Jaki amplituner polecacie: kino domowe + stereo?

Kieziu

Banned
Jak dobrze wiesz różnica w cenie jest dwukrotnie wyższa, stąd moje pytanie na temat wykorzystania potencjału Arcama. Oczywiście chętnie bym go zakupił, fajnie by się komponował z BDP100 :). Tylko czy jest sens, jeżeli nie wykorzystam jego muzykalnych możliwości przy BX5 i kinie opartym na tej serii kolumn?
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeśli będziesz na odsłuchu to porównaj tego Arcam-a chociaż do Marantz-a 7008. Ostatnio jego ceny spadły. Ja jestem zwolennikiem zakupu trochę tańszego amplitunera, a do stereo wzmacniacz. Aha i widzę, że potaniał amplituner Denon-a avr4520, a to już kawał maszyny:)
 

Kieziu

Banned
Fakt ten DENON również bardzo ciekawy. Jeszcze wpadł mi w oko Onkyo TX-NR828 który mogę mieć w cenie SR6008. Czy będzie to dobry wybór do kina domowego oraz do muzyki Audio?

Cały czas zastanawiam się nad Arcamem AVR380 ale to trochę jeszcze musze pozbierać.
 

Kieziu

Banned
A co byście powiedzieli na coś takiego: narazie bym skupił się na Marantz SR6008 lub prezentowany Onkyo TX-R828 (do kina domowego jak znalazł), a do audio bym dokupił później wzmacniacz: Music Hall a35.2 lub coś z Cambridge Audio? Jakby to zagrało z moimi kolumnami jako całość"?
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ciężko mi powiedzieć bo słyszałem tylko niższe modele np. 616. I w moim odczuciu przegrywał w stereo z Denonem, Harmanem i Marantzem z podobnego pułapu cenowego. W kinie nie miałem okazji sprawdzać, ale opinie są takie, że w kinie domowym Onkyo jest bardzo dobre. 828 to już potężny wydajny amplituner. Na pewno jego plusem jest wbudowane Wifi, bluetooth. Są to porównywalne amplitunery z SR6008, kwesta jakie brzmienie będzie Ci bardziej odpowiadało.
 
Do góry