jaki LCD Sharpa wybrać ??

dla osób posiadających wiedzę na temat poniższych modeli, wskażcie najlepszy


  • Total voters
    0

SławekSS

New member
Bez reklam
DH65 na pewno jest full HD i ma matryce 1920x1080.
RGB+ nie ma takiego znaczenia(róznica polega na tym, ze lampy emituja dodatkowo pewien zakres barwy czerwonej który jest nie do wychwucenia przez oko). Jest to jeden z powodów, ze nie robia juz tv z tym typem podswietlenia(drugi powód, to cena lamp).

Ja bym brał tego DH65, a jak chcesz aby miał 100Hz, to poczekaj na model DH77. Powinny byc w marcu.
 

a4tech

New member
@POLLOK


W 100% zgadzam się z Przedmówcą...
Różnica w cenie jest spora. I wydaje mi się, że lepiej ją przeznaczyć na dobrej klasy okablowanie i zewnętrzne urządzenia.

Decydując się na serię DH65E otrzymasz napewno dużo lepszą czerń jak i lepsze kąty w porównaniu z XL2E :D
Kolejnym atutem DH65E jest jak już pisałeś dekoder MPEG4. I z tego co opisałeś będzie Ci on przydatny.
Istotny jest również wbudowany dekoder audio (Dolby Digital PLUS).

Natomiast dźwięk (użyte głośniki + wzmacniacz) to wielki plus dla serii XL2E :eek:k:
Te zastosowane w DH65E jak i nowej serii DH77 są poprostu marne i nadają się praktycznie tylko do wiadomości i seriali :???:
No ale od czego jest Amplituner... ;)

Porównanie modelu DH65E z XL2E mam na codzień. I osobiście nie kupiłbym w obecnej chwili XL-2-ki.

Technologia w elektronice idzie zbyt szybko do przodu.
Więc nie ma co płacić za zebrane nagrody i pochwały danego modelu i to z przed X lat :p
TV to nie samochód...
A za różnice w kwocie miedzy DH65E a XL-2E masz prawie drugi TV do sypialni czy dla dziecka :) :) :)


Jeżeli nie jest Ci spieszno to poczekaj trochę na 52DH77 tak jak radzi Kolega @SławekSS.
Mniejsze już są.
Poczytaj pojawiające się o nim opinie i ew. testy. Obejżyj go Life i dopiero decyduj.
Ten nowy model napewno nie będzie gorszy od protoplasty :)


Pozdro.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie cenowej w której się poruszasz najlepszym sposobem zakupu jest prezentacja w Twoim domu.
Sam wybierasz ze swoich sygnałów , w swoich warunkach.
A w klasie cenowej zaoferowałbym do prezentacji:
Panasonica 50 PZ 800
Sharpa 52 XL2
Samsunga 50 a 756
Co do modelu 52 DH 77 - to nie ma nawet teoretycznego terminu wejścia , czyli oznacza to że telewizor może być w sprzedaży nawet za pół roku.
 

cyganos

New member
Witam wszystkich,
dzięki temu forum wybrałem D65E w rozmiarze 37" i mogę powiedzieć że był to strzał w 10. Wcześniej oczywiście oglądałem inne modele tv jednak zawsze to sharpy wyróżniały się na +
Ostateczną decyzję podjąłem po oględzinach zakupionego przez mojego ojca lcd 42lg5000, który w porównaniu z moim sharpem gra słabo. Jest to o tyle dziwna sytuacja, że LG podłączpny jest po DTV cyfrowego polsatu a ja mam zwykłą analogową kablówkę.

Pozdrawiam
 

MJot

Member
Miałem przyjemność pomagać znajomemu wybrać tv - wszedł 32DH65. Wrażenia ze wszech miar pozytywne - bardzo udany model. Jak dla mnie tylko 2 wyraźne wady:
- przekombinowane i skomplikowane menu,
- "niestrawna" instrukcja obsługi.

Obraz z CP - ładny, DVB-T - ładny, sygnał analogowy - do przyjęcia, bardzo dobre formatowanie dla SD.

Kupiony za 2100 w sklepie Avansu w Bielsku-Białej na Mostowej.
 
Ostatnia edycja:

snajper45

New member
U mnie w mieście jeszcze są więc pytam czy są lepsze czy nie czy scaler jest lepszy? bo wszędzie mówią co innego i nie wiem co robić
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
chyba że masz super cenę - to bierz .
Bo za tą cenę masz 32 DH 77 i ja bym tak wybrał:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=38305
Czystość przy dobrej jakości strumienia sygnału sprawia że wiesz za co zapłaciłeś/łaś/
017_P1140693.JPG


Programy informacyjne, studyjne - to czysta przyjemność oglądania
018_P1140696.JPG
 
Do góry