jaki LCD Sharpa wybrać ??

dla osób posiadających wiedzę na temat poniższych modeli, wskażcie najlepszy


  • Total voters
    0

b'Art

New member
:hmm: baaaardzo fajnie, ciągle nie wiem co wybrać. Wiem, że będzie to Sharp, ale co dalej, ???? Pójdę potestować.

Pozdrawiam
 

pietrekth7

New member
Wiatm
Jestem posiadaczem XL2e 42 przez 1 roczek. Oglądam go z 3,5 metra , sygnał jest z kablówki i powiem że jestem zaskoczony jakością a od niedawna czyli 3 dni C+ HD i jest superrrrrrrr.
Jedyną wadą jest czas przełączenia z jednego programu na drugi :roll:
Piszecie o cenie że droższy ale panowie tv kupuje się na parę lat a nie na tydzień więc dołożyć trochę grosza warto .
Decyzja należy do Ciebie ale jak ja kupiłem miałem podobny problem i tv kosztował w MM 9999zł. a udało się kupić za 7500zł. więc szukaj a znajdziesz :)
Na koniec powiem tak Sharp XL2e 42 lub większy polecam polecam polecam !!!
 

skylla1

Member
Bez reklam
pietrekth7 napisał:
Wiatm
tv kupuje się na parę lat a nie na tydzień więc dołożyć trochę grosza warto ...udało się kupić za 7500zł.
A teraz taki nowy jest od 4300, czyli twój jest wart < 3000. Zatem przez rok stracił na watości ponad połowę (cenę nowej bdb plazmy 42). To też daje do myslenia, prawda?
 

pietrekth7

New member
skylla1 napisał:
A teraz taki nowy jest od 4300, czyli twój jest wart < 3000. Zatem przez rok stracił na watości ponad połowę (cenę nowej bdb plazmy 42). To też daje do myslenia, prawda?

JAK JESTEŚ KAMIKADZE I LUBISZ RYZYKO TO JEDZ NA ŁKS STADION NA GIEŁDĘ W SOBOTĘ I KUPISZ ZA 2000ZŁ. PO MOJEMU GDZIE NAJTANIEJ TO COŚ ŚMIERDZI POZDRO PITER
 

rr73

New member
Witam
W pogoni za techniką chyba zawsze będziemy stratni, a cenę poniżej 4800 zł za 46 xl2 otrzymamy w kilkunastu sklepach więc nie jest to żadne ryzyko.

Pozdrawiam
 

kaji

New member
A wiadomo, dlaczego Sharp podał taka informacje o nie oferowaniu do sprzedaży tego modelu?? Nie ukrywam, że byłem nim mocno zainteresowany.
 

StysieK

New member
Kiki a wiadomo czemu nie będzie już w sprzedaży tego modelu ???
bo nie wiem czy się spinać żeby go kupić ???

czy może jakiś felerny się okazał ???
 

yahu

Member
kiki napisał:
Sharp podał żeby 37 Xl 8 nie oferować do sprzedaży . Prawdopodobnie nie ma i nie będzie.
Szczerze powiem tez mnie to zmartwiło,tym bardziej ciekawi mnie przyczyna .Czy coś wiadomo dlaczego takie info?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
miał być wycofany - ale jest w sprzedaży ponownie.
Jest też jeszcze stara extra cena.
Nowe ceny :( - lepiej nie pytać .
 

Miran

New member
Witam
Panowie proszę o radę,cały czas byłem nastawiony że kupię plazmę Panasonika 50 PY800 ale jak wiecie były problemy z dostępnością a teraz cena dość wysoka.
W tej chwili jest w promocji telewizory bez vatu w Media Markt Sharp 52XL2E za 6556zł to chyba dobra cena??
Mam w tej chwili Panasonica 42PV80 i jestem bardzo zadowolony z obrazu (cyfra+)
Moje pytanie, czego mam się spodziewać po tym Sharpie czy obraz z cyfry będzie gorszy ,lepszy czy porównywalny??
Jak prognozujecie teraz ceny telewizorów w najbliższym czasie czy nowe ceny związane z walutą jeszcze przed nami??
A trzecie sprawa w panasonicu PY800 był Pip z tego co czytałem w opisie Sharpa nie ma takiej funkcji czy to standart w LCD czy Sharp jest uboższy??

Kiki jakbyś mógł wyrażić swoje opinie bo jesteś jakby najbardziej w temacie.

Dziękuję i pozdrawiam.
 

POLLOK

New member
LC-52XL2E czy LC-52DH65E?

Witam serdecznie :smile:

Mam niezły orzech do zgryzienia. Chcę w końcu kupić LDC i wybór padł na markę Sharp. Podobno obecnie najlepsze :eek:k:

Rozważałem jeszcze Pionka Kuro, ale mi odradzono.

Ma to być telewizor z rozmiarem matrycy 52". Już byłem zdecydowany na model LC-52XL2E, ale teraz ukazał się nowy model LC-52DH65E.
Ten drugi - nowszy model nie jest (podobno) full HD, nie jest 100 Hz i nie ma RGBplus, ale za to ma wbudowany dekoder MPEG4 H.264.

Sam już nie wiem, który wybrać :|
Starszy model - LC-52XL2E mogę kupić za 6500 zł.
Nowszy model - LC-52DH65E mogę kupić za 5000 zł.
Ta różnica w cenie nie gra roli.

Nie potrafię obiektywnie ocenić, na ile te brakujące technologie są przydatne i który z tych dwóch modeli wybrać :sad:

Dodam, że generalnie korzystam z Cyfry+ (wymienię dekoder na HD), ale także z anteny TV lokalnej, bo na Cyfrze nie ma Polsatu. Do tego oczywiście DVD (z czasem pewnie blue-ray).

Z góry dziękuję za Wasze opinie.

Pozdrawiam
POLLOK
 
Do góry