Jaki jest Twój ulubiony film wszechczasów?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jaki jest Twój ulubiony film wszech czasów?



Czy ..... ????

Za najciekawsze wypowiedzi będą równie ciekawe upominki redakcji !
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Jeszcze za wcześnie aby zaliczyć Interstellar do filmów wszechczasów, ale zakładam że za 10-20 lat będzie to już klasyk gatunku. Prawdziwe, dobre kino SF. Od jego premiery jeszcze żaden inny film nie zrobił na mnie aż takiego wrażenia, czy w podobny sposób zagrał na emocjach. Ostatnie 30 min filmu oglądałem wręcz z opadniętą szczeną.
 

collider

New member
Bez reklam
Nie wiem czy mozna postawic znak rownosci pomiedzy ulubiony a najlepszy film. Mam kilka filmow, ktore lubie ogladac a niekoniecznie sa to wedlug mnie najlepsze filmy. Zakladajac, ze chodzi o ulubiony to np. "Zandarm i kosmici", "Predator", " Chlopaki nie placza" czy seria "Star Wars". Jest tych filmow kilka jak nie kilkanascie i gdy jest okazja by je obejrzec to to robie.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Ja odkrywczy nie będę bo 2 pierwsze pozycje pokrywają się se średnią światową. Niespodzianką natomiast jest pozycja 3. Mój ranking zatem prezentuje się następująco:
1. Forrest Gump
2. Skazani na Showshank
3. Maverick
Z polskich:
1. Seksmisja
2. Nic śmiesznego
3. znowu zaskoczenie bo... "Job czyli ostatnia szara komórka" czyli najbardziej niedoceniona produkcja ostatnich lat.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie musiałoby być podzielone to na kategorie ... w przeciwnym wypadku pytanie nie ma sensu... oczywiście dla mnie..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Trylogia Batmana nakręcona przez Nolana oraz Interstellar.

W obu filmach świetna muzyka wiadomo kogo:D
 
Do góry