Jaką kamerę kupić?

grabuss

New member
Hej fachowcy!
Podpinam się pod ten temat, zbliżają się święta i chcę coś kupić pod choinkę wybór padł na kamerę do max kwoty 1300zł, przeleciałem nieco te forum i aktualnie waham się pomiędzy tymi kamerami:
Sony HDR-PJ330E
Panasonic HC-V550
Canon LEGRIA HF R56
JVC Everio GZ-RX110
Którą byście polecili? Kamera do użytku domowego, nagrywanie imprez okolicznościowych itp...
Mała uwaga kamera dobrze musi się sprawować w warunkach nocnych, ciemnych tak żeby się później nie okazało że nagrany film w nocy to tylko ciemność i nic więcej :)
Pozdrawiam i liczę na odpowiedź
 

Kamyk79

New member
Kamera do 4000 PLN

Witam!

I ja się dokleję do posta.
Aktualnie mam kamerę Panasonic TM700. Jestem z niej zadowolony, ale chciałbym iść po części z duchem czasu i wymienić ją na lepszy model, który uwzględni to czego nie ma albo z czym sobie nie radzi moja kamera.
Szukam więc kamery do 4000 PLN, która będzie filmowała dobrze w słabych warunkach oświetleniowych, która będzie miała slot na zewnętrzny mikrofon (na jack`a) i która będzie miała możliwość filmowania w rozdzielczości 1920x1080 50p lub 60p i która będzie również miała możliwość przełączenia się na 100 kl/s lub 120 kl/s. Interesuje mnie kamera na karty pamięci, gdyż zamierzam ją również wykorzystać na koncertach. Nie interesuje mnie więc dysk twardy.
Dodatkowym dużym plusem byłoby to, gdyby kamera filmowała w kodeku H265, o ile są już takie kamery, które ten kodek uwzględniają.

Proszę o pomoc, bo po paru latach wyszedłem trochę z obiegu
Pozdrawiam
Marcin
 
Do góry