Jak wrażenia z filmu "Lucy"

tomato10

New member
Dawno nie oglądałem tak wciągającego filmu jak Lucy . I nie chodzi o efektowne strzelanki . Bardziej przemawia filozoficzne spojrzenie na nas i jak jesteśmy mali w całej układance wszechświata . Kilka scen napradę mistrzowskich jak np. scena kiedy Lucy wpada w sidła japońskiego gangu narkotykowego . I porównanie tej sceny z polującym gepardem i jego ofiarą. Besson bezbłędnie podnosi napięcie z każdą sekundą tej sceny ....chciałoby się krzyknąć uważaj idą po Ciebie. Ale cóż nie byłem sam w kinie .hehehe
To tak w skrócie , ogólnie dla mnie mój gust filmowy i ......film zdecydowanie za krótki.


Scarlett-Johansson-as-Lucy-GIF.gif
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Też jestem ciekaw tej pozycji.
Luc Besson,kategoria wiekowa "R", s-f...
Tylko to raczej chiński gang a nie japoński :)
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Trochę krótki film jak na kino, ale ok. Można oczywiście się przyczepić do kilku szczegółów np. szybki powrót do pełni sił po rozcięciu i zszyciu brzucha, nawigacja która nagle przemawia po angielsku (a używał jej Francuz).
Daje trochę do myślenia.... :)
p.s. po trailerze można było się spodziewać trochę innej fabuły, ale to na plus.

A gang to chyba koreański był....
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie oglądałem filmu ale akcja dzieje się podobno na Tajwanie ( Chiny) ,chociaż widzę że gra tam gościu z filmu "Oldboy" ktory jest koreańczykiem...
 

WiTT

New member
Bez reklam
A do kina to grzech ? czy jak.
to zależy, Ci od mlaskania, popcornu i używania tel. kom. w kinie - tak, to grzech ;)
A w ciągu dnia pracuję... sorry, ktoś musi ;)
Także pozostaje mi BluRay i moje malutkie, mini, tyci tyci Kino Domowe... :???:
.. ale chyba jakoś dam radę obejrzeć ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To mini, tyci kina domowe, czasem dają o wiele więcej frajdy, jak te molochy.
Z cała sympatią do kin stacjonarnych ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
WiTT to malutkie kino domowe można podkręcić według swoich potrzeb :)
Ostatnio byłem w Cinema City i jak dla mnie,po pierwsze za cicho (lubię bardzo głośno :-D ) ,tylnich głośników prawie nie było słychać i dodatkowo tony wysokie były mało wyraziste..

Na duuuuuuuuży blus ekran i 3D na nim odlądane.

Czyli są plusy i minusy...
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Lucy podsluchiwala koreanskie rozmowy przez komorke.

No i to lokowanie produktow "trzech gwiazd". :)
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
To mini, tyci kina domowe, czasem dają o wiele więcej frajdy, jak te molochy.
Z cała sympatią do kin stacjonarnych ;)

WiTT to malutkie kino domowe można podkręcić według swoich potrzeb :)
Ostatnio byłem w Cinema City i jak dla mnie,po pierwsze za cicho (lubię bardzo głośno :-D ) ,tylnich głośników prawie nie było słychać i dodatkowo tony wysokie były mało wyraziste..

Na duuuuuuuuży blus ekran i 3D na nim odlądane.

Czyli są plusy i minusy...
Serce się buduje gdy się czyta takie wiadomości :) Czyli jednak nie jestem sam w tym nałogu/szaleństwie mini mini, tyci tyci Kina Domowego :D Warto sobie czasem dla odświeżenia przypomnieć o tym :mrgreen:
 

tomato10

New member
Swoje kino domowe to swoje , sama przyjemność. Kino w mieście jakim mieszkam (35tys) jest nowo wyremontowane ma klimat . Rzadko zdarza się aby było pełne . I dla mnie to na plus. Ale za to jest za głośno . Taże lubię wyskoczyć na ciekawą premierę.
 

Technoziom

New member
Ogólnie film niezły, ale nie podobało mi się jak wykorzystali propozycje użycia 100% możliwości mózgu. Zbyt dużo fiction, a za mało science w tym filmie. Ale to moja opinia. Domyślam się, że ci którzy lubią efekty specjalne i marzą o niesamowitych ludzkich zdolnościach będą zadowoleni z filmu ;)
 

collider

New member
Bez reklam
Skoro rozmawiamy o malych kinach to jestem ciekawy co slychac u jednego kolegi, ktory tu na forum szukal informacji w trakcie organizowania takiego w swoim miasteczku, wiosce. Nawet fotki salki byly i dyskusje na temat firmy, ktora probowala go przewalic na kosztach sprzetu.
 
Do góry