czy to jest full led? Bo cena raczej sugeruje, że nie. Choć ja akurat za bardzo się nie znam.

Jak ma się ten Sharp do telewizorów, które zaproponował Pan Karpaj
"Sony 32EX340
Toshiba 32EL933
Sharp 32LE140
Panasonic 32EM5"

Priorytet to dekoder naziemnej telewizji cyfrowej + obraz.

Zapytanie poszło też na PM do Pana kiki.
 
Ostatnia edycja:

czarex

New member
co myślicie o 32PFL3207H (1100zł) opłaca się dopłacać z 300 zł do Tośki 32RL933 jeśli chodzi tylko o oglądanie TV naziemnej?? Jedni chwalą philipsa inni toshibe i nie wiem, moja tośka mnie nie zawiodła, ale może philips ma porównywalną jakość? tylko weźmy pod uwagę, że tak jak kolega wspomniał babcia obejrzy klan rozmowy w toku itd, bez szaleństw :) ale i tak chce żeby obraz był przyzwoity
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Bardziej opłaca wziąć Tośkę 32el933 - bo to niemal to samo co philips, ale ma lepsze kąty boczne i trochę lepsze skalowanie. Cena bardzo podobna.
 

czarex

New member
hehe dobrze wiedzieć i pewnie zrobiłbym tak bez zastanowienia, ale... tośki el933 nigdzie nie widzę w ratach 0%, a philipsa 24x0% hmm niby nie dużo, ale na 0% bez ubezpieczenia mniej to odczuję :)

a różnica między tymi 2 tv jest widoczna przy naziemnej SD czy prawie taki sam obrazek? kąty widzenia nie są tak znaczące bo i tak jedna osoba by oglądała na przeciwko :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry