Hercules (2014)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak samo sie zastanawialem nad tym filmem, trzeba poczekac i sie przekonamy co bedzie wart..
 

WiTT

New member
Bez reklam
Czy teraz każdy nowy tytuł filmu o którym chcemy porozmawiać będzie miał osobny temat zamiast pisać w jednym (transformers tvn) o wszystkim? :|
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Ktoś pisał w którym poście żeby admini utworzyli nowy dział do premier filmowych ale jak zwykle brak odzewu.Moim zdaniem było by lepiej osobny dział bo transformers tvn tyle postów i wałkowania jak się szuka czegoś śmietnik się robi.Forum od jakiegoś czasu w ogóle się nie rozwija już nie mówiąc o innych problemach też pisałem o utworzeniu działu PC już dawno i cisza Piramida jestem za też bym chetnie wrzucał
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Z jednej strony to lepiej ponieważ możemy szybciej znaleźć informacje o konkretnym filmie ale z drugiej więcej jest klikania przycisku wstecz czy dalej i odświeżania strony aby przeczytać ostatnie wpisy.
W dodatku jak byśmy mieli zakładać temat o każdym nowym filmie to ja z miejsca mógłbym wytrzasnąć ich ze 30..
Poza tym w temacie (transformers tvn) nie tylko opisujemy filmy które są w kinie lub dopiero będą,ale także starsze.Koledzy polecają sobie nawzajem różne produkcje itd..
Według mnie powinniśmy pisać w starym temacie tylko mniej spamować.Zawsze można przecież zacytować kogoś post aby było wiadomo o co chodzi.Napiszcie czy chcecie abym wrzucał tam nowości o grach ?Niby jest wątek o konsolach ale ja posiadam PC...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Napiszcie czy chcecie abym wrzucał tam nowości o grach ?Niby jest wątek o konsolach ale ja posiadam PC...

Od czasu do czasu mozna cos wrzucic, tez sporo juz pisalismy na ten temat, tyle ze w innych watkach.
Tylko obawiam sie, ze z wartosciowego watku filmowego, zrobi nam sie jeden wielki misz masz.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Od czasu do czasu mozna cos wrzucic, tez sporo juz pisalismy na ten temat, tyle ze w innych watkach.
Tylko obawiam sie, ze z wartosciowego watku filmowego, zrobi nam sie jeden wielki misz masz.

1.Jak dla mnie zakładanie tematu "trailery filmowe" nie ma sensu ponieważ i tak pod trailerem każdy będzie opisywał swoje zdania i zrobi się to samo co w starym temacie...Chyba że będzie tylko możliwość wrzucenia zwiastuna...

2.Zakładanie codziennie nowych tematów też nie ma sensu ponieważ po paru miesiącach czy po roku będzie ich tyle nikomu nie będzie się chciało tego czytać i odświeżać,w szczególności tym co oglądają strony na telefonach komórkowych...
 

WiTT

New member
Bez reklam
No właśnie w tym kontekście było moje stwierdzenie - jak tak za każdym razem będzie nowy temat - nowy film, to filmweb+imdb się zrobi. A kto będzie na forum miał czas klikać w każdy temat z innym filmem, bo być może tam coś wartościowego i ciekawego ktoś napisał.

Ten wątek "transformers tvn" (nazwa tematu chyba będzie już tak zakorzeniona że jakbyśmy zmienili to by było nieswojo :D) jest całkiem ok, bo z założenia się przerodził w luźne rozmowy w tematyce filmowej, w szerokim znaczeniu.
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Jestem za tym żeby faktycznie przy życiu trzymać tylko ten jeden wątek :)
"transformers tvn" to już skarbnica dobrych filmów :)
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Ktoś pisał w którym poście żeby admini utworzyli nowy dział do premier filmowych ale jak zwykle brak odzewu.Moim zdaniem było by lepiej osobny dział bo transformers tvn tyle postów i wałkowania jak się szuka czegoś śmietnik się robi.Forum od jakiegoś czasu w ogóle się nie rozwija już nie mówiąc o innych problemach też pisałem o utworzeniu działu PC już dawno i cisza Piramida jestem za też bym chetnie wrzucał


Pomysł był mój...aby taki dział utworzyć.No chyba nie będziemy wszystkiego wrzucali w jeden kocioł transformers tvn, bo to głupie.Dodać do głownej strony okienko z ostatnio dodanymi trillerami.Na głównej stronie jest duuużo miejsca.Jestem za powstanie Nowości Filmowe Trilery Video,Co warto Obejrzeć. Bardziej profesjonalnie co??
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bylo dobrze, nikomu nic nie przeszkadzalo. Trailery tez wstawialismy do watku "transformers tvn", kto chcial i mial ochote sie wypowiedziec, ten dyskutowal. Jak zainteresowanie spadalo, to widocznie nie bylo chetnych do dalszej dyskusji i pojawial sie nowy temat do rozmowy.
Teraz jest dokadnie to samo, tyle ze rozbite na kilka/nascie nowych watkow, a chetnych do rozmowy nie przybylo. No moze, 2, 3 osoby ktore chca zrobic rewolucje. Trailerow jest tak duzo, ze nie ma sensu wklejac kazdy, wystarczy subskrypcja na YT i mamy codziennie wszystkie nowiniki. Kociol to sie robi teraz.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nowych trailerów nie ma tak dużo,przejrzałem ostatnie strony (transformers tvn) i przez 2 tygodnie było około 10 zwiastunów.Oczywiście na Youtube jest ich więcej ale ja wrzucam tylko te najbardziej popularne...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja pisalem o YT, a nie o watku "Transformers tvn". W watku w ktorym zawyczaj piszemy, uwazam ze jest wszystkiego w sam raz.
Co najwazniejsze, jest kulturka.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Byla juz kiedys taka prosba, podobnie wypadaloby go podwiesic.
Podobnie watek, w ktorym wklejamy swoje kolekcje filmowe.
 
Do góry