IPLA beta i nie tylko dla SHARP juz jest :)

mateo102

New member
Ta nowa platforma o ile powstanie w 2013 roku to będzie dostępna w obecnych sharpach czy w najnowszych modelach?

Jakby był update to byłbym bardzo zaskoczony bo obstawiam, że oleją stare modele ... ale pożyjemy zobaczymy, nie ma co wróżyć ...
 
Ostatnia edycja:

doggydogg

New member
Wyglada ze chyba cos jest kombinowane z nowa platforma. Wczoraj musialem ponownie akceptowac warunki uzytkowania nettv, na stronie startowej jest napisane "witamy w nowej smarttv..." , ale pojawil sie tez problem , po zakonczeniu sesji zostaje mi na ekranie napis "To complete NetTV sign-in please switch your TV set off and on again". Moj Tv 46LE814
 

meriox

Member
Wyglada ze chyba cos jest kombinowane z nowa platforma. Wczoraj musialem ponownie akceptowac warunki uzytkowania nettv, na stronie startowej jest napisane "witamy w nowej smarttv..." , ale pojawil sie tez problem , po zakonczeniu sesji zostaje mi na ekranie napis "To complete NetTV sign-in please switch your TV set off and on again". Moj Tv 46LE814

Miałeś gdzieś napis "smart central" czy tylko smart tv?
 

A|X|E|L

Active member
Bez reklam
Jeżeli coś się dzieje ze smart TV na LE814 to tylko czekać na nowy Smart w LE830 :)

Może jestem naiwny ale iskra nadziei rozbłysła ;)
 

doggydogg

New member
Aquos NET+ jest w dalszym ciagu w lewym gornym rogu, nazwa "smart tv" pojawila sie tylko raz, byla mowa ze witamy itp. oraz to ze dodano nowa funkcje "opinia" pod niebieskim klawiszem na pilocie niby do oceniania app-ow. Przyznaje ze nie zwracalem uwagi wczesniej czy byla ta opcja czy nie
 

meriox

Member
Dzisiaj sprawdzałem na www_hbbig_com czy pojawiło się coś nowego.
W nowościach pojawił się Filmbox. Aplikacja prosta, przejrzysta. Miałem okazję zobaczyć tylko promo i wszystko działa w wysokiej rozdzielczości z dźwiękiem na naszych LE830.
Tym bardziej wkurza mnie fakt, że Sharp nie robi nic w kierunku Ipla, TVN PLayer, TVP itp. a na hbbig jest multum aplikacji świetnie działających na naszych TV... niestety zagranicznych :-(
 

A|X|E|L

Active member
Bez reklam
wkurza mnie fakt, że Sharp nie robi nic
Robi, robi.
1. Wygasza produkcję telewizorów
2. Co miesiąc zwalnia po 20 - 30 osób tak aby nie były to zwolnienie grupowe
3. Jeszcze w tym roku zwiną się i spierniczą do Japonii, a podatki za nich oczywiście zapłacimy my

Wpisz w wyszukiwarkę -> sharp zwalnia
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Sharp już od dawna nie wyprodukował żadnego tv w Polsce. Pierwszy raz usłyszałem to od Mercha już w lipcu, ale nigdzie nie było żadnych informacji o tym.

A jak ktoś chce znać powód - w 2007roku dostali 5lat obniżki podatków :D
 
Do góry