Interkonekt RCA Wirewold Oasis 7

woytaski

New member
Bez reklam
Panowie, Panie, ktoś ma? używa?
Jakie wrażenia?
Ze względu na zmianę ustawienia, potrzebuję nowe (dłuższe) interkonekty (wzmak - CD / wzmak - ampli)
Wszystko będzie spięte z zestawem jak w stopce. Do tej pory używałem QED Performance Audio 2.
Czy rzeczony Wirewold jest neutralny? Nie wyostrzy góry?
Wstępnie byłem nastawiony na QED Reference Audio 40, ale pojawia się okazja zakupu Oasis'a...
A może coś innego w podobnej cenie (500-550 PLN za metrowy kawałek)?
 

Henry

Active member
Bez reklam
Nie szkoda Ci kasy?
Za 500 zł masz dwa porządne kabelki i nie sądzę, że usłyszysz różnicę w dwukrotnie droższych...ja mam u siebie G&BL CD Evolution i jest wszystko ok.
Podpytaj blacka, ja u niego kupiłem za śmieszne pieniądze jak ten kabelek ;)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Ja u siebie mam kilka par kabelków Monster Cable audio RCA 250i - 1 m, bardzo mocno siedzą na wtykach. Jak już założysz to raczej ich się nie zdejmuje ...;-) Odnośnie barwy dźwięku się nie wypowiem co wnoszą bo je kupiłem kiedyś i mam do dzisiaj..;-) Z tego co czytałem w sieci to dodają troszkę więcej dołu....
 
Ostatnia edycja:

Daniyal9

New member
Panowie, Panie, ktoś ma? używa?
Jakie wrażenia?
Ze względu na zmianę ustawienia, potrzebuję nowe (dłuższe) interkonekty (wzmak - CD / wzmak - ampli)
Wszystko będzie spięte z zestawem jak w stopce. Do tej pory używałem QED Performance Audio 2.
Czy rzeczony Wirewold jest neutralny? Nie wyostrzy góry?
Wstępnie byłem nastawiony na QED Reference Audio 40, ale pojawia się okazja zakupu Oasis'a...
A może coś innego w podobnej cenie (500-550 PLN za metrowy kawałek)?

Nie używałem Wirewolda lecz porównywałem Qed Performance Audio 2 z Qed Reference Audio 40 na dużą korzyść Audio 40-lepsza rozdzielczość,detaliczność. Było słychać więcej instrumentów więc szybko zmieniłem za aprobatą żonki na Audio 40.
W planach mam jeszcze przetestować Qed Signature Audio 40 i coś ze stajni Inakustik (czekam na dostawę towaru do sklepu)....
 

woytaski

New member
Bez reklam
No i efekcie dojechał ten:
ImageUploadedByTapatalk1445433853.797999.jpg

dzięki black;)
 
Do góry