Jaki tv dla Babci :)

mareckki

New member
Witam, tak jak w tytule tv dla nie wymagającej osoby. Odległość 2,5/3,5m, pokój narożny dwoje okien...czyli słoneczny, zródło kablówka, stary vhs (może kiedyś dvd), cena ok 2000( im mniej tym lepiej) pozdrawiam

Witam, tak jak w tytule tv dla nie wymagającej osoby. Odległość 2,5/3,5m, pokój narożny dwoje okien...czyli słoneczny, zródło kablówka, stary vhs (może kiedyś dvd), cena ok 2000( im mniej tym lepiej) pozdrawiam
 

MJot

Member
także polecam w tej klasie tv Panasonica
wystarczy 32X10P, choć jakbyś przy okazji chciał u Babci sport pooglądać to wtedy 32X15

tańszy 32C10P nie ustępuje znacznie ww
 

Wrona

New member
Witam, czy Panasonic tx-l32x10y nada sie dla mojej babci? Sygnal analogowy zwykla "osiedlowka". Odleglosc ogladania ok. 2 m. Ewentualnie moze przydac sie jeszcze dsub pod kompa. Cena max 2 tys. zl. A moze polecicie cos innego? z gory dziekuje
 

Wrona

New member
kiki dzieki za info. Moglbys cos jeszcze polecic z 32' w cenie do 2 tys. zl, ale zeby mialo wejscie dsub pod kompa i zeby pasow nie bylo (nie smiej sie nie znam sie na tv a kumpel mowil mi ze w swoim 28 czasem cos takiego ma). A co sadzisz o tych modelach: Philips 32PFL3404, LG32LH2010, Samsung LE32B460, LG 32LH4000? One sa do 2 tys. zl, ale nie znalazlem nic pozytywnego na tym forum o nich;/
 

Yaheem

New member
Moja babcia przyjmuje CRT od całej rodziny, która przeszła na Plazmę/LCD :D:D Ma teraz do wyboru sharpa, thomsona i panasonica ;);)
 

mareckki

New member
zwrot ku plazma tv

Kupiony Panas 37x10y. Babcia zadowolona-sd spoko...lepiej jak na starym "funaju"21' i to sie chwali :).pozdrawiam
 

mark738

New member
No to pogratulować...
babci takiego wnuka.
Nie zapomnij tylko jeszcze zarejestrować zakupu na stronie Panasonica
PROMOCJE
Coby babcia miała 5 lat gwarancji, a Ty tyleż lat spokoju, że wybrałeś taki telewizor :)
 

shyha

New member
Odkopuję temat bo nie chcę zakładać nowego: jaki TV dla babci?
Wymagania:
DVB-T MPEG4
32 cale
cena 1,000zł (ew. +150)
 

Broda4

Member
odkopująć:czy coś nowego w przedziale 32-37 dla babci.
w wersji ekonomicznej - tylko tv naziemna.
( wymiana tv z crt.29 cali)
 
Ostatnia edycja:

paeru

New member
Bez reklam
Toshiba 37BV701, jeśli zwykłe LCD wchodzi w grę.

Jeżeli miałby być LED, to Toshiba 32HL933 lub 32EL933, ew. Panasonic 32EM5 i Sony 32EX340. Wszystkie są w porządku z przewagą Toshiby serii HL, ze względu na kolorystykę, skalowanie obrazu i wygląd zewnętrzny telewizora.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
ekonomiczna = w miarę tania. ale standartowo - ok 1500. - wiadomo +/-.
Dla babci nie ma potrzeby raczej w full hd inwestować, ale led z podbiciem do 100hz może już mieć większy sens :

Sony 32EX340
Toshiba 32EL933
Sharp 32LE140
Panasonic 32EM5

Choć Toshiba w tej kategorii cenowej jest chyba najlepszym wyborem - najlepsze kolory i kąty, najlepsze USB pod względem ilości formatów, i bardzo równe podświetlenie matrycy.
 

Broda4

Member
jak wiadomo - bacia nie potrzebuje wodotryskow- co tam mozna zobaczyc: wiadomosci, ewa drzazga i pewnie klan,

kompletnie nic wiecej,

OK zajrze na oferty

dziekuje
 
Do góry