Hej w co gracie na x360!

ernane

New member
nowa gra :) żeby tylko była tańsza ;) mam nadzieje ze pojawi sie w najblizszym czasie w firmie w gdzie wymieniam gry ;)
 
Ostatnia edycja:

WoJoW

New member
Pes czy Fifa

A ja mam pytanie, Co wybrać z tych 2 gier, Pes 2008 czy FifA 08. Zawsze byłem zwolennikiem pesa ale słyszałem że ta wersja Fify na konsole w tym roku jest niezła. Kto grał i by mógł podzielić się swoimi opiniami? Z góry dzięki za odpowiedź :)
 

egregor

New member
Zdecydowanie Bioshock

Jestem pod ogromnym wrazeniem tej gry. Swietna grafika, super klimat. Ale na poziomie Easy dosc latwa. Tym niemniej dawno nie gralem w tak dobra gierke.

Sporadycznie Fifa 08 i Fight Night Round 3.
 

KenCzi

New member
Narazie moją jedyną grą jest PGR4 i trochę nie za bardzo mi podchodzi. Może wielu mnie zbeszta ,ale na PC takich gier jest od groma po 19.99 i w byle jakim kiosku, a jak se pomyśle ,że to po 2 stówy sprzedają to uwierzyć nie mogę. Niedługo może Call of Duty 3 kupie ,a na święta myślałem nad assasin's creed, orange boxem lub Mass Effect.

P.S. Żeby kupić xboxa360 z hdmi musiałem dopłacic z 400 zł. Po a) kupić PG4 w zestawie b) większa marża ze względu na port. Kupiłem go za 1599 zł ,kiedy obok stały xboxy po 1200zł bez portu:confused:
 

marcin0903

New member
Nikt, Ci nie kazał kupować Xboxa, *takiego*, a nie *takiego* - tutaj piszemy o tym w co gramy na Xie360, a nie o tym ile przepłaciliśmy, albo o tym jak sprzęt jest zły.
 

KenCzi

New member
marcin0903 napisał:
Nikt, Ci nie kazał kupować Xboxa, *takiego*, a nie *takiego* - tutaj piszemy o tym w co gramy na Xie360, a nie o tym ile przepłaciliśmy, albo o tym jak sprzęt jest zły.
Dobra spoko co taki bulwers, napisałem tylko , że gra nie warta swojej ceny i że musiałem ją razem z xbooxem kupić, bo inaczej to bym nawet na nią nie spojrzał.
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Polecam NFS prostreet,według mnie najlepsza część ,tu juz trzeba się niezle napocić .Rozbite auto nalezy naprawic co kosztuje, rywalizacja na bardzo wysokim poziomie.Tuning jest tak rozbudowany ze wydaje się przesadnie ;) trasy, auta ,wszystko pieknie dopracowane do tego swietna muza! No i ta nfs predkosc !uwielbiam to:grin:
Nie sugerowac się demkiem gry ,które mozna sciagnac na live,niektore dema zniechecaja .
 
Ostatnia edycja:

domz

New member
Kolego KenCzi, prosiłbym Cię o wskazanie jednej gry jak PGR 4 na pc w cenie 19.99. Moim zdaniem nie ma drugiej takiej serii jak PGR (a grałem we wszystkie części), i w swojej klasie PGR jest nie do przebicia. Pozdrawiam :mrgreen:
 

kanon45

New member
Hmmm a ja naprzykład gram w grę SKATE, wybitna , praktycznie zero wad, doskonała grafika i animacja. Nie tylko dla fanów deskorolki. Nigdy jeszcze nie napisałem tak o grze ale naprawdę ta jest wyjątkowa.
 

KenCzi

New member
domz napisał:
Kolego KenCzi, prosiłbym Cię o wskazanie jednej gry jak PGR 4 na pc w cenie 19.99. Moim zdaniem nie ma drugiej takiej serii jak PGR (a grałem we wszystkie części), i w swojej klasie PGR jest nie do przebicia. Pozdrawiam :mrgreen:

Chocby OVERSPEED High Performance Street Racing naszej kochanej firmy City Interactive:D. No dobra to żart.Np. Toca Race Driver na Peceta bardziej mi się podobała, czy jesli spojrzec bardziej w strone arkadowek to NFS Most Wanted [to już nie za 19.99 ale napewno nie za 229zł]. Jak dobrze stwierdziłeś "w swojej klasie" gra może jest najlepsza, ale to nie ze względu na jakąś specjalną innowacje tylko ze względu na brak większej konkurencji na xboxie360 poza Forzą, która idzie bardziej w stronę symulatorów. Do ścigałek zawsze byłem nastawiony sceptycznie i może przez to taka moja ocena tej giery, ale po prostu PGR4 nie zaskoczył mnie czymś nowym czego bym już nie widział.
 

domz

New member
ToCA była faktycznie wyśmienita, nie mogę się doczekać na kolejną część. PGR nie tylko jest najlepszy w swojej klasie, ale jest jedną z najlepszych ścigałek na x360. Zgadzam się z Tobą KenCzi, że nie ma w niej mega-innowacji, ponieważ cała seria jest owocem ewolucji, zapoczątkowanej jeszcze na Dreamcascie. W sumie PGR i Forza powinny zadowolić każdego maniaka ścigania na x360. Dla hardcorowców PGR i Forza, dla reszty - reszta :D A tak z innej beczki, to wszystkim polecam Oblivion, Niedawno zakupiłem i jest po prostu wsysający.
 

mataman

New member
Bez reklam
Narazie tylko Amazon.com umieścił pre-order z data premiery 15 listopada 2008 roku. Ale ani Epic ani M$ nic nie potwierdziły.
 
Mass effect :)

Właśnie mass effect skończyłem... Po prostu tak wypasione RPG... Bioware nie zawiódł :) Ciężko byłoby wybrać najlepsze RPG roku , ale tytuł przypadłby chyba Mass effect , ale wiedźmin też był wypasiony. Wg mnie 2 najlepsze gry roku. Pozdrawiam
 

arsenal

Moderator
VIP
marcin0903 napisał:
Obecnie gram w CoD4 na multi (a jak :D - Arsenal kiedy nastepny raz gramy?) no i w Assassin's Creed zbieram sobie Flagi i zabijam Templariuszy :)
Weekend mam wolny i może trochę czasu znajdę w przerwach między zwalczaniem grypy :(. Jeśli jeszcze tego nie wiesz marcin to warto przeczekać w singlu napisy końcowe dla bonusowej misji w samolocie.

@tigerheart. Też się przymierzam do Mass Effect tylko nurtują mnie dwie kwestie. Czy polskie tłumaczenie jest ok( ja nie potrzebuję ale to i tak ważne jest) i czy te doczytywanie tekstur jest tak uciążliwe jak piszą w recenzjach.
Za Mass Effect się chcę wziąc a jeszcze genialnego Jade Empire z Xboxa nie skończyłem:roll:
 

Ogr

New member
Bez reklam
Gram w BLACKSITE mogła byc fajna gierka ,rozmaitosc akcji,niestety jest strasznie niedopracowana!!! Jest kilka fajnych motywów, graficznie bardzo dobra ale sumując mierna rozgrywka,pierwsza gra która mi tnie na 360 to samo bylo po sciągnieciu jednego z dem .
Nie polecam chyba ze za 50zł:D

:hmm: HAHAHA właśnie zakończyłem, grałem na hard max 5 godzin ,taka wtopa kasowa dobrze ze kupiłem z 2 ręki za 110zł trzeba sie pozbyć tego shita zanim cena spadnie :mrgreen:
NIE POLECAM!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry