HiMedia HD600A i B

nixon7

New member
jak placileś, ile koszt. wysylka - czy jeśli pisze free shipping tak jest faktycznie???

Ja za HD600A z wifi zapłaciłem paypalem 124,99 $, bez wifi kosztuje $109.99, przesyłka jako "gift", z trackingiem więc można śledzić jej drogę na china post: Welcome to International Registered Mail Tracking System—â?? Client query, a jak pojawi się w kraju to na poczcie polskiej: Śledzenie przesyłek - Tracking - Poczta Polska - www.poczta-polska.pl, przesyłka jest za free ale pewnie jest wliczona w cenę towaru, nic nie ma za darmo :-D Trochę się obawiałem tego zakupu, bo pierwszy raz płaciłem paypalem i pierwszy raz kupowałem coś w Chinach. Poza tym kwestia cła i VAT-u, ale udało się.
 
Ostatnia edycja:

jgx

New member
Bez reklam
Ja za HD600A z wifi zapłaciłem paypalem 124,99 $, bez wifi kosztuje $109.99, przesyłka jako "gift", z trackingiem więc można śledzić jej drogę na china post: Welcome to International Registered Mail Tracking System—â?? Client query, a jak pojawi się w kraju to na poczcie polskiej: Śledzenie przesyłek - Tracking - Poczta Polska - www.poczta-polska.pl, przesyłka jest za free ale pewnie jest wliczona w cenę towaru, nic nie ma za darmo :-D Trochę się obawiałem tego zakupu, bo pierwszy raz płaciłem paypalem i pierwszy raz kupowałem coś w Chinach. Poza tym kwestia cła i VAT-u, ale udało się.
a żeby nadali jako "gift" to trzeba gdzieś im podać czy standardowo tak wysylają do nas czy jak?
 

nixon7

New member
Zamawiając u nich nie prosiłem o gift, sami tak zadeklarowali paczkę. Poza tym nie trzeba kupować żadnej przejściówki bo w pudełku znajduje się właściwy zasilacz i anglojęzyczna instrukcja. I odpowiadają na maile :)
 
Ostatnia edycja:

jgx

New member
Bez reklam
czy użytkownicy tego playera mogliby napisać jak player radzi sobie z filmam BD PO LAN - czy zdarzają się filmy które przycinają czy nie ma żadnych problemów - szukam takiego playera bo WDLive którego mam i traxdata którego miałem nie wszystkie filmy odtwarzała, czasem po jakimś czasie film zaczynał przycinać, a nawet i po usb zdarzało mi się że nie szedł BD
 

rykowski

New member
Panowie. Napiszcie lepiej co z ta 'nutka' (a najlepiej prosze o jakiegos screena) w trybie odtwarzania muzyki. czy widac okladki albumow, czy nie widac? Wiele osob byloby wdziecznych za info. Prosze. Pozdrawiam.
 

rykowski

New member

Kirek50

Moderator
Bez reklam
czy zamiat nutki jest szansa ze zobacze tutaj okladke plyty. Zakladajac ze wgram do pliku lub odpowiedniego katalogu.

Nie będzie okładki zamiast nutki, przynajmniej w obecnej wersji firmware, choć na forum chińskim były takie sugestie i przedstawiciel HiMedia zasugerował, że popracują nad tym. Okładka może być jako grafika folderu katalogu z płytą.
 

_ZiP_

Member
Moja paczka z Chin również dostarła, niestety odebrałem ją osobiście w urzędzie celnym. Koszt odtwarzacza z wysyłką 460 zł + 100 zł podatku. Wersja B. Dziś po powrocie z pracy mam zamiar przetestować nową zabawkę :D
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
(...)
+port 1000 Eth znacznie skraca czas kopiowania materiału w sieci (do 4 portowego ruterka mam podłączone Himedia, NAS Netgeara, komp i telewizor)
(...)
Co rozumiesz przez "znacznie skraca"? Z ilu do ilu?
Jakie transfery udaje Ci się osiągnąć po kablu?

Pytanie też do wszystkich:
Czy coś się w tym aspekcie zmieniło w tych wszystkich nowych softach?

Po piernika ładują Gigabita do środka jak transfery po kablu nie sięgają nawet 3 MB/s?
Czy jest sens pytać czy to pudełko obsługuje Jumbo frames?

Dziękuję i pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

qsqa

New member
No fakt, nie jest za dużo ale mi wystarcza - tym bardziej, że wszstko mam na NASie i tylko sporadycznie kopiuję jakieś divxy...
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dziękuję bardzo za odpowiedzi, jeśli można wiedzieć to jakiego masz NASa i jaką prędkość osiągasz w kopiowaniu między PC a tym NASem przez router gigabitowy?

Pozdrawiam,
 

yogi1976

New member
tuner dvb-t

Witam
A jam mam takie pytanie czy zamiast opcjonalnego modułu WiFi można dać jakiś tuner DVB-T zgodny z polska tv naziemną?
 

qsqa

New member
Dziękuję bardzo za odpowiedzi, jeśli można wiedzieć to jakiego masz NASa i jaką prędkość osiągasz w kopiowaniu między PC a tym NASem przez router gigabitowy?

Pozdrawiam,

Nie dam głowy, ale ok. 30 MB/s - jak wrócę w weekend do domu to sprawdzę dokładne wartości.

Mój NAS to Netgear Pro Duo i niestety nie jest demonem szybkości ...
 

xbartx

New member
Dzisiaj odebrałem zakupiony na ebay sprzęt HD600A. Nie zapłaciłem żadnego cła, także przy aktualnej cenie dolara (udało mi się jeszcze kupić jak był po 3 pln) to można powiedzieć, że nieźle mi się udało, bo teraz to coś czuję, że dolar powróci w okolicę 3 pln najwcześniej po nowym roku.
 
Do góry