Hercules (2014)

robertuss

Active member
Bez reklam
Byla juz kiedys taka prosba, podobnie wypadaloby go podwiesic.
Podobnie watek, w ktorym wklejamy swoje kolekcje filmowe.

Jak spojrzałem na forum to jest dobrze jednak.Pisze FILMY BLU RAY i HD DVD coś tam.I powinno być jeszcze KINO i tu kto chętny niech wstawi to co grają i był w kinie i mu się podobało lub nie..taka mała recenzja do zachęcenia lub nie idzcie na to hehe
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W watku Transformers, zawsze bylo kulturalnie i towarzysko. Zadnych spin, zlosliwosci i trolowania. Moze Ci sie Raccoon watki pomylily :)
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Byłem dzisiaj w kinie na 3D. Jak dla mnie film bez szału, bez mega efektów specjalnych. Parę fajnych efektów 3D. Ale też i nie nudziłem się. Mocny średniak.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Cialo ma niezle ale z twarzy powiedzialbym ze po prostu normalna...

W tv lepiej wyglądała jak dla mnie niż na tych zdjęciach :) zresztą sami możemy ocenić oglądając ją w filmie. A propo jako takiej urody to jest jedną z niewielu Polek o ile nie pierwsza z którą zechciał współpracować Playboy USA i w cale zdjęcia nie były wyłącznie gołe..:) po obejrzeniu tych zdjęć została zaproszona na kasting do filmu ..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bardzo lubie gorace kobiety ale jak widze podobne sceny to nie za dobrze wrozy filmowi...Mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi :)
Mad Max : Fury Road
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja rowniez sie skusze :)
Tom jest moim ulubionym aktorem "mlodego" pokolenia,tylko po tych laseczkach ze zdjecia mam wrazenie ze film bedzie kierowany raczej dla osob korzystajacych najwiecej z Facebook'a...
 
Do góry