Jak Podłączyć Ps3 Do Internetu ??? Pomocy !!!

Masta_J

Active member
Bez reklam
Jeśli hotel to prawdopodobnie będzie DHCP czyli powinno samo złapać a jak nie złapie to tylko odświeżyć ustawienia jak pisze ps_user, wszystko na automatic i powinno hulać.

Pozdrawiam,
 

vince0414

New member
Witam. Mam pytanie chcę podłączyć ps3 do netu przez wifi mam neostrade która jest podłączona modemem przez usb do komputera i teraz jeżeli "wyrzuce" standardowy modem i zakupie router z wifi da rade połączyć ps3 z netem, czy neostradę pójdzie uruchomić bez standardowego modemu i jak skonfigurować ps'a i router ????? proszę o pomoc
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Musisz kupić router z WiFi i wbudowanym modemem z annexem dedykowanym do neostrady.

Pozdrawiam,
 

vince0414

New member
I będzie ładnie śmigać tak? a jak połaczyć ps3 z routerem play wykryje automatycznie sieć wifi? czy w kompie będ musiał coś pogrzebać?
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Przy standardowych ustawieniach PS3 powinna wykryć sobie WiFi i się połączyć.
Komputer sobie podłączysz po kablu.

Pozdrawiam,
 

mouse100

New member
Mam problem. Też chce podłączyć PS3 do internetu. Mam modem z UPC podłączony do PC przez USB . Czy istnieje możliwość "po prostu" podłączenie ps3 z modemem przez kabel Enthernet ? Jeśli nie to o co chodzi z tym switchem ? I co jest tańsze kupienie routera za 100 zł czy tego switcha taniej ?
 

mouse100

New member
Co się bardziej opłaca kupić router WI-FI czy router zwyczajny ??? Neta mam z UPC 10 MB. Odległość konsoli od modemu to jakieś 5 metrów może trochę więcej .

TAK WIĘC CO KUPIĆ ???
 

beamer

Banned
Znalazłem ją na jakimś amerykańskim forum o grach konsolowych. Już nie pamietam gdzie, ale tak mi się spodobała że od razu pomyślałem żeby z okazji premiery Killozne 2 wkleić ją sobie tutaj do podpisu. Grafika Killzone 2 wygląda fenomelnalnie w ruchu i nie raz można tam podziwiać takie widoczki :cool:
 

mouse100

New member
<podejście 2 >

Mam neta w UPC 10 MB konsole (80 GB)
Odległość od konsoli do PS3 to nie całe 10 m tak więc nie chce kupić routera bo szkoda kasy (zbieram na killzone 2)
Tak więc czy mogę po prostu kupić kabel Ethernet podłączyć
pod modem i PS3 i wszystko śmiga???

Pytania :
1.Jaki ten kabel ma być (podajcie www z allegro.pl )
2.Słyszałem ze żeby był net w PS3 to musi być PC włączony ??? na innych forach czytałem ze nie musi być!!!


A i jeszcze jedno ten router WI-Fi się nada :

TP-Link TL-WR340G

a i nie piszcie np. wiem ze najlepsze są linkys.

sprawdźcie parametry czy jest dobry i powiedzcie czy się nada ja się na tym nie znam .
 
Ostatnia edycja:

nowicjusz 1

New member
witam mam neo livebox 6 MB i chcialbym podlaczyc internet pod ps3 40 MB. Jak mam to zrobic? Kompletnie sie na tym nie znam i prosze o jak najprostsze wytlumaczenie sprawy.
 
Do góry