HiMedia HD600A i B

rykowski

New member
nowy produkt Himedia HD900B HD900B - ???? - ???
new generation RealTek 1186 based media player with RealD 3D movies support,HTML5 web browser android Browser with flash plugin , Usb3.0,PCIE WIFI,HDMI 1.4 etc.

Tez potwierdzam po szybkim googlu. Ogolnie na razie same asian pages.
To teraz bede mial dylemat, a juz prawie kupowalem 600B.

Pierwsza roznica jaka widze to ze ma wentylator. Sam nie wiem czy sie cieszyc (ze chlodno) czy plakac (ze glosno)
Google TBumacz

Google TBumacz
 

_ZiP_

Member
Na moim sprowadzonym hd600b mam parę rys na przednim panelu. Wg sprzedawcy jest na nim folia ochronna, również mi się wydaje że ona tam jest. Mimo to nie mam pomysłu jak ją ściągnąć. Ma ktoś jakiś pomysł
 

murphy

New member
Szybkie pytanie: Czy są jakieś problemy podczas korzystania z dysków 2.5 (czyli bez zewnętrznego (dodatkowego) zasilania) ? Obecnie posiadam Ariva 110 i w niej jest takowy problem (nie wszystkie dyski obsługiwała).

I jeszcze jedno: Załóżmy, że przerzucam coś przez sieć: Laptop ==> HiMedia ==> Dysk. Czy będzie różnica w czasie (prędkościach) w zależności czy będzie dysk zamontowany bezpośrednio w urządzeniu (HD600B), a tym że dysk będzie połączony przez kabel USB 2.0 (HD600A)?
 
Ostatnia edycja:

jacekviola

New member
witam serdecznie;
jestem zainteresowany zakupem modelu HiMedia HD600B.
Mam dwa pytania:
- mozna sluchać muzyki bez włączania TV ?
- ta naklejka "wifi" w lewym, gornym rogu - da się ją zerwać bezinwazyjnie?
pozdrawiam i dziękuję
jacek
 

rykowski

New member
witam serdecznie;
jestem zainteresowany zakupem modelu HiMedia HD600B.
Mam dwa pytania:
- mozna sluchać muzyki bez włączania TV ?
- ta naklejka "wifi" w lewym, gornym rogu - da się ją zerwać bezinwazyjnie?
pozdrawiam i dziękuję
jacek

co bardziej doswiadczeni bywalcy cie zpierwsza czescia pytania zaraz pogonia . 33 strony, bylo juz o tym trzeba poczytac. Jak podlaczysz player do ampl. i hdmi do tv, to wlaczysz tv odpalisz muze, wylaczysz tv i muza bedzie grac.
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
Murphy co do dysków 2.5 ja używam 1TB verbatim store'n'go i nie ma najmniejszych problemow - co do predkosci to tylko powiem ze w 600A lepiej jest kopiowac du pliki po usb niz po LANie a szkoda co do B to nie wiem ale sądze że nie powinno być wielkiej róznicy
 

marwac

Member
obecnie mam xtreamera mk1 + etrayza, swoje zrobil ten zestaw. jako ze powierzchnia dyskow okazuje sie niewystarczajaca mysle nad zmiana zestawu na Iomega StorCenter px4-300d + odtwarzacz Himedia A lub B. 600B moge zakupic za 450 zl, 600A za 347 zl. czy warto doplacac? czy poza wyswietlaczem, zatoka na dysk i USB3 jest jakas roznica?
 

asikpl

New member
witam jestem posiadaczem tego urzadzenia 600a 2dni jak narazie lyka wszystko co mu daje tylko mam problem moj lapek nie widzi urzadzenia mam podlaczenie op lanie i drugi problem jak odpalic bittorrenta bo tu jestem zielony
 
Do góry