Hyundai Mbox P500, P500K

mario546

New member
Pro_fill sprawdź jeszcze jaki masz Boot Code w odtwarzaczu bo nowszy soft pasuje tylko do odtwarzaczy z Boot Codem większym od 19,ja mam w swoim Boot Code 13 i nowy soft u mnie nie działa.
 

bomen

New member
A jak odczytać ten Boot Code ? Przez jakąś tam kombinację klawiszy mogę sobie wyświetlić wersję zainstalowanego oprogramowania np.
F/W Ver. : C717KP_CP00E_101021a_110HD.zip

Na którym miejscu jest Boot Code zapisany?
 

mario546

New member
Mam dobrą wiadomość dzisiaj na stronie są do pobrania nowe wersje oprogramowania dla wszystkich odtwarzaczy Mbox.Przed wgraniem należy sprawdzić jaki mamy w odtwarzaczu Boot Code.W menu głównym trzeba nacisnąć Stop - Pause i będzie zapisanym tam numer Boot Code.
 
Ostatnia edycja:

waldek11

New member
Może czegoś nie rozumiem,ale po wgraniu nowego softu zalecany jest format HDD a później jest napisane, że po wgraniu nowego softu nie działa format HDD , czyli jak zrobić format po wgraniu nowego softu? :neutral:
 
Ostatnia edycja:

Enjama

New member
Witam posiadaczy tego sprzętu ;)
Jestem na 99% pewny kupna, ale znalazłem opinie usera o tym modelu a bardziej o jego błedach ...
Czy to prawda ze player ma problem z :

Śledzę rynek od 3 miesięcy.
Oto moje wnioski:
1. Hyundai to sprzęt bez wodotrysków, mający problem z 23.976 fps output tzw judder. Polskie napisy txt generalnie działają ale nie zawsze . Zalecany format srt.

2.Ze wzgledu na procek nie obejżysz nic powyżej bitrate 20Mb/sek. Uczciwie w necie parktycznie nie ma takiego materiału ale może się zdarzyć przy BR rip'ach.

Czy to prawda z tym judder 23.976 ? co to oznacza w praktyce i czy to prawda z tymi filmami z wysokim bitrate ? że player nie daje rady z plikami avc z bitrate nawet do 40 Mbps ?
 

boguki

New member
Witam
Od kilku dni jestem posiadaczem Hyundai TP01, wszystko było by super gdyby nie ten cooler...cały czas delikatnie "bzyczy-piszczy" i nie jest to szum, który powinien wydawać wiatrak.
Miał ktoś taki przypadek? Pewnie czeka go wizyta w serwisie...:(
 

emcek

New member
Witam
Od kilku dni jestem posiadaczem Hyundai TP01, wszystko było by super gdyby nie ten cooler...cały czas delikatnie "bzyczy-piszczy" i nie jest to szum, który powinien wydawać wiatrak.
Miał ktoś taki przypadek? Pewnie czeka go wizyta w serwisie...:(
tez mam tp01 i nie mam problemow, wiec naiprawdopodobniej masz pecha :(
 

boguki

New member
Hyundai już po naprawie:) wymieniony wiatrak.
Serwis działa bardzo sprawnie, sprzęt dostali 18 listopada a 24 już był u mnie.
 

tvenno

New member
Hyundai już po naprawie:) wymieniony wiatrak.
Serwis działa bardzo sprawnie, sprzęt dostali 18 listopada a 24 już był u mnie.

Dobrze słyszeć ;) jako szczęśliwy użytkownik R600 cieszy mnie taka informacja ;) Choć oczywiście liczę na to, że mi się nie przyda... ;p Póki co wystarczały wizyty na forum/szperanie w specyfikacjach/poradach na humanmedia.pl ;p
 

pro_fill

New member
Bez reklam
również potwierdzam super zaangażowanie serwisu humanmedia.
po odebraniu mojej R650-ki miałem problemy z nagrywanym materiałem.
wystarczyła korespondencja, propozycja z mojej strony nagrania materiału poglądowego, wrzucenia na youtube, aby usłyszeć "proszę przesłać na nasz koszt - wymienimy".
liczę, że już tak pozostanie i że nie będę już musiał korzystać z serwisu - dla mnie rewelacyjne podejście i załatwienie sprawy na odległość.
 

janokl

New member
witam, mam mboxa P500 i mam problem z dzwiekiem AC3 i DTS. Problem jest taki ze amplituner nie dostaje sygnalu szesciokanalowego. Sprawdzalem na dwoch kablach typu toslink i jednym koncentrycznym, oraz na wielu roznych plikach muzycznych i video, ciagle tylko dwa kanaly choc sam odtwarzacz pokzazuje ze sciezka jest AC3 badz DTS. W ustawieniach dzwieku w odtwarzaczu wyprobowalem wszystkie opcje i ciagle to samo. Moze ktos ma ten sam problem i go rozwiazal, to prosze o pomoc
 

janokl

New member
Panowie problem rozwiazany.... oprogramowanie bylo bleeeeee i dlatego nie bylo dzwieku wielokanalowego. Zrobilem aktualizacje odtwarzacza i plynie teraz piekny dzwiek AC3 i DTS az chce sie sluchac... pozdrawiam
 
Do góry