Jaki aparat kupić ??

Klono

New member
Dzieki za rade, poczekam chwile az FZ18 sie rozpowszechni to moze potanieje troche. Moze tym razem cierpliwosc mi sie oplaci:eek:. Jakbyscie mieli jakies uwagi i opinie o tym aparacie lub pomysl na jakiegos kontrkandydata to piszcie prosze. Na razie bede oczekiwal na lekka obnizke jego ceny:)
 

Klono

New member
FZ8 - 1150zeta, jeszcze dla mnie za duza roznica, nie zostalo by na karte, futeral i akumulator zapasowy. Jak spadnie do ceny 1300 - 1400 to wtedy moge spokojnie brac.
 

bono288

Member
Olympus sp-550 uz

Witam!
Chcę kupić aparat Olympus sp-550 uz lub sp-560 uz.
Jestem amatorem w tej dziedzinie,więc proszę Was o poradę.Czy to jest dobry wybór?
Ma służyć do robienia zdjęć ogólnych,tj.na spacerach,wyjazdach itp.Tylko który wybrać?
Może w tym przedziale cenowym znajdzie się coś innego,bardziej odpowiedniego dla amatora?
Z góry dziękuję za wszystkie sugestie i pomoc w wyborze.
Pozdrawiam.
 

genek

New member
hej ludziska jestem amatorem fotki zakupilem panasonic lumix dmc-fz18.nie posiadam w nim polskieg menu czy moze mi ktos powiedziec gdzie moge znalezc jakis opis tego cacka kompletnie sie nie znam na aparatach a chcialbym sie nauczyc robic fajne fotki wszystkie terminy fotografii to dla mnie czarna magia co polecacie dla takich jak ja:confused:
 
Do góry