Jaki amplituner do MR6 ??

D

Deleted member 452525

Guest
I tego się trzymajmy bo każdy tu na forum kto już liznął bakcyla audio, szuka swojego złotego środka. Temat jest trudny i wymaga czasu i kasy.
Ja się pytam co mi wniesie do brzmienia, biorąc pod uwagę podłączone głośniki, tryb ich pracy (7.1), wymiana x2000 na sr 5010 ? Nie mam zamiaru budować atmosa, ani bawić się kiedykolwiek w stereo. Jeżeli to ma być tylko gonienie króliczka ......

To po co w ogóle gitarę zawracasz jak cię zmiany nie interesują i dobrze jest jak jest???? Coś tu chyba nie halo. Zostaw denona x2000 i nie mieszaj sobie w głowie.
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
To po co w ogóle gitarę zawracasz jak cię zmiany nie interesują i dobrze jest jak jest???? Coś tu chyba nie halo. Zostaw denona x2000 i nie mieszaj sobie w głowie.

Oj kolego kolego. Chyba nie zrozumiałeś moich intencji. Nic sobie nie mieszam. Dobrze wiem o co i po co pytam.
Mam x2000 już od dawna, ale jak to zawsze bywa kiedy wchodzą nowe modele jest chwila zastanowienia czy by czegoś nie zmienić szukając poprawy brzmienia.
I może mniej agresji bo nikomu niczego nie zawracam.
Jeśli masz coś sensownego do powiedzenia w kwestii porównania brzmienia x2000 i sr5010 to się podziel.
 
D

Deleted member 452525

Guest
Oj kolego kolego. Chyba nie zrozumiałeś moich intencji. Nic sobie nie mieszam. Dobrze wiem o co i po co pytam.
Mam x2000 już od dawna, ale jak to zawsze bywa kiedy wchodzą nowe modele jest chwila zastanowienia czy by czegoś nie zmienić szukając poprawy brzmienia.
I może mniej agresji bo nikomu niczego nie zawracam.
Jeśli masz coś sensownego do powiedzenia w kwestii porównania brzmienia x2000 i sr5010 to się podziel.

Sorry,ale mam taki charakter, że ja ktoś do mnie złośliwie to ja nie pozostaje dłużny a chyba nie o to chodzi, żeby się naśmiewać i pisać złośliwości.
Nie pasowała ci moja wypowiedż i propozycja x3100 to szanuje i wcale nie potrzeba dogadywać.

Tak samo po co te głupie złośliwości co do coaxiala i hdmi. Ja słyszę różnicę i to sporą i wole słuchać muzyki na coaxialu. Poza tym wygodniej jest właczyć bd i puścić płytę na wejście aux niż kombinować z hdmi i przełączać PCM/ lub wielokanałowy

Denon x2000 to lipa i tyle. Miałem testowałem na wszystkie strony. Beznadziejne radio, które szumiało na słabszych stacjach. W onkyo nie mam tego problemu. Jakość dźwięku w stosunku do onkyo 828 dużo słabsza. Marantza nie znam.
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Sorry,ale mam taki charakter, że ja ktoś do mnie złośliwie to ja nie pozostaje dłużny a chyba nie o to chodzi, żeby się naśmiewać i pisać złośliwości.
Nie pasowała ci moja wypowiedż i propozycja x3100 to szanuje i wcale nie potrzeba dogadywać.

Tak samo po co te głupie złośliwości co do coaxiala i hdmi. Ja słyszę różnicę i to sporą i wole słuchać muzyki na coaxialu. Poza tym wygodniej jest właczyć bd i puścić płytę na wejście aux niż kombinować z hdmi i przełączać PCM/ lub wielokanałowy

Denon x2000 to lipa i tyle. Miałem testowałem na wszystkie strony. Beznadziejne radio, które szumiało na słabszych stacjach. W onkyo nie mam tego problemu. Jakość dźwięku w stosunku do onkyo 828 dużo słabsza. Marantza nie znam.

:lol:
O twojej opinii na temat x3000 nic nie wiem. Może przeoczyłem. O coaxial vs hdmi w ogóle nic nie mówiłem.
Baaa nawet nie polemizowałem z tobą. Musiałeś mnie z kimś pomylić. :grin:

Tradycyjnego radia nie używam. 100% to radio internetowe. BN sugerował dobre ceny na sr5010 stąd moje pytanie.
I to w zasadzie tyle..... :grin:

Czyli co ? Urazy nie ma ?
 
D

Deleted member 452525

Guest
Ja się nie obrażam. Co najwyżej polemizuje :))) Już się tyle złego nasłuchałem o marantzu, że mi ochota przeszła na ten sprzęt. Na amazonie poczytałem to pełno kom negatywnych. Wiec coś jest na rzeczy, że ten sprzęt jest awaryjny. Zostaje z onkyo. Przynajmniej wiem co mam. Ten filmik mnie rozwalił. https://www.youtube.com/watch?v=Xy60mriUESQ

W denonie miałem podobnie z wejściem antenowym. Było wykrzywione do dołu i nie wiem czy ten typ tak miał czy było uszkodzone.

Nie wiem jak z jakościa x3100. Z wyglądu wszystkie na jedno kopyto :))
 

blade11

New member
Wybiegając nieco do przodu, jaki wzmacniacz pod pre out do mojego zestawu głosników dokupić? jeżeli chodzi o ampli to rozważam, denon x4000, marantz 6008, i marantz 5010. Każdy ma pre outa, więc nie będę sie nad tym zbytnio rozczulał... czy w kwocie do 1300 zł dostanę coś co będzie robiło różnicę?
 

blade11

New member
Zakupiony Ampli Marantz SR7009 :)
Teraz czas na odsłuchy i zapewne wymianę kolumn, bo chyba moje monitor audio MR6 mogą nie podołać :)
 
Tylko nie sugerujemy się tym iż avr do muzy ma służyć....to że basu jest mało to nie wina avr czy kolumn czy przewodów. Avr jest do filmów a wzmacniacz do muzy.
Zakupiłeś avr to teraz coś do kompletu szukaj jakiś wzmacniacz i wtedy usłyszysz różnicę.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry