Jaki Dysk

Soniak45

New member
Dość dziwne to nie wiem co oni kombinowali :( a to moje pudło i papierki :

dsc04452l.jpg



dsc04454c.jpg


dsc04455uc.jpg




To tyle abyś sobie porównał.
 
Ostatnia edycja:

Fatal1ty

New member
Radoslav, faktycznie polecieli po bandzie ale generalnie na Twoim miejscu bym się nie przejmował, a nawet ucieszył.

Producenci na zachód robią lepsze rzeczy;P bo tam jak komuś co padnie to więcej nie kupi;p
 

Radoslav

New member
Dość dziwne to nie wiem co oni kombinowali :( a to moje pudło i papierki :
(...)
To tyle abyś sobie porównał.

No to opakowania i papierkowa zawartość wyglądają zupełnie inaczej...chociaż obudowę też mam tą starszą czyli całą w połysku, ale taką akurat chciałem;)
A z ciekawości ile ten twój zestaw kosztował? Hmmm...masz go z 250GB wbudowanym + jeszcze 250GB dodatkowo? Czy źle czytam to info na pudle?

Radoslav, faktycznie polecieli po bandzie ale generalnie na Twoim miejscu bym się nie przejmował, a nawet ucieszył.

Producenci na zachód robią lepsze rzeczy;P bo tam jak komuś co padnie to więcej nie kupi;p

Heheh...ja się tym specjalnie nie przejmuję ale faktycznie dziwnie to wygląda ze strony sieci Euro :| Po cichu mogę liczyć na to że jest ona inna...w sensie lepsza ;)
 

Soniak45

New member
Tak jak koledzy pisza moze i to odrzut ja tam wychodzę z załozenia ze wole jak z 30 razy sprzęt trafia do serwisu na gwarancji jak przez okres ochronny działa ok a na następny dzień po jego zakończeniu leci z konsoli dym.Do rzeczy jednak, moja konsolka jest matowa i z lipca tego roku dałem za nią 1555 zł bo dołożyli grę Sports Sezon 2 a były tam gierki na które zgrzały się dzieciaki wiec wziąłem, dysk twardy 250 GB ( jeden :)).Ważne uważam jest to , że masz produkt nowy i j działa :) .Wiesz to tak jak dyskusje na temat czy lepsza jest konsola matowa czy błyszcząca lub dosadniej czy warto xbox 360 czy ps3 wejdź na fora i dowiesz się :)!!?? są tam wzjemne szykany , opluwanie się i nic wiecej zero merytorycznych treści ,ale to nic wpisz w googlach co lepsze call of duty czy batelfield 3 ,strzelanka obie na pc i konsole tam dopiero się dziej.Moje zdanie jest takie forum ma podpierać wybór a tego właściwego dokonujmy sami ( jeden woli zabijać kurczaki :) drugi koguty ,jeden woli ogórki drugi ogrodnika córki) każdy lubi zgoła co innego dlatego taki swiat jest róznorodny i kolorowy.PS mnie nurtowały pewne problemy zapytałem i dostałem odpowiedzi które mnie nakierowały na właściwy wybór - mataman - mi doradził i dzieki :) bo któż lepiej doradzi jak ten co ma dwie konsole i jest obiektywny z brakiem poczucia fanbojstwa do jedenej platformy czy drugiej.Wszystkim Konsolowcom życzę długich bezawaryjnych lat pracy i Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2012 Roku .Pozdrawiam
-----------------------------------------------------------------------------------------------
sony 40" w5500/sony hx1/sony bdv e-870/philips 40" 9705/xbox 360 250 GB+kinect
 
Ostatnia edycja:

Soniak45

New member
- mataman - Mam pytanie do Ciebie jak to jest z tą gwarancją .Podają ,że jest roczna na slima ,więc zakupiona przeze mnie w grudniu konsola miałaby okres ochronny do grudnia 2012 jednak po zarejestrowaniu w xbox com,wyświetla się wiadomośc iż termin gwarancji podstawowej upływa w lutym 2014 ,a kinecta luty 2013 :( nie wiem o co chodzi z tymi informacjami .Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź .
-------------------------------------------------------------------------
sony40" w5500/sony hx1/sony bdv e-870/philips 40" 9705/xbox 360 250 GB+kinect.
 

Fatal1ty

New member
Poza gwarancją producenta masz jeszcze odpowiedzialność ustawową sprzedawcy (jeśli kupiłeś w sklepie) za niezgodność towaru z umową która wynosi 2 lata.
 
Do góry