Jaki jest Twój ulubiony film wszechczasów?

Bipo

Active member
Bez reklam
Szeregowiec Ryan za każdym razem pomimo iż znam ten film na pamięć wyzwala w człowieku emocje i ogląda się go od perwszej sekundy do ostatniej minuty z zainteresowaniem.... ;-) Muzyka, fabuła i efekty specjalne robią swoje a po mimo że film ma już swoje lata nie odstaje nic od najnowszych wysoko budżetowych produkcji filmowych... ;-)
 

SternQuest

New member
A ja uwielbiam wszystkie części Indiana Jones. Te filmy oglądałem już tyle razy i zawsze dobrze się bawię, czekam na piątą. Lubię też Żandarma... :) No i jeszcze "SzklanaPułapka".
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z zagranicznych - Ojciec Chrzestny I i niezrównany Marlon Brando jako Don Corleone

Z polskich - "Pociąg" z zajebistym Leonem Niemczykiem.

Zresztą uwielbiam polskie ,czarno białe filmy.Jak widzę te pokolorowane podróby to mnie skręca
 

lycone

Banned
Z zagranicznych - Ojciec Chrzestny I i niezrównany Marlon Brando jako Don Corleone

Z polskich - "Pociąg" z zajebistym Leonem Niemczykiem.

Zresztą uwielbiam polskie ,czarno białe filmy.Jak widzę te pokolorowane podróby to mnie skręca
Ostatnio znowu oglądałem pierwsze dwie części Ojca Chrzestnego. Została mi trzecia, której wcześniej nie widziałem. Pierwsza część to klasyka, ale w moim rankingu wyżej stawiam American Gangster.
 

venom200

Member
W/ g może nie jest to mój ulubiony film ale chyba najbardziej odcisnął się na mojej psychice to AI sztuczna inteligencja.
Chyba żadna pozycja takiego piętna w mojej głowie nie odcisneła.
Jak sztuczny chłopiec czekał za swoją mamą. Masakryczna wizja ktoś powie o czym pisze ale obejrzyjcie ten film jeszcze raz na spokój i złapcie chwilę zadumy i refleksji.
Druga pozycja tak dla rozluźnienia atmosfery to podobnie jak Armanig Rocco in Poland
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ciężko wybrać jeden film. Takich filmów, które mogę oglądać znając je na pamięć jest sporo. EX MACHINA, Trylogia batmana Nolana, Interstellar itd
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Pelno takich, ale jak mialbym wybrac ten jeden jedyny to chyba:

RAMBO

za mlodu, rodzice kazali mi zawsze isc spac bo film "nie dla dzieci" a ja sie zawsze zakradalem i z korytarza ogladalem. Mama zawsze skumala sie ze siedze w korytarzu i kryla mnie przed ojcem :))

Lub jezeli serial wchodzi w rachube to Dragon Ball.


Nie moge tez zapomniec o Punisher, Hitman, Jason Bourne, Szybcy i wsciekli, Transporter
Uwielbiam serie:
Game of throne, Death Note, Code Geass, Great Teacher Onizuka, Skip Beat, Naruto
 
Do góry