Jak czyścić TV wodą ?

Funshy

New member
Jakimś żałosnym płynem z Media Expert i dobrze że to czyszczony ująłeś w cudzysłowie bo nie wiele ten płyn miał z tym wspólnego.
Masz jakiś dobry preparat albo metodę do wyczyszczenia tego telewizora..?
 

m@rcin

Member
Zmyj to bardzo wilgotna ściereczkà z mikrofibry. To co zbierzesz na ścierkę wypłucz. I tak długo aż będziesz widział efekty. Możesz użyć kilku ściereczek. Tak jak koledzy piszà tylko woda. Ja panel plazmy jeśli muszę to czyszczę chuchajàc z bliska przecieram mikrofibrà. Powodzenia.
 

Funshy

New member
To najlepiej wyrzucę ten płyn z MM i wyczyszczę to ściereczką. Akurat przemyłem z tego syfu więc mam 3 wilgotne ściereczki, z którym nie cieknie woda więc może będą dobre.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Wysłałem wyżej, niczego innego nie było ;x kosztowało 15
Podaj nazwę tego z RTV jak możesz, bo mam go w okolicy.

Widzę ze tu poważna sprawa. Gorzej niż myślałem. Sorry za żart.
Nigdzie więcej nie używaj tego badziewia za 10-15 zt. !!
Kup sobie taką. Uwierz mi ze testowałem mnóstwo , z różnych firm , różnych gatunków i td. Ta nie ma konkurencji. Jest droższa od reszty, ale jest perfekcyjna. Nie używam z nią żadnej chemij.
Ale w twym wypadku, to najpierw musisz jakoś i czymś tę płamy od chemij pozbyć się.
Czołem.
P.S. To co podał "Kapusta", to ja mam . Jest dobra. Tylko pamiętaj , W ŻADNYM wypadku, nie na ekran!! Najpierw na ścierkę , a tylko potem czyścisz ekran, w żadnym wypadku odwrotnie!!
 
Ostatnia edycja:

Funshy

New member
Jeśli chodzi o ściereczkę z tamtego zestawu to mam prócz niej jeszcze 2 inne, jedna za 10zł z MM, a inna za 15zł od okulisty.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Wyjaśnij jak możesz dlaczego, ja wiem tylko tyle ze nie wolno bo może ściec i dostać się pod matryce.

Powiedz mi , czy masz wystarczającą szybkość , żeby błyskawicznie nadążyć za płynem , który spryskujesz na ekran???? :) A czy masz piewność co do składników tego "cudownego" płynu? :)
Widzisz te fotkę od naszego kolegi z tym "Samsungiem"?
Czy dalej chcesz "dowodów" ? :p:p
 

Rafal7

Banned
Kurde wystarczy psiknąc dwa razy i wszystkko jest ładnie na drobno rozpryskane takimi drobinkami.
Widzę właśnie jak wygląda kolegi tv, ale ja zawsze korzystam z dwóch produktów.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Kurde wystarczy psiknąc dwa razy i wszystkko jest ładnie na drobno rozpryskane takimi drobinkami.
Widzę właśnie jak wygląda kolegi tv, ale ja zawsze korzystam z dwóch produktów.

Tak wszystko zgadza się. Ale ja podejrzewam że kolega dał płyn od razu na cały ekran. I po prostu nie nadążył za nim. Stała się "sahara". Albo był płyn makabrycznej jakości. Nic więcej mi do głowy nie przychodzi.
 

Rafal7

Banned
Zgadza się, jak pryśnie się cały ekran to zostaną smugi, ja to psiknę na szerokość dłoni i rozcieram aż smugi znikną.
 
Do góry