Jak czytacie testy/artykuły/recenzje?

Jak czytacie testy/artykuły/recenzje?


  • Total voters
    0

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Często korzystam z tej strony. Czasem zdarzają się takie promocje. Na codzień można przejrzeć w pdfie kilkanaście stron całego czasopisma - tylko pierwsze strony artykułów lub przejrzeć całą gazetkę, ale w wersji mini - nie da się przeczytać. W ten sposób decyduję czy kupić cały numer czy nie.
Pech chciał, że kilka najnowszych miesięczników już zakupiłem drukowanych, a tu widzę, ze teraz są za free w wersji elektronicznej :) :(
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Papier mimo wszystko jest przyjemniejszy od ekranu monitora, a od czasu do czasu taki powrót do korzeni robi dobrze ;)
Bynajmniej ja mam sentyment do drukowanych czasopism... nie tylko tych traktujących o Audio/Video ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ha Ha, oczywiście, nie ma jak stary dobry papier :)
Szczerze, to też nie lubię czytać na ekranie, męczę się. Zdjęcia czy filmy to już co innego, ale tak jak piszesz - ten sentyment :D
Kiedyś (z 15 lat temu) czytałem artykuł, który traktował o zużyciu papieru oraz poczcie elektronicznej (było to jeszcze za czasów, kiedy emaile nie były to jeszcze tak bardzo popularne i wbrew pozorom nie tak dostępne, przy najmniej w naszym kraju). Ponoć jednym z powodów twórców emaila było również zmniejszenie zużycia papieru. Co się okazało. Zrobiono badania, z których jasno wynikało, że zużycie papieru wzrosło - ludzie jeszcze wtedy mieli nawyk drukowania i gromadzenia każdej korespondencji (znam takich do dziś :) ), z resztą administracjach też liczb pism i druków się zwiększyła. Mimo sieciowych systemów, chmur firmowych, itp., wszystko nadal trzeba drukować i przybić atramentową pieczątką... mimo iż jest zatwierdzone już w systemie :D
 
Do góry