Jak podłączyć stare kino do samsunga 55js9000?

zenek123zene

New member
niestety dopiero jutro będzie elektryk działał.

Źle te kable w tyle podpiąłem? :) ... ale wszystko gra :)

Możecie nakierować jak prawidłowo podłączyć?
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Zakładamy, że jest już ok, ale że jak widać z kablami i prądem masz dużo kłopotów.
Żeby była jasność...
Czerwony zacisk górny i czarny dolny to zaciski do kabli jednej kolumny. Nie inaczej jak na zdjęciu, że dół od SURR R wygląda jakby nie był wpięty albo był pod zacisk dolny od SURR L. To samo z dołem od SURR L. Wygląda jakby był podpięty pod dół od SURR BACK R.
Zwracaj też uwagę na to aby żyła podpinana do czerwonego (oznaczona nas izolacji kolorowym bieżnikiem) też była podpięta pod czerwony w kolumnie
 

matrixabc

Member
Nieźle autor tematu: "Jak podłączyć stare kino do samsunga 55js9000?" oczekuje podpowiedzi jak temat rozwiązać natomiast pisze że nie tyka się amplitunera bezpiecznika w sub-e i i w ogóle się nie zna na kablach. Chyba lepiej będzie jak faktycznie zawoła pierwszego lepszego elektryka i da mu zarobić i podłączy mu wszystko tak jak powinno być
 

Rafal7

Banned
Zakładamy, że jest już ok, ale że jak widać z kablami i prądem masz dużo kłopotów.
Żeby była jasność...
Czerwony zacisk górny i czarny dolny to zaciski do kabli jednej kolumny. Nie inaczej jak na zdjęciu, że dół od SURR R wygląda jakby nie był wpięty albo był pod zacisk dolny od SURR L. To samo z dołem od SURR L. Wygląda jakby był podpięty pod dół od SURR BACK R.
Zwracaj też uwagę na to aby żyła podpinana do czerwonego (oznaczona nas izolacji kolorowym bieżnikiem) też była podpięta pod czerwony w kolumnie
Już jaśniej się nie da
 

zenek123zene

New member
Dobra ... niskotonowy spalony ...

muszę kupić coś nowego, co polecacie?

Miałem taki: harman kardon TS2BQ

Mam żone :) no i wiecie, kolorystycznie musi być podobny to tego co miałem

tj najlepiej jakby był czarny lakierowany ...
 
Do góry