Jaka plazma 50 cali ?

damiantomek2

New member
pk 760 nie ma ramki jak 950 jest to jedna tafla szyby i wyglada bardzo efeltownie i ladnie nie poraza swoja wielkoscia i nie przytlacza ramka do okola i tak juz duzego ekranu:)

darek12 mam przed sobą folder firmowy LG i zarówno przy PK760 jak i PK950 pisze
- Wzornictwo BORDERLESS Desing
Przy PK550 jest już
- Waska ramka Razor Frame
 

loczeq92

New member
Witam!
Szukam plazmy glownie do grania na xbox'ie, ale tez do ogladania filmow. chcialem kupic rzutnik, ale stwierdzilem, ze przy takim czestym uzytkowaniu, jak w moim wypadku, to lampy beda sie szybko przepalaly, wiec sie mi nie oplaca, pomimo mozliwosci uzyskania wiekszego obrazu. Panasonic interesuje mnie najbardziej. Z tego co wyczytalem to teraz produkowane sa juz tylko tv 600hz, a mi w zupelnosci tego nie potrzeba, wiec szukam tez tv z mniejszymi czestotliwosciami (moze np.300hz) ze wzgledu na nizsza cene. full hd, bo moze sie przydac do grania (w przyszlosci planuje jeszcze zakup ps3). jesli bedzie taka mozliwosc to byloby dobrze miec minimum 3 wejscia hdmi :)

W skrócie:
Jakie masz warunki - pokój 10m x 10m
Preferowana wielkość matrycy – 50"
Preferowane marki - Panasonic
Czy siedzisz na wprost telewizora czy również z boku? – na wprost i po bokach
Jaka odległość od ekranu – od 4-8
Jakie urządzenia do podłączenia - xbox, laptop, dvd
Jaka klasa cenowa – jak najtanszy, ale tez nie musi byc tani jak barszcz
Więcej oglądasz w dzień czy w nocy – dzień i noc
Jakie masz nasłonecznienie pokoju – zaluzje 1% przejrzystosci
Oglądasz przy włączonym świetle czy bez światła - tak i tak,
Czy ma być HD Ready czy Full HD – Full hd

Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

mario1969

New member
Do twojego pokoju wyduś jeszcze 2-3 k na Samsung PS58C6500 (6k PLN ewentualnie lub PS58C680 3D,a po zakupie takiego monstrum nie powinieneś żałować. Ewentualnie kup taniego malucha LCD do 40" 1,5k a i nie rezygnuj z projektora. Ja tak mam zamiar zrobić myślę że w kwietniu będę miał projektor FullHD i ekran 150-170 cali
 

loczeq92

New member
a moze np. 50u20?
praktycznie o 1000zl (o PS3 ;) ) tanszy, a chyba nie wiele sie rozni, chociaz nie jestem pewien, bo jestem laikiem.
dodam, iz wyznaje zasade, ze nie warto wykladac duzej kasy na elektronike bo, ona sie bardzo szybko zmienia.
do tego mysle, ze nie bedzie widac wiekszej roznicy w wyswietlaniu. w innym pomieszczeniu mam th-42pv80pa i nie widze zadnych wad w wyswietaniu obrazu (uzywam do ogladania n'ki)

ja takze nie rezygnuje z projektora, ale na projektor niego musze jeszcze troche pieniedzy dozbierac, bo mysle, ze na sam projektor chce wydac ok 7000zl. do tego chce zakupic rozwijany elektrycznie ekran czyli wydatek rzedu 3000zl.
 
Ostatnia edycja:

loczeq92

New member
nie wiem czy przesadzilem, ale pewnie tak jesli tak mowisz ^^
czyli mam wybierac miedzy miedzy seria G, a seria S?
to jakie sa glowne roznice i najbardziej zauwazalne miedzy tymi seriami?
 

maxoff

New member
Powiem tak jeśli widzisz zauważalną różnicę i masz lużnych "pare groszy" w portfelu to tak.
Druga sprawa to zależy także jak często zmieniasz TV...
Ja naprzykład wolę kupić przyzwoity model (bez większych wodotrysków tak jak np. "S20") ,a za powiedzmy rok jak wyjdą nowe modele (czytaj lepsze) zmienię go sobie i aż tak wiele nie stracę....
Ale seria "G" podoba mi się nie ukrywając... tylko jak dla mnie nie było sensu dopłacać tyle kasy do niej w stosunku do "S"
 

loczeq92

New member
wpadlem na pomysl zeby sprowadzic tv z USA i wpadly mi tam dwa modele w baaaaardzo dobrych cenach i podobne do tych tu proponowanych. jeden to 54g25 (slyszeliscie lub mieliscie stycznosc z g25?) oraz 58s2 czyli zapewne skrocona nazwa 58s20.
co o tym sadzicie?
 

don111

Banned
poza różnicami elektrycznymi (nie wiadomo czy będzie pasował do naszego napięcia w Polsce), do ceny doliczyć musisz cło, więc na jedno wyjdzie...
 

Adrian85

New member
Bez reklam
I czy będzie odtwarzał w systemie PAL,a nie są fabrycznie przestrojone na NTSC.W odtwarzaczach to nie problem,ale w tv?
 
Do góry