HD w UPC

eLBeG

Member
Bez reklam
Ja też podpisywałem umowę rok temu ale skończył mi się pakiet Canal+ i dzwoniłem do biura. Przemiła pani była bardzo zdziwiona warunkami mojej umowy i poradziła mi przedłużenie tylko C+. Straciłem tylko 2 zł.
Ciekawe czy mógłbym wynegocjować coś więcej.
Max Extra HD z nagrywarką, Internet bezprzewodowy 60 Mb/s, Telefon no limit na stacjonarne w Polsce, Europie i komórki w USA i Kanadzie.
Całość 139 zł.
Napisz wypowiedzenie, to w UPC działa cuda... pierwsze propozycje będą słabe,cale na pewno zaproponują coś lepszego.
 

Jupiter

New member
szukam ''ogarniętego" przedstawiciela to podpisania kolejnej umowy , obecnie trzy usługi secect hd ,internet 30 , telefon traktuje jako dodatek . brak raczej alternatyw (Vectra ) platformy cyfrowe też
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
szukam ''ogarniętego" przedstawiciela to podpisania kolejnej umowy , obecnie trzy usługi secect hd ,internet 30 , telefon traktuje jako dodatek . brak raczej alternatyw (Vectra ) platformy cyfrowe też

1. Nie podałeś miasta (komiwojażerowie nie są transgraniczni)
2. Jedyne co mógłby zaproponować to przepisanie umowy na kogoś innego. Przedłużenie tylko na Partyline.
 

szewol

New member
Bez reklam
2 Umowa obecnie na żonę
kwota obecnie 139,99

Wysyłasz wypowiedzenie i negocjujesz z Działem Utrzymania Klienta.

Obecnie jednej z najbardziej atrakcyjnych ofert przedłużeniowych to:
1) Max Extra HD z nagrywarką + 30 Mb/s + 240 minut = 105 zł (umowa na 12 miesięcy, po tym okresie umowa bez zobowiązania, ale rabaty bez zmian)
2) Max Extra HD z nagrywarką + 60 Mb/s + 240 minut = 105 zł (umowa na 24 miesięcy, po tym okresie umowa bez zobowiązania, ale rabaty bez zmian)

Powodzenia w negocjacjach z UPC :D
 

eLBeG

Member
Bez reklam
Kolega Jupiter może powalczyć o oferty bez tel. gdyż napisał, że to tylko dodatek
Opcje:
1. Max Extra HD z nagrywarką + 30 Mb/s + = 90 zł (umowa na 12 miesięcy, po tym okresie umowa bez zobowiązania, ale rabaty bez zmian), lub bez pvr 10 zł taniej
2. Select Extra HD z nagrywarką + 30 Mb/s + = 85 zł (umowa na 12 miesięcy, po tym okresie umowa bez zobowiązania, ale rabaty bez zmian), lub bez pvr 10 zł taniej
3. Select Extra HD z nagrywarką + 60 Mb/s + = 95 zł (umowa na 24 miesiące, po tym okresie umowa bez zobowiązania, ale rabaty bez zmian), lub bez pvr 20 zł taniej

Nie polecam obecnie zawierania umów na Select Extra hd, gdyż UPC wszystkie nowe kanały dochodzące do oferty w tym pakiecie włącza tylko promocyjnie na pewien okres czasu. Wszystkie nowe kanały umiejscowione są docelowo w MAXie.
 

kecyrf

Member
a ja mam takie pytanie. mam telewizję w upc z dekoderem i chciałem wymienić dekoder na kartę CI+ (żeby móc posortować kanały jak mi pasuje, bo w dekoderze chyba tego nie da się zrobić?). Umowę mam niecały rok, a podpisana na 2 lata. I oni chcą mi zamienić dekoder na CI+ ale od nowa podpisać umowę, tylko że warunki o wiele gorsze niż teraz. czy ktoś miał sytuację że zmieniał dekoder na kartę CI+ i dało radę bez zmiany umowy?
 

magdak

New member
współpraca karty ci+ z g30

Witajcie
Mam dostać taką kartę od UPC za parę dni.Trochę to trwało zanim się zdecydowali. Proponowali mi różne warianty. A to zmianę umowy, a to multiroom. Odmawiali karty z uwagi na posiadanie nieodpowiedniego tv. Aż w końcu postanowili przysłać kartę.
Mam pytanie do użytkowników plazm Panasonica g30. Czy komuś ta karta współpracuje z tym telewizorem?
Pozdrawiam
Magdak
 

kecyrf

Member
Witajcie
Mam dostać taką kartę od UPC za parę dni.Trochę to trwało zanim się zdecydowali. Proponowali mi różne warianty. A to zmianę umowy, a to multiroom. Odmawiali karty z uwagi na posiadanie nieodpowiedniego tv. Aż w końcu postanowili przysłać kartę.
Mam pytanie do użytkowników plazm Panasonica g30. Czy komuś ta karta współpracuje z tym telewizorem?
Pozdrawiam
Magdak
tzn wymienili bez żadnych zmian w umowie dekoder na kartę CI+? jeśli tak to było załatwiane przez infolinię czy u agenta lub w siedzibie?
 

osjan84

New member
Witajcie
Mam dostać taką kartę od UPC za parę dni.Trochę to trwało zanim się zdecydowali. Proponowali mi różne warianty. A to zmianę umowy, a to multiroom. Odmawiali karty z uwagi na posiadanie nieodpowiedniego tv. Aż w końcu postanowili przysłać kartę.
Mam pytanie do użytkowników plazm Panasonica g30. Czy komuś ta karta współpracuje z tym telewizorem?
Pozdrawiam
Magdak


jeżeli Twój telewizor nie znajduje się na liście wspieranych tv to myślę, że Upc w razie jakichkolwiek kłopotów z CI+ nie będzie z Tobą rozmawiać. oczywiście moduł może działać ale nie musi.. lista wspieranych tv jest tu: UPC MediaModuł CI+
 

magdak

New member
panasonic g30 i CI+

tzn wymienili bez żadnych zmian w umowie dekoder na kartę CI+? jeśli tak to było załatwiane przez infolinię czy u agenta lub w siedzibie?

Obyło się bez zmiany umowy. Sprawę załatwłem przez kontakt mailowy.Zamiana ma nastąpić za parę dni Z jakim skutkiem, czy karta zadziała na moim tv, tego, tego jeszcze nie wiem. Słyszałem, że niektóre plazmy Panasonica współpracują z tą kartą, ale czy g30 da radę? Zobaczymy. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś z użytkowników plazmy g30 i karty CI+ potwierdził ich współpracę.
 

skorup84

New member
Obyło się bez zmiany umowy. Sprawę załatwłem przez kontakt mailowy.Zamiana ma nastąpić za parę dni Z jakim skutkiem, czy karta zadziała na moim tv, tego, tego jeszcze nie wiem. Słyszałem, że niektóre plazmy Panasonica współpracują z tą kartą, ale czy g30 da radę? Zobaczymy. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś z użytkowników plazmy g30 i karty CI+ potwierdził ich współpracę.

Jakich argumentów użyleś żey ich przekonać? Ja na zapytanie o możliwość wymiany dekodera na kartę ci+ dostalem odpowiedź że taka możliwość jest ale pod warunkiem podpisania nowej umowy na gorszych warunkach:-/
 

magdak

New member
Jakich argumentów użyleś żey ich przekonać? Ja na zapytanie o możliwość wymiany dekodera na kartę ci+ dostalem odpowiedź że taka możliwość jest ale pod warunkiem podpisania nowej umowy na gorszych warunkach:-/

UPC to firma nieprzewidywalna.Co nie jest możliwe u jednego konsultanta, u innego staje się bezproblemowe.Być może głównym powodem jest fakt, że skończyła mi się umowa okresowa z UPC. Choć nigdy tego argumentu nie podnosiłem, ubiegając się o kartę CI+ ?
 

Comret

Member
Jako że tematy pakietów i cen są tu też poruszane to proszę o podpowiedź jak negocjować z UPC.

A dokładniej, czy składaliście fizycznie wypowiedzenie na papierze, czy telefonicznie czy mailem:?:
Po wypowiedzeniu sami dzwoniliście negocjować, czy UPC samo dzwoni w trosce o utrzymanie umowy :?:
 

Sheik

New member
Jako że tematy pakietów i cen są tu też poruszane to proszę o podpowiedź jak negocjować z UPC.

A dokładniej, czy składaliście fizycznie wypowiedzenie na papierze, czy telefonicznie czy mailem:?:
Po wypowiedzeniu sami dzwoniliście negocjować, czy UPC samo dzwoni w trosce o utrzymanie umowy :?:
Wypowiedzenia przez formularz kontaktowy UPC i czekać na telefon z DUK
 

eLBeG

Member
Bez reklam
Lub samemu zadzwonić do DUK po złożeniu wypowiedzenia. Dodam, że negocjację są zazwyczaj żmudne, ponieważ pierwsze oferowane zestawy usług z reguły są gorsze niż dla nowych klientów na stronie.
 
Do góry