Jaką kamerkę kupić PAL czy NTSC z USA, wszystko za i przeciw.

bankrootghost

New member
wojti12 napisał:
i mam pytanie - do kamerki dolaczony jest Picture Motion Browser ver. 2.0.
czy jak nagram na kamerce material HD to czy bede mogl go nagrac na DVD w HD i potem odtworzyc na PS3 w HD?
a moze DVD nie wystarczy i bede musial nagrawac na BR????

można nagrywać materiał HD na płyty DVD (zamiast 1 płyty będziesz miał np. 4) i odtwarzać w PS3


wojti12 napisał:
i taka ciekawosta - kamera ma mini hdmi ? spotkaliscie sie z czyms takim? czy porzebne sa jakies przejscowki by podlaczyc do normalnego sloty hdmi w TV?

są kable miniHDMI-HDMI
 

wojti12

New member
ok pooh1968 - nic sie nie stalo

widze ze bankrootghost zdazyl odpowiedziec :)

no tak - material HD bedzie zajmowal wiecej...

a jak macie sposob na archiwizacje materialu HD?
 

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na razie za pomocą HD Writera bezstratnie archiwizuję na DVD. Potem mam nadzieję, na zapis na bluray (cena nośnika już coś koło 25 złotych za 25 GB). PZDR
 

jaroslawzzz

New member
skoro wątek o kamerach z USA..
Ile kosztuje wymiana oprogramowania kamery na takie które dysponuje polski menu, w przypadku kamer koncernów prowadzących denerującą klinentów politykę (np Panasonic ,ot chocby HS9)?
Może ktos wie lub zmieniał?
Zmiana softu to się chyba nazywa


P.S.
1.Jezeli nie nazywa się to zmiana softu, proszę nie pisać ,że tak to się nie nazywa i na tym kończyć odpowiedz.
 
Ostatnia edycja:

c3po2

New member
Witam

Witam,
przez kilka dni szukałem informacji na temat NTSC i PAL aż w końcu udało mi się trafic do was ;).
Obecnie noszę się z zamiarem zakupu kamery Sony HDR-SR11E i chcę ją sprowadzic ze stanów. Na stronie sklepu jest informacja, że ta kamera jest w PAL. Poniżej podaje link do strony.
ww.jr.com/sony/pe/SON_HDRSR11E/
Mam pytanie czy ktoś z was może wie czy ten PAL to jest ten sam PAL używany u nas? ;) tzn czy ta kamera jest odpowiednikiem kamery kupionej w Europie? Pytanie może wam wydac się dziecinne i takie zapewne jest - ale dla mnie jest ono dośc ważne.
 
Do góry