Wytypuj kto zostanie mistrzem świata w piłce nożnej Brazylia 2014 - i wygraj wieżę Panasonic oraz piłkę Nike z autografem Roberta Lewandowsk

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wytypuj kto zostanie mistrzem świata w piłce nożnej Brazylia 2014 - i wygraj wieżę Panasonic oraz piłkę Nike z autografem Roberta Lewandowskiego.


http://www.hdtv.com.pl/forum/panaso...lewandowski-uwielbia-gadzety.html#post1048962

Konkurs trwa do zakończenia eliminacji grupowych czyli do dnia 27.06 do godz. 24.00

Terminarz/wyniki - Mistrzostwa świata 2014 - sport.interia.pl - informacje w raporcie: Mistrzostwa świata 2014

Każdy ma możliwość oddania jednego głosu, żółci - czyli wspierający forum mogą głosować dwa razy, a niebiescy członkowie forum mogą jak zwykle oddać trzy głosy.

Jeśli kilka osób wytypuje prawidłowo Mistrza Świata w piłce nożnej Brazylia 2014 - to spośród tych osób wylosujemy zwycięzcę.
Przy okazji sprawdzimy kto spośród członków forum ma najlepsze rozeznanie w Piłce :D.

Powodzenia !
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Nie wiem w którym wątku głosować skutecznie więc wpisuję w obydwu :)
Skoro mogę postawić na dwie drużyny to:
1. Mistrzem zostaną Niemcy
2. Mistrzem zostaną Holendrzy
 

Pastusiak

New member
BRAZYLIA


ps. nie ma co typować bo na mundialu nie ma słabych drużyn ;) wcale się nie zdziwię jeśli w czołówce znajdzie się np CHILE ale mój typ to mimo wszystko BRAZYLIA. Mają motywację jak nigdy :)
 
Do góry