HD w UPC

foxter11

New member
Wracając do tematu nSport w UPC to zapytałem ostatnio o to czy (i ewentualnie kiedy) planują dodanie tego kanału, gdyż niektóre mecze zostały przeniesione z Canal+ do nSport.
Otrzymałem odpowiedź, że "nie planują dodania nSport, ale kiedyś może się to zmienić, jednak na obecną chwilę nie ma takich planów" ;]
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Otrzymałem odpowiedź, że "nie planują dodania nSport, ale kiedyś może się to zmienić, jednak na obecną chwilę nie ma takich planów" ;]

Chyba od niedawna masz do czynienie z ich partyline. Choćby nawet jutro mieli wprowadzić jakiś kanał to jeszcze dziś powiedzą, że nie ma w planach. Jeszcze pół roku temu twierdzili, że nie będą rozwijać w najbliższym czasie usługi internetowej bo 250 Mb to i tak dużo i mało komu potrzebne a teraz poinformowali, że w przyszłym roku wprowadzają 500 Mb.
 

wysio

Member
Bez reklam
To tak, jak mieć Bugatti Veron i jeździć tylko po mieście...
W bloku zakładają Vectre. Ciekawe, jak będzie wyglądać ich oferta w stosunku do UPC. Najważniejsze, że będzie konkurencja...

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja tam jestem bardzo zadowolony z UPC, mam wszystkie kanaly ktore mnie interesuja w HD, jakosc tych kanalow tez mnie zadawala, jedyny minus to cena, ale to moja wina.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Wszystko? Ja nie jestem takim malkontentem i ze swojego pakietu jestem bardzo zadowolony.

Ja też nie jestem malkontentem tylko znawcą tematu. Mam do wyboru 3 kablówki i tylko ze względów finansowych zmieniłem z Vectry na UPC (pierwsze 2 miesiące gratis i handlowiec oddał mi swoją prowizję + specjalna wysokość abonamentu). Możliwości i jakość obrazu z dekoderów Cisco w stosunku do tych vectrowych są tak straszne, że gdy tylko mogę (i tu dostrzegam oczywista przewagę UPC) to oglądam bezpośrednio cyfrowy sygnał w TV. TVP 1 i 2 w HD chodzą zdecydowanie lepiej i niemal bez artefaktów JPEG. W przypadku netu to ping przy 60 Mb mam gorszy niż Vectrowskiego 40 Mb. Nagrywarka Vectry jest o połowę większa i można ustawić własną kolejność programów.
 

maciek_b

New member
Witam,
byłem klientem Vectry 2 dni. Jedyną rzeczą, która mnie przekonała do przejścia z UPC to ich PVR ( interface graficzny, możliwość ustawienia kolejności kanałów). Podpisałem umowę, po kilku dniach podłączyli mi zamówione usługi. Włączyłem telewizor i się załamałem. Jakość kanałów HD przypominała mi kanały zwykłe z UPC ( "brudne, szare" kolory, brak ostrości). Spędziłem 3 godziny, żeby coś poprawić ( Samsung UE55ES8000) . Nic nie pomogło. Poziom sygnału w dekoderze był bardzo dobry.
Na szczęście zadzwoniła do mnie Pani z BUK UPC i przedstawiła nową ofertę oraz poinformowała mnie, że mam 10 dni na wypowiedzenie umowy Vectrze nie podając przyczyny i nie ponosząc żadnych kosztów.
Od wczoraj znów jestem zadowolonym abonentem UPC i płacę niższe rachunki, mam 2 x szybszy internet i telefon 3h więcej do wygadania.
 

wysio

Member
Bez reklam
No właśnie na jakość obrazu jestem szczególnie uczulony, a ta w UPC jest na wysokim poziomie. Co do Vectry już nie raz spotkałem się z opinią, że jakość obrazu jest taka sobie...

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
 

bzyq

Member
Szkoda tylko, że UPC znowu podnosi prędkość neta która dla zdecydowanej większości użytkowników nic specjalnego nie wnosi i nie zauważą dużej różnicy, zaś mieć a nie mieć nsport jest kolosalną różnicą :(
 
Ostatnia edycja:

wysio

Member
Bez reklam
Aj tam, szkoda narzekać. Dla mnie oferta UPC po dodaniu kanałów z grupy TVN w HD, jest jak najbardziej zadowalająca. Naprawdę nie ma co narzekać. Nigdy nie jest tak, by było idealnie dla każdego.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
 

lemon 1971

New member
brak history hd w UPC

chcialem sie zapytac kolegow czy zauwazyliscie ze UPC skasowala kanal history chanel HD na kanale 390,,,jest tam dokladna kopia kanalu history chanel ale w wersji SD, taka sama jak na kanale 389 ,tak wiec mamy dwa kanaly history chanel SD ,,,,,,,,,,,,,,,,,,na faceboku UPC pisze ze nie widzi problemu ,odpisuja ze wina lezy po stronie uzytkownika:x
 

miniasy

New member
Witam Wszystkich Forumowiczów.
Mój pierwszy post na Forum, chociaż czytam je już od kilku lat.
Ad wątku:
też mam "poczucie" oszustwa ;) Mam 2 dekodery w mieszkaniu i w obu brak "History HD" w hd.
 
Ostatnia edycja:

slawek.73

New member
u mnie wylaczyli tv i inter z tele ....jak zadzwonilem powiedzieli ze to tylko u mnie awaria,dowiedzialem sie od znajomego serwisanta ze to powazniejsza awaria(w takim wypadku wg,umowy musieli by zwracac kase),wiec przeszedlem sie po sasiadach i u nich tez bylo brak a upc im powiedzialo ze to tylko u nich ,zadzwonilem i powiedzialem ze beda musieli zaplacic bo to awaria ...i za dwie godziny juz byly u nas ekipy i naprawili ,,,,ps upc nie jest zla tylko szkoda ze oklamuja zawsze na swoja korzysc
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie ma juz History HD? To czas rozgladnac sie za innym dostawca, tylko ktorym...
Jeden z najlepszych kanalow, szkoda gadac, a jeszcze pare dni temu ich chwalilem.
Rozumiem ze to jest powod do rozwiazania umowy?
 
Do góry