Hegel H70 czy Atoll IN100SE

daroquaresma

Klub HDTV.com.pl
VIP
No i jak wrażenia? Choć chodziło mi w pytaniu konkretnie o DACa bo wspomniałeś że kupiłeś tydzień temu :) Co do Arcam to nie widzę nic ciekawego w okolicach 1000, dopiero przy ok 2000.
 
Ostatnia edycja:

dzik87

New member
Nie, ja mam 1,32. To jest sam DAC. Obecna wersja, która jest odpowiednikiem mojego jest oznaczona, jako NFB 1. Różni się od mojego ceną i tym, że obsługuje DSD.

Ten Atoll DAC 100 sam kiedyś oglądałem w necie ale mało opinii było. Może odsłuchaj gdzieś i porównaj z innymi.
 

werf

Active member
Bez reklam
E-Club Emotiva 207$ bez E 220$ nowa teraz promocja
Wyjdzie jakieś 1-1.1
 
Ostatnia edycja:

daroquaresma

Klub HDTV.com.pl
VIP
Werf ale o które modele ci dokładnie chodzi? bo DAC w sumie w ofercie mają tylko jeden (dodatkowo może być jako przedwzmacniacz). A czy miałeś styczność z tymi klockami?
 

werf

Active member
Bez reklam
Chodzi o XDA-2 promocyjna cena u źródła
Styczność miałem Skrobnij do Pacmanx-a on zdaję obcuje na co dzień z Emo
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Hej, takie wypożyczenie skończy się źle dla Twojego MH. Atol jest świetny i już go nie oddasz :eek: .

No własnie jestem ciekaw bezpośredniego porównania. Porównywałeś do MH? Ostatnio miałem więcej czasu i sporo słucham muzy i MH w zestawieniu z Dm 2/8 daje radę. Z tym wypożyczeniem jest trochę problem. Jestem z Łodzi. Rozmawiałem z dystrybutorem i w Łodzi nie mają swojego sprzedawcy, który by mi wypożyczył. Jeśli dobrze zrozumiałem proponowali mi zakup z możliwością ewentualnego zwroty. Muszę jeszcze pomyśleć jak to rozegrać. Jakbym gdzieś dostał dobrą cenę to i może bym kupił. Wtedy nawet przy ewentualne odsprzedaży dużo bym nie stracił.
 
Do góry