Jaki tv 37" w kwocie około 2000zł do DVB-T oraz telewizji satelitarnej

przemko466

New member
Witam,
Poszukuję telewizora do telewizji naziemnej DVB-T oraz telewizji satelitarnej oraz w mneiejszym stopniu do DVD raczej przez euro złącze.
Co byłoby najlepszym wyborem w tej cenie do takich zastosowań ? Myślałem nad LCD w technologii Led zapewne krawędziowego.

Czy coś z tego będzie Ok:
Telewizor LED SHARP LC-37LE320E - tanio, sprawdź.
Telewizor LED PANASONIC TX-L37E3E - tanio, sprawdź.
Telewizor LED SAMSUNG UE37C6000 - tanio, sprawdź.
LG LG 37LE5300 - tanio, sprawdź.
Telewizor LED PANASONIC TX-L37E3E - tanio, sprawdź.
LG LG 37LE5500 - tanio, sprawdź.
Telewizor LED SAMSUNG UE37D5000 - tanio, sprawdź.


Który by był najlepszy i dlaczego ?
Z góry dziękuję za pomoc.
 

farba

New member
A czemu nie 40" UE40D5500 dostaniesz taniej bo za 2118,00zł
Samsung nie produkuje matryc 37" i do swoich telewizorów 37" wkłada gorsze matryce robione w Chinach.
Do tanich czterdziestek też często wkładają matryce innych producentów, więc nie rób mu wody z mózgu. Ba, nawet w przypadku D6500/6750, nie masz pewności z jaką matrycą wyrwiesz. By mieć takoką pewność musisz się rzucić co najmniej na D7000/8000.
 

przemko466

New member
TV nie jest dla mnie tylko dla Znajomej a z tego co wiem we wnękę meblową wejdzie u niej max 37 i więcej nie chcą ;)

A jak się mają matryce w 32" ? Też chińskie ?
 
Ostatnia edycja:

farba

New member
TV nie jest dla mnie tylko dla Znajomej a z tego co wiem we wnękę meblową wejdzie u niej max 37 i więcej nie chcą ;)

A jak się mają matryce w 32" ? Też chińskie ?
W przypadku niższych serii(4,5 i 6) Samsunga, matryce to loteria(klik) niezależenie od rozmiaru. Podobno, z naciskiem na "podobno", seria 7 i 8 matryce od Samsunga.
 
Ostatnia edycja:

gosc_niedzie

New member
Do tanich czterdziestek też często wkładają matryce innych producentów, więc nie rób mu wody z mózgu. Ba, nawet w przypadku D6500/6750, nie masz pewności z jaką matrycą wyrwiesz. By mieć takoką pewność musisz się rzucić co najmniej na D7000/8000.

To prawda, ale w przypadku 40" jest jakaś szansa że się trafi matryca od samsunga, przy 37" nie ma żadnej szansy. Z 37" lepiej chyba wziąć panasonica TX-L37E30E- będziesz mieć pewność że dostaniesz matrycę IPS-Alpha od LG. Przeczytaj test Kikiego.
 
Do góry