Jaki dobry telewizor 75-77 cali?

WuMike

New member
Bez reklam
Kiki, czy masz ten konkretny model 75Q9FN u siebie, w sklepie, do obejrzenia, z zainstalowanym aktualnym FW? Jezeli tak, przyjechałbym kiedyś z Gwiezdnymi Wojnami na Blu-Ray i sprawdził, jak radzi sobie obecnie system lokalnego wygaszania w trakcie sceny z napisami i gwiazdami na ekranie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Model 75Q9FN dziś w tej chwili nie mam.
Dziś jest pod zamówienie - dostawa dwa dni od zamówienia.
W Gdyni pewnie znajdziesz w MM i sprawdzisz sobie spokojnie.
 

WuMike

New member
Bez reklam
W MM nie sprawdzisz raczej nic w spokoju, a tym bardziej nie ze swojej płyty. Kiedyś próbowałem. Lepsi są goście z Sony Centre, ale to nie ta marka.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
To super to może i ja się wybiorę gdzie kiki sklep Olsztyn?
A można na.miejscu sprawdzić naprzyklad 2 lub 3 modele i wybrać na raty u cienie zero procent?
Chciałem sprawdzić 3 modele tego samsunga q9fn
Sony zf9 i zd9?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież kupujesz je w maju 2019 roku a co kilka dni pytasz o ceny.
Przypomnij się kilka dni przed zakupem. Dostaniesz najlepsze ceny na modele bieżące, które są produkowane.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Dobra dzięki kiki masz rację.
Tylko pytanie czy do maja nie braknie modelu q9fn bo juz znów stanial w euro kosztował 18 600zl teraz kosztuje 17900zl więc żeby nie wykupili go.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
I bardzo dobrze dla mnie może tv ten kosztować jak będę kupował 10tys nie no śmieje się tyle nie stanieje ale liczę na 16 tys.Ju dziś cena w euro była 17 900zl
 

WuMike

New member
Bez reklam
Czas oraz poprawki oprogramowania, które Samsung dosyć regularnie wypuszcza. Zakladam, że grudniu jedno i drugie powinno dać w pakiecie dopracowany model, w dobrej cenie.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Juz nie mogę się doczekać do swojego egzemplarza który będzie u mnie stał w maju 2019 a wejdą modele na 2019 to jeszcze moze troszkę stanieje q9fn :)
 
Do góry