Jaki Dysk

Fatal1ty

New member
To lipa

Bo w sumie wersja 250gb tym się właśnie charakteryzowała...
Mi się bardziej widzi błyszcząca...
 
Ostatnia edycja:

Radoslav

New member
Teraz obie wersje są matowe, no chyba ze konsola w magazynie poleżała to jeszcze trafi błyszczącą.


Dzięki tej uwadze zamówiłem do sklepu jeszcze jeden zestaw tym razem z wbudowanym 250GB i zobaczę jak wyglądają obydwa :)
A mam jeszcze pytanie odnośnie drugiego pada, bo chcę taki dokupić. Rozumiem, że nie musi on być z kablem do ładowania bo wystarczy mi jeden który będzie w całym zestawie z X?
 

mataman

New member
Bez reklam
w zestawie nie ma kabla do ładowania gdyż pady do x360 nie maja wbudowanej bateri. Najlepszym wyjsciem w tym momencie jest zakup akumulatorków. Polecam Sanyo eneloop 2500mAh
 

Soniak45

New member
Witam miałem konsolę ps3 i padła dziewczyna :) Mam pytanie chce nową kupić konsolę do grania + kontrolera ruchu ,przeglądajac fora od kilku dni zbaraniałem doszczętnie ,wzajemne opluwanie się konsolowców xboxa i ps3 nic mi nie pomogło ;( bo powstał jeszcze wiekszy dylemat co wybrać czy ponownie kupić ps3 czy Xboxa.Ktoś powie kup 2 zestawy niestety kasy jest na jeden :).Zatem czy to prawda że xboxa w niedługim czasie odwiozę do serwisu jak sugeruje wiekszosc ?? bo trochę jednak skrzwiłem się w strone IKSA :).Mam silnego peceta ,szybki internet i zestaw z blu-ray .Konsola ma służyć do wspólnych zabaw rodzinnych w zimowe wieczorki i pogrania w fife + jakas strzelanke nie ma co sie oszukiwać gry kosztują zatem pewnie kupie ich kilka i na tym się skończy :).Nie jestem fanem konkretnych ekslusiwów ,konsola jak zaznaczyłem wcześniej ma być do rozruszania kosci :) i pogrania w gry bez konkretnych preferencji np taki kilzone 2,czy 3 podobno szał i guru ,na mnie nie robi wrażenia nie lubie uganiać się za potworkami wole już 2 wojne itp.Głównie chodzi o sprzęt ,PS3 bo lepsze i ma lepszą opcje move,czy Xboxa 360 slim z kinektem jesli tak to 4 GB czy 250 GB bo podobno i tak płyta musi być w środku ale ma podobno opóźnienia w odbiorze obrazu sylwetki i przekazania jej do tv , czy każdy ruch bedzie odzwierciedlony ?,a w move czy on widzi tylko to co zaznaczam reką w której trzymam kontroler ??,czy kupić świecąca obudowę Xsa czy matową bo nowsze częsci w środku ??.Przepraszam za chaos mej wypowiedzi:) ale kompletnie sie nie znam na tych nowych nowinkach :( bardzo prosze o pomoc Panowie.Pozdrawiam
-----------------------------------------------------------------------
sony 40" w5500/sony hx1/sony bdv e-870/philips 40" 9705
 

Vaderus

New member
Bez reklam
Jeśli zostały Ci gry z poprzedniej PS3, to może warto rozważyć kolejną... będzie taniej na starcie... nie wspominając o darmowym PSStore z demami, co w zupełności wystarcza do okazyjnej zabawy. Kloc chyba tego nie ma :(
 

Soniak45

New member
Witam Dziekuję Wszystkim za odpowiedzi - mataman-mam pytanie do Ciebie widzę iż posiadasz obydwie maszyny :) co o tym wszystkim myślisz mógłbyś się skusic na małą refleksje ? :) czy też to temat rzeka i sobie darujesz ? ale jakbys nakreślił pare słów to z góry Dzięki i Pozdrawiam
------------------------------------------------------------------------
sony 40" w 5500/sony hx1/sony bdv e-870/philips 40" 9705
 

mataman

New member
Bez reklam
Konsola ma służyć do wspólnych zabaw rodzinnych w zimowe wieczorki i pogrania w fife + jakas strzelanke nie ma co sie oszukiwać gry kosztują zatem pewnie kupie ich kilka i na tym się skończy :).



Jeżeli stawiasz takie wymogi to ja osobiście wybrałbym x360+kinekt. Idealny zestaw, dla ciebie fifa i fps'y (pad od klocka lepiej się do tego nadaje) dla rodziny masa gier na kinekta.
 

Soniak45

New member
Witam, - mataman - dziękuję za pomoc w doprecyzowaniu wyboru nowej konsoli .Zatem stanęło na Xbox 360 250 GB + kinekct,poczekam jednak jeszcze z tydzień może zmiękną sprzedawcy choć trochę przed świetami :)bo pomału coś w tym kierunku zaczyna się dziać : Promocja Xbox - Sklep internetowy Agito.pl ,jeszcze raz serdeczne dzieki i pozdrawiam.
 

Soniak45

New member
Witam -Radoslav- no no nie powiem też kusząca oferta :) ciekawe czy zejdą jeszcze z ceny ?? :).Coś mi podpowiada aby wstrzymać się do poniedziałku 19 grudnia wiadomo wówczas będą chcieli wypchnąć już wszystko na siłę bo jak teraz w okresie świat nie sprzedadzą to potem już mają lipę wszyscy straszą kryzysem i mało ludzi wywala około 2 tyś na gierke :) zresztą widać to w sklepach oglądajacych mnóstwo finalizujących transakcję znikoma czesć .Pozdrawiam
 

Soniak45

New member
Witam pytanie do znawców tematu :) ile w końcu kosztuje usługa xbox live bo jak sie rejestruje to pokazuje 229 zł a w necie opisują że juz od 129 zł czyli o wiele mniej dlaczego jest taka różnica i jak zrobić aby grać za tą tańszą opcję .Pozdrawiam.
 

mataman

New member
Bez reklam
Spytaj sie microsoftu dlaczego daje takie ceny w dashboardzie. Teraz 12 miesięcy golda można kupic za 119zl w większości sklepów. Jest to w postaci kodu który wpisujesz w dashu. Tylko taki sposób zakupu golda jest opłacalny.
 

Soniak45

New member
Rozumiem warto jednak popytać ?? :) bo machinalne kliknięcie i ponad 120 zł w plecy:)ps.konsolka kupiona w rtv euro agd mieli najlepsze ceny ,oczywiście 250 GB.Dzieki jeszcze raz i życzę Wszystkim Zdrowych Pogodnych Świąt .Pozdrawiam
------------------------------------------------------------------------------------------------
sony 40" w5500/sony-hx1/sony bdv e-870/philips 40" 9705/xbox 360 250GB+kinect.
 
Ostatnia edycja:

Radoslav

New member
ps.konsolka kupiona w rtv euro agd mieli najlepsze ceny ,oczywiście 250 GB.Dzieki jeszcze raz i życzę Wszystkim Zdrowych Pogodnych Świąt

No to chyba mamy takie same zestawy ;) Powiedz mi tylko czy na pudle też masz może napisane że jest przeznaczona na rynki EN/NL/FR/DE/IT/ES/PT...brak tam PL ;) Niby nic, ale w sumie instrukcji po polsku też w związku z tym nie ma. W prawdzie obsługa nie jest jakaś trudna, ale mimo wszystko uważam że sprzęt sprzedawany w kraju powinien mieć polskojęzyczne papiery.
 

Soniak45

New member
Siemka -Radoslav- obejrzałem kartonik wkoło i oprócz opisów różnojęzycznych są także i polskie ale Tobie zapewne chodzi o to co opisane jest małym drukiem iż na spodniej stronie pudełka zawarte są istotne informacje.Po odwróceniu pudła jest naklejka z kodem paskowym i w ostatnim wersie napisano : FOR DISTRIBUTION IN EN/CS/EL/HU/PL/SK CEE .Konsola jest z lipca mam nadzieję ze trochę pochodzi :) ma dostęp świeżego powietrza i leży płasko nie stoi pionowo za duży ruch w chacie :) .Sama instrukcja to wersja skrócona w formie obrazków z róznymi językami również po naszemu :)i ta dłuższa w formie ksiażeczki.Reasumując masz racje wszystkie produkty sprzedawane na rynek polski winny miec instrukcje w języku PL to wymóg .Myślę tak że RTV EURO AGD skupuje jako dystrybutor co się da i tym handluje kasa i jeszcze raz kasa.Dla przykładu była promocja philipsów TV w tym roku chyba w czerwcu ,kupujesz ,użytkujesz miesiąc nie podoba CI sie oddajesz zwracaja kasę.Po 3 chyba miesiącach od tej promocji zgrzałem się na Filipa 9705 dzwonie na infolinię i gadam oni wciskają mi temat jakie to wspaniałe itd a ja tłumaczę iż chcę nówkę nie wiszący z ekspozycji bo jeśli pójdę po odbiór do sklepu i zobaczę że ma cechy użytkowania pojedzie z powrotem do warszawy nie chciała gadac ta z infolini ,zadzwoniłem jeszcze raz i poprosiłem z serwisem tam facet co też mógł mi zamówić tv załatwił wszystko bez problemu .Efekt poczytaj na forum wiekszość kupujących philipsa 9705 po wakacjach widziała jakieś ślady użytkowania lub był z października 2010 roku,zgadza sie tv był tanszy chyba o 400 zł czy 500 zł ale takie rzeczy powinny być przedstawione nabywcom .Więc myślę tak ,że tam w centrali siedzi gostek przyjmuje zamówienie a w magazynie drugi rzuca karton nie patrząc skąd jest .Zamawiałem na świeta tego xboxa z infolini i mówiłem mu o tym procederze ,odpowiedział mi że wiele osób chce towar z ekspozyzji bo tańszy.Widać w Polsce dalej o wszystko trzeba walczyć.Ciekawe jakbyś do nich zadzwonił ze nie masz polskiej instrukcji ????????? wiem że towar przeznaczony na rynek danego państwa winien ją mieć ,ciekawe co by stękał.Pozdrawiam PS .MOŻE I NIE MASZ INSTRUKCJI PL ALE ZA TO TWOJA KONSOLA BYĆ MOŻE DŁUŻEJ POCHODZI JAK MOJA KTÓŻ TO WIE :) ?? ale co by nie mówić goście z rtv w tym roku przebili swoją ofertą wszystkich nawet allegro .
Szczesliwego Nowego Roku oby sprzet działał nie tylko ale i po gwarancji wieleeeeeee lat .
-------------------------------------------------------------------------------------------------
sony 40" w5500/sony hx1/sony bdv e-870/philips 40" 9705/xbox360 250GB+kinect
 
Ostatnia edycja:

Radoslav

New member
Akurat ten zestaw też zamawiałem do sklepu przez infolinię i raczej o to czy jest nowy czy używany to jestem spokojny. W opakowaniu nic nie było naruszone i nie ma najmniejszych śladów użytkowania.
Jednak jak widać sieć Euro wprowadziła do obiegu coś co teoretycznie nie jest dedykowane na nasz rynek (mając na myśli głównie zawartość "papierków" w oryginalnym pudle).
Z ciekawości jeszcze podrąże temat.
A tak wyglądają moje "papierki" i wlepka na pudle...Ciekawe, prawda? ;)
 

Attachments

  • 29122011531.jpg
    29122011531.jpg
    518 KB · Wyś: 48
  • 29122011533.jpg
    29122011533.jpg
    683,8 KB · Wyś: 55
Do góry