HD w UPC

peja

New member
Ponawiam pytanie, pomoże ktoś? Dzięki :)

Niestety moduł CI nie działa w telewizorach Panasonic, nawet w najnowszych modelach. Też chciałem "wziąć" od nich TV właśnie z modułem i po sprawdzeniu na ich stronie oraz wykonaniu telefonu do nich w celu upewnienia się otrzymałem odpowiedź, że ich moduły nie działają na TV Panasonic. Szkoda
 

irroo

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mylisz się, posiadam Panasonic 55ST60 i moduł z UPC śmiga aż miło, tylko podwójne opisy w EPG są. Nie trzeba nawet, jak to jest w innych markach np. Samsungach, przestawiać kraju aby były polskie znaki.
 

peja

New member
Mylisz się, posiadam Panasonic 55ST60 i moduł z UPC śmiga aż miło, tylko podwójne opisy w EPG są. Nie trzeba nawet, jak to jest w innych markach np. Samsungach, przestawiać kraju aby były polskie znaki.

Wypowiedziałem się na podstawie strony UPC MediaModuł CI+ oraz telefonu do Ogólnopolskiego Biura Obsługi Klientów UPC. Jak działa to super chociaż wolałbym mieć 100% pewność zanim zamówię
 

Robs80

New member
Witam
Posiadam pakiet UPC ważny do końca roku (Pakiet Super HD,Fiber Power 25 Mb/s, Minuty do wszystkich 240) Natomiast sprzęt jest następujący: dekoder Pace, router Thomson TWG 850 -4U)
Pytania mam następujące do was:
Podpisując nową umowę:
1. Czy mam wymienić dekoder na nowy (ten pracuje tylko do rozdzielczości 720p/1080i)?
2. Czy wymienić router na nowy (ten jest typu "g" z 1 antenką czyli wyciąga ok. 22Mb/s, a w pakiecie firma UPC sprzedaje internet do 60Mb/s
lub 120 Mb/s odpowiednio PakietGo/PakietHit) ?
3. Na co zwrócić szczególną uwagę przy podpisywaniu umowy?

Z góry dziękuje za pomoc.
 

wysio

Member
Bez reklam
Żadna telewizja cyfrowa nie nadaje w lepszej jakości, niż 720P/1080i. Jeśli chodzi o router, to powinni wymienić Ci na lepszy. Na pewno podwyższą Ci prędkość internetu, więc tym bardziej będzie wskazane. Thompsony miały kiepski zasięg Wi-Fi. Dużo lepsze są Cisco czy nawet Technicolor. Ja 9 miesięcy temu wynegocjowałem telewizję Max extra HD z nagrywarką, Internet 30 MB oraz telefon 240 min za 105 zł z umową na rok.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Simon Boyd z......y !!! Urzędujący od samego początku czyli 2000 roku prezes UPC Polska został w dniu dzisiejszym... będzie się rozwijał poza strukturami firmy.
Kilkanaście dni wcześniej podziękowano innemu guru odpowiedzialnemu za sprzedaż, więc można spodziewać się, że i w ofercie będą zmiany, zmiany, zmiany...
 

szewol

New member
Bez reklam
Kilkanaście dni wcześniej podziękowano innemu guru odpowiedzialnemu za sprzedaż, więc można spodziewać się, że i w ofercie będą zmiany, zmiany, zmiany...

Czyżby wreszcie podziękowano "guru" od sprzedaży Pijanowskiemu? :mrgreen:

Może wreszcie internetowa strona UPC nie będzie odstraszała klienta "promocyjną" ceną 91 zł za samą telewizję i umowa na 24 miesiące. Później się dziwią, że klienci TV odchodzą do konkurencji :twisted:
 

Robs80

New member
Byłem w biurze UPC. Podpowiedzieli że najlepszą drogą po wygaśnięciu 2- letniej umowy będzie kontynuowanie jej, bez podpisywania nowej ponieważ przechodzę w "tryb nieograniczony". Polega to na tym że mogę sobie zerwać kiedy chcę. Ponadto dziedziczę elementy starego pakietu.
Jakie jest wasze zdanie?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Byłem w biurze UPC. Podpowiedzieli że najlepszą drogą po wygaśnięciu 2- letniej umowy będzie kontynuowanie jej, bez podpisywania nowej ponieważ przechodzę w "tryb nieograniczony". Polega to na tym że mogę sobie zerwać kiedy chcę. Ponadto dziedziczę elementy starego pakietu.
Jakie jest wasze zdanie?

Ja nie watpie ze Ci proponuja taki uklad.
Pytanie jest zasadnicze, jak Twoj obecny abonament ma sie do tych ktore obowiazuja obecnie ;)
 

szewol

New member
Bez reklam
Robson, czyli wychodzi taniej od PODSTAWOWEJ oferty. Ale może być jeszcze taniej, po wysłaniu wypowiedzenia :D Nie wiem jakie masz usługi, ale może wrto wysłać wypowiedzenie i powalczyć o lepszą ofertę. Przykładowo Max Extra HD z nagrywarką + 30 Mb/s + 240 minut przy dobrych negocjacjach można ugrać za 105 zł (umowa na rok). :wink:
 

wysio

Member
Bez reklam
Ten przykład dostałem prawie rok temu. Ciekawe, co w tym roku zaproponują...

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
 

szewol

New member
Bez reklam
To jest najlepszy zestaw na chwilę obecną przy umowie rocznej.
Chyba, że interesuje się net 60 Mb/s w tej samej cenie, ale umowa na dwa lata.
 

piotr818

New member
Bez reklam
Byłem w biurze UPC. Podpowiedzieli że najlepszą drogą po wygaśnięciu 2- letniej umowy będzie kontynuowanie jej, bez podpisywania nowej ponieważ przechodzę w "tryb nieograniczony". Polega to na tym że mogę sobie zerwać kiedy chcę. Ponadto dziedziczę elementy starego pakietu.
Jakie jest wasze zdanie?
Ja też podpisywałem umowę rok temu ale skończył mi się pakiet Canal+ i dzwoniłem do biura. Przemiła pani była bardzo zdziwiona warunkami mojej umowy i poradziła mi przedłużenie tylko C+. Straciłem tylko 2 zł.
Ciekawe czy mógłbym wynegocjować coś więcej.
Max Extra HD z nagrywarką, Internet bezprzewodowy 60 Mb/s, Telefon no limit na stacjonarne w Polsce, Europie i komórki w USA i Kanadzie.
Całość 139 zł.
 

nickeagle

New member
Mam pytanie do Technika z UPC o TSID-y (pisał, że jeśli poniżej 60% to telefon do serwisu).
U mnie wyglądają tak:

TSID Jakość Siła
2 100% 61%
1 80% 60%
3 100% 59%
4 83% 59%
5 83% 59%
6 100% 60%
7 100% 58%
8 78% 57%
9 81% 57%
10 78% 57%

Czy taki sygnał wymaga interwencji sewrwisu? Da się to poprawić? Obraz na programach Full HD jest rewelacyjny, na innych programach bywa różnie. Ogólnie nie jest źle, ale jeśli dałoby się jeszcze sygnał poprawić, to czemu nie. Wzywac serwis?

Że tak odświeżę stary post:

W jaki sposób na ciskaczu z nagrywarką UPC (chyba 8485dbv) sprawdzić te poszczególne transport streamy?

Serdecznie pozdrawiam,
Karol
 
Do góry