Heco 900 5.0\atmos - aranżacja

bl4ck

Active member
Bez reklam
Przykręcaliście kolumny do tych uchwytów? wrzucicie***jakaś fotkę jak to u was wygląda z kablami?
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
btw
patrzcie jaka tandeta chodzi o kolory żeby za ponad 200zł takie coś odwalić brak mi słów, mogłem wcześniej sprawdzić jak to wygląda.

lautsprecher-wandhalterung-neigbar-schwenkbar-wandabstand-max-273-cm-b-tech-bt77-silber-matt-1-paar.jpg
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
od dołu skręcałeś kolumnę***śrubami na stałe?

Nie, jest ala imadlo na srube rzymska. I pomiedzy bladzki a glosnik jest naklejona gumowa naklejka. Wiec sladu nie powinno byc.




btw
patrzcie jaka tandeta chodzi o kolory żeby za ponad 200zł takie coś odwalić brak mi słów, mogłem wcześniej sprawdzić jak to wygląda.

lautsprecher-wandhalterung-neigbar-schwenkbar-wandabstand-max-273-cm-b-tech-bt77-silber-matt-1-paar.jpg

Czy ja wiem, czy tandeta. Nie jest zle. Ja za czarne chyba cos kolo 120zl placilem. Wygladaja ok.
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Wierz mi dla mnie tragedia każdy kolor z innej parafii zwracam i biorę białe , teraz wszystkie kosztują 220zł.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Kolor to sie różni osłona plastikowa od metalu bo to raczej normalne :/ w czym masz problem ?
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Elementy plastikowe są polakierowane tandetnym srebrnym kolorem natomiast metalowe to brudny szary kolor, dlaczego to ma być normalne? po prostu oczekuje lepszej jakość.
Dawno nie byłem tak wk** po zakupie czegoś***:)
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
1.30 cm od głowy także nie wiem czy to blisko czy nie a jeśli za blisko to kalibracja powinna odjąć db czego nie robi.

Gdzie mam miejsce? po lewej mam tak z 40cm i ta ściana jeszcze wystaje.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
130cm od głowy siedząc na środku? Ok.
A miejsce tam gdzieś obok srebrnego wazona, analogicznie po drugiej na wystającej ścianie.
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Tak 130cm od głowy do głośnika.
Byłyby za wysoko gdybym je aż tak nad barkiem zamontował i tak już są maksymalnie skierowane w dół na ile uchwyty dają taką możliwość.
Foto jakoś zakłamuję przestrzeń, pomieszczenie takie małe się wydaję na żywo jest dużo lepiej :)

Najważniejsze że w końcu to GRA no i jest spójna barwa dźwięku z frontami.
 
Ostatnia edycja:
Do góry