HDTV w sieciach kablowych w Poznaniu

radzique

New member
Fatman_1 napisał:
A ja na Katowickiej i płacę w INEI 79 pln za 2Mb. To jakaś karamba !!!!

Dzsiaj dzwoniłem i na Katowickiej można podłączyć www.inotel.pl

ceny w miarę i jest jakieś HD ;) 4 mb za 63 zl to nie jest zle.
Wcześniej miałem echostar i to jest dopiero tragedia. Zobaczymy jak to wypali. Wprowadzam się z powrotem 27 sierpnia i bede działał.

Widac mieszkamy po sasiedzku ;)
 

andi4444

New member
No i mamy koniec sierpnia i nadal w INEA cisza na temat HDTV. Najgorsze jest to, że nie można od nich wyciągnąć żadnych informacji, ludzie jak długo można czekać? W mojej dzielnicy (Rataje) niestety nie mam wyboru, jest tylko INEA. Szkoda, bo INOTEL i TESAT już od pół roku nadają HDTV. Czy ktoś, coś już wie? Nie macie żadnych znajomych pracujących w tej firmie?
 

tennesseee

New member
Mamy już początek września i nadal nic.... ja różnież czekam i czekam a na tych śmiesznych Ratajach nie ma w sumie innej sensowej alternatywy.
Chyba ze talerz sat.

Coś mi się wydaję ze użytkownicy sieci INEA wyprzedzili technologicznie samego dostawcę sygnału..... żenada.

Czy nie uważacie ,że firma INEA rozpędziła się za bardzo ze stroną marketingową i promocyjną, a teraz zorientowali się ze nie mają nic ciekawego do zaoferowania oprócz tych marnych dekoderów cyfrowych... :/

obym się mylił .... ale ile można czekać....:hmm:
 

walczy

New member
Jestem ze Swarzędza, mam TV i internet w Inei. Właśnie zamieniam swój analogowy pakiet za 45 zł, na cyfrowy za 46,90 (jest teraz promocja). Jest poniedziałek, kurier z dekoderem ma być w czwartek.
Niedługo kupuję plazmę Panasonica 42 cale, i spytałem się kiedy w ofercie cyfrowej będa kanały HD. Odpowiedź brzmi, że pracują nad tym i do końca roku ma być kilka kanałów w HD.
Tak czy inaczej spodziewam się (mam nadzieję, że słusznie) że nawet na sygnale SD, cyfrowa Inea przez dekoder, będzie lepszej jakości niż analog który mam obecnie.
 
Ostatnia edycja:

tennesseee

New member
.... kolejna promocja w INEA 2Mb za 59 zł

W temacie HD oficjalnie nadal cisza.
Nieoficjalnie kumpel będąć w BOA, załatwiając przyśpieszenie netu pytał się co z HD - odpowiadają ze pod koniec tego roku coś ma się rozkręcić.
(czyli znów przesunięcie w terminie)
 

walczy

New member
No i mam mój dekoder cyfrowy z Inei. Generalnie poprawa jakości w porównaniu do kablówki analogowej jest wyraźna i zauważalna nawet na 10 letnim 25 calowym CRT. Jest program TV, stopkatka. Dekoder nie ma HDMI więc jak w końcu dostarczą mi zamowiona plazmę Panasonica 42PV8 to trzeba będzie podłączyć przez euro.
 

mobor

Banned
wszystko super dopoki masz w domu 1 TV - przy wiekszej ilosci cyfrowy dekoder staje się utrapieniem.
U mnie catv ogląda głównie zona i dzieciak - ja TV ze względu na głupkowate i namolne reklamy - nie oglądam wcale.
Wszystkie wiadomosci mam w necie a filmy i muzę mam z płyt
 

tennesseee

New member
Faktycznie coś zaczyna sie dziać w temacie.... ale skoro są dopiero na etapie przetargu na dostawcę dekoderów to pewnie sobie jeszcze troche poczekamy...
Ciewakwe o ile drozszy będzie dekoder HD
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Jessstttt !!!

Mam informację z EBOA, że od 15 grudnia Inea wprowadza kanały HD w Poznaniu.
Podpytałem telemarketera - dekodery będą takie same jak dla tv- N.
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
HDTV w Inea w Poznaniu !!!!

Naaaaadeeeeeszla wieeeekopomna chwilllaaaa !!! (jak mawiał Pawlak)

Mam informację z EBOA Inei, że od 15 grudnia 2008 Inea wprowadza kanały HD w Poznaniu.
Podpytałem telemarketera - dekodery będą takie same jak dla tv- N.

Yes, Yes, Yes !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Andrzej777

New member
HD na Ratajach

Fatman_1 napisał:
Jessstttt !!!

Mam informację z EBOA, że od 15 grudnia Inea wprowadza kanały HD w Poznaniu.
Podpytałem telemarketera - dekodery będą takie same jak dla tv- N.

Witam,
to będą już kanały normalnie w ofercie czy tylko testy? Na stronie Inea na razie cisza na ten temat.
Rozumiem, że to raczej wieści nieoficjalne :)

pozdrawiam
 

radzique

New member
kurde, a ja muszę się kisić z beznadziejnym echostarem na katowickiej, wrr.
Żeby chociaż balkon był od strony hot-birda to by się canal+ wzięło, a tak lipa :(. Co za bzdura, że do wyboru jest tylko jeden operator, na dodatek najbardziej ścierwowaty.
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Nie mogę załączyć zdjęć z tyłu bo dekoderek jest podłączony i... pięknie dekoduje :) :) :)
Jakość jest zarąbista. Szczególnie HD Sport.
Ale ten nowy kanał kionowy też super !!!

Z przodu wygląda jak dekoder N-ki.
Z tyłu wy/we: optyk, chinch-stereo, sieciówka RJ-45, HDMI, komponent.

Czegóż chcieć więcej..... :D

Idź i wymień swój stary.
Będziesz Pan zadowolony !
Będziesz Pan zadowolony !
Będziesz Pan zadowolony !
 
Do góry