Jak wam sie oglada mundial?

karimor

New member
Mecz konkret ;) Robben Sprinter jest niesamowity! Szkoda mi tylko Ikera, ale ewidentnie nie szło dzisiaj całej drużynie. Na ost dużej imprezie Hiszpania tez nie wygrała pierwszego meczu, ale tez nie przegrała tak wysoko. No nic zaraz kolejny mecz tej grupy ;) może być ciekawie!
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W koncu moja Holandia pokazala na co ja stac, to swietna druzyna i swietni gracze. Bramka Robina Van Persie bedzie pewnie z jedna najladniejszych bramek z tego mundialu. Kibicuje tej druzynie ponad 20 lat i wierze ze kiedys beda mistrzami swiata. Tak dalej i bedzie dobrze:). A Roben tez szaleje , szkoda tylko ze w koncowce meczu nie podal do kumpla, ktory mial lepsza pozycje, bo wtedy jeszcze wiekszy bylby wynik..Mysle ze jakby wynik inny widnial na tablicy to zachowal by sie inaczej..
 

listek2000

Klub HDTV.com.pl
VIP
macie racje, jakość obrazu na tvp1 i 2 ustępuje jakości ard i zdf, do tego zauważalne jest opóźnienie czasowe jakieś 10sekund, u niemcow pada bramka a u nas dopiero idzie akcja :)
a zapowiadali,ze fifa chce zrobić całość w 4k ale w końcu nie wiem czy w tym poszło? pozdr.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
TVP1 jeszcze jako tako, ale TVP2 widać znaczny spadek bitrate :/ Ogólnie kaszana i coś ciężko widzę z tymi naszymi nadawcami kupno TV 4K jak oni nawet dobrze HD nie potrafią nadać...
 

listek2000

Klub HDTV.com.pl
VIP
...no teraz ten mecz kolumbia - grecja to jest tak zamglony jakby to był SD :( czyli tez widać mecz do meczu jakość rożnie wypada, na zdf żyleta :) i dźwięk 5.1 zaś na polskich tez rożnie dają :(
 

tdx

New member
Bez reklam
Daj spokój... Ja dziś oglądałem z torrenta australia-chile (bo wczoraj nie mogłem) kurcze :) niebo a ziemia... :D
 

wojtaszek_

New member
Daj spokój... Ja dziś oglądałem z torrenta australia-chile (bo wczoraj nie mogłem) kurcze :) niebo a ziemia... :D
nawet w porownaniu do zdf/ard? mam talerz w piwnicy i sie zastanawiam czy warto wyciagac :) oni nadaja juz 1080i a nie jak kiedys 720p?

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 

tdx

New member
Bez reklam
podnosisz trudny temat bo ja z M+ wole 720p niż 1080i bo mniej artefakci :D zresztą podawałem nawet filmik z testem

[youtube]Avvh0iH2xSg[/youtube]

[youtube]66b3aTZT9g8[/youtube]
 

wojtaszek_

New member
Tak wiem. Chyba jednoznacznie nigdy nie stwierdzimy co lepsze. Poszliby w koncu w 1080p i by bylo po klopocie :)
Natomiast ja tylko pytalem jak nadaja? :)
BTW Co to M+?
Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

matrixabc

Member
Tez mi się wydaje że na wcześniejszych meczach było dużo lepiej. Może to była wina oświetlenia na stadionie? Sektory oświetlone ostrym światłem słońca a na niektórych sektorach zaciemnione przez dach? Może to wpływało na reakcje kamer?
 
Do góry