Jaka firma ankieta

Jaka marka z tych 6 ma dla was największy prestiż


  • Total voters
    0
  • Poll closed .
D

Deleted member 141725

Guest
Czemu wybrałeś tylko te 6. Prestiż kojarzy mi się bardziej z Arcamem czy nawet Nad-em. Nawet nie ma CA, Rotela :(
W sumie mam faworyta z tych 6, ale raczej nie stanowi prestiżu..
 
D

Deleted member 141725

Guest
I tak wygra Onkyo :(. Na tym forum jest chyba największy fanclub tej marki niestety
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

piotr818

New member
Bez reklam
Może założymy jeszcze fanclub Monitor Audio BR 5,6 i Klipsch Synergy F 1 i plazmy Pioneer Kuro. Każdy swój ogonek.............i tak dalej, dalej.
A jaki model mam brać pod uwagę w wymienionych firmach ? Wszystkie składają takie małe zwinne rączki ze wschodu.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
co prawda jest duzo racji w waszych slowach (koledzy piotr818 i pvt) ,jednak
prosilbym abyscie co do tych "czlonkow fanclubow" tak nie generalizowali...
dla mnie -posiadacza akurat amlitunera onkyo i zestawu MA br - jest to w pewien sposob krzywdzace... z gory zaklada calkowity brak z mojej strony jakiejkolwiek obiektywnosci.

btw. pracuje "na zachodzie" i nie jestem na 100% przekonany czy produkty wyprodukowane przez "male ,zwinne raczki ze wschodu" sa w kazdym przypadku i w przypadku kazdego produktu z zasady gorsze od tych wyprodukowanych przez "duze ,biale rece z zachodu"....
tymbardziej ,ze najczesciej nie wiadomo jakie to rece "na zachodzie" produkuja takowe sprzety...

ps.
:grin: - fancluby, kryptoreklama i powiedzmy "zabiegi marketingowe" :wink: - fakt czasem naprawde irytuja ,nie pozostaje jednak na tym forum nic innego jak zaakceptowac ich obecnosc...
nie przeszkadza to oczywiscie od czasu do czasu "chlusnac kublem zimnej wody" w to towarzystwo...dla zdrowotnosci tak....:wink:
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 141725

Guest
Nikt nie generalizuje. Mat74 masz fajny sprzęcik i jak jesteś zadowolony z dźwięku to jest najważniejsze :) . Chodzi tylko o to, że bardzo dużo na forum pada wpisów - Nie kupuj Y czy P czy innych bo to .... w porównaniu do Onkyo. Onkyo ma największą moc, Onkyo najlepiej gra ze wszystkimi głośnikami i trochę w tym jest przesady. Jakość w podobnej klasie cenowej jest podobna u większości producentów i powinien zdecydować odsłuch i własne wrażenia. Niestety Onkyo na tym forum jest najbardziej bronione i chwalone, a są przecież bardzo dobre modele Yamahy, Marantza, CA, i wielu innych producentów niczym nie ustępującym Onkyo. Chyba uruchomię fanclub CA, a moim największym argumentem przewagi CA nad innymi w tym Onkyo będzie słowo: bo CA jest najlepsze i już :) hehe

PS. Póki co jestem jasnowidzem. Onkyo prowadzi :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mat74

Well-known member
Bez reklam
Nikt nie generalizuje.

eee...tam...nie ma o czym mowic...:)
chodzi mi tylko o to ,zeby nie popasc za raz w druga skrajnosc....najwazniejszy jest obiektywizm (a przynajmniej proby jego zachowania) i zdrowy rozsadek.

ps. do ps.
chyba zakleje ten napis na ampli....obawiam sie ,ze niedlugo otworze lodowke ...a tam....
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Proszę autora wątku o podanie jaki wniosek ma płynąć z tak przedstawionej ankiety ?
Czy jeśli ktoś poda np Pioneer to inni mają prawo szydzić i zarzucać brak wyczucia muzycznego?
Czy ma być to odzwierciedlenie popularności marki jakości czy wyposażenia ?
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
co prawda odwracasz troche kota ogonem kiki, musze jednak przyznac ,ze twoje ostatnie pytanie jest calkiem sensowne i odpowiedz na nie bylaby niejako uzupelnieniem pytania z ankiety.
 

piotr818

New member
Bez reklam
Proszę autora wątku o podanie jaki wniosek ma płynąć z tak przedstawionej ankiety ?
Czy jeśli ktoś poda np Pioneer to inni mają prawo szydzić i zarzucać brak wyczucia muzycznego?
Czy ma być to odzwierciedlenie popularności marki jakości czy wyposażenia ?

Tak przedstawiona ankieta nie ma najmniejszego sensu. Na prestiż składają się przede wszystkim modele tzw. flagowe. Wymienione ONKYO SR 608 jest bardzo chwalonym i wyróżnianym modelem ale tylko w klasie średniej niższej KD a ze swoim najlepszym modelem NR 906/7 (zaopatrzonym w trzy transformatory bloku zasilania) ma niewiele do powiedzenia do tak wyśmiewanego Pioneera z modelem LX 90 (o Marantzu nie pisze bo skromnie posiadam).
 

tomalo

New member
się wyklepie i będzie bezwypadkowy, użytkowany przez kobietę niepalącą tylko na dojazdy do sklepu... :)

a co do ankiety i pytania "co chcielibyscie posiadać" to brakuje mi paru marek :) np: CA, rotel, nad, arcam...
bo w hipotetycznym rozważaniu na temat "co chciałbym posiadać" to raczej wybrałbym sprzęt którejś z tych marek niż któryś z wymienionych w ankiecie :)
 
Do góry