HD w UPC

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Dobrze wiecie o co chodzi w tym biznesie.
Spółka NC+ (platforma cyfrowa) składa się z (w kolejności udziałów) :
Canal+ : 51 %
TVN : 32 %
UPC : 17 %
------------------
UPC (mimo, że jest udziałowcem NC+) na razie nie dodaje kanału nSport do swej oferty, bo spółka NC+ chce w jak największym stopniu podbić sprzedaż swej platformy.
Czyli wycisnąć ile się da z tego interesu.
Chodzi o słupki sprzedaży i o wizerunek.
Nawet dziecko wie, że spółka NC+ traci codziennie masę klientów.
 

juzeg76

Member
Dobrze wiecie o co chodzi w tym biznesie.
Spółka NC+ (platforma cyfrowa) składa się z (w kolejności udziałów) :
Canal+ : 51 %
TVN : 32 %
UPC : 17 %
------------------
UPC (mimo, że jest udziałowcem NC+) na razie nie dodaje kanału nSport do swej oferty, bo spółka NC+ chce w jak największym stopniu podbić sprzedaż swej platformy.
Czyli wycisnąć ile się da z tego interesu.
Chodzi o słupki sprzedaży i o wizerunek.
Nawet dziecko wie, że spółka NC+ traci codziennie masę klientów.

ale NSport nie nadaje od wczoraj tylko 6 lat kto juz sie mial przeniesc na talerz z kabla dawno by to zrobil , tak wiec to tylko po czesci prawda . Ja czuje ze w UPC mamy pakiet C+ mozna powiedziec pol darmo w porownaniu do innych kablowek i dlatego nie mamy NSportu tu jest jakis uklad to macie tanio ale tego wcale nie dostaniecie. A gdy juz tem przypadkiem sie pojawi pakiet C+ z automatu podrozeje ...pozyjemy zobaczymy bardziej denerwujace jest to ze w UPC brakuje kanalu a w innych kablowkach malych i duzych kanal jest od dawna
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Będzie nSport w UPC? Operator odpowiada na ataki klientów - UPC, nsport | media2.pl

"UPC Polska odpowiada klientom, którzy walczą o włączenie do oferty kanału nSport :

"Obecnie jedynym kontentem wyróżniającym nSport jest lokalna Enea Ekstraliga, która jest także retransmitowana na Canal+ Sport, znajdującym się w naszej ofercie.
Duże wydarzenia żużlowe jak np. Grand Prix jest już na Canal+.
Również na Canal+/Canal+Sport/Canal+ Family dostępne są ważne transmisje piłkarskie w tym m.in. Liga Mistrzów, Liga Europejska, T-Mobile Ekstraklasa i wiele innych topowych zagranicznych lig.
Nie mamy informacji, jak kształtować się będą dalsze losy ramówki nSport i czy będzie proponował widzom więcej treści na wyłączność.
Niezależnie od tego nasze stanowisko, dotyczące prowadzonych rozmów jest nadal aktualne, a o wszelkich zmianach będziemy Was informować."

... czyli na razie dokupcie sobie paczkę Canal+, a potem jak nabijemy sobie klienteli to rzucimy wam i nSport do oferty UPC.
 

mikey2spikey

New member
Czy ktoś może mi napisać dlaczego i dla kogo 'szpece' od marketingu wymyślają oferty, gdzie bardziej opłaca się wziąć trzy usługi niż dwie? UPC tak sobie to wymyśliło, że w przypadku dwóch lub trzech usług płaci się tyle samo, tj. 135 zł, z tym, że dla trzech usług w okresie promocyjnym (3 pierwsze miesiące) zapłacimy 95 zł, a w przypadku dwóch usług zapłacimy 115 zł! Pytam się dlaczego UPC nie dba o klientów, którzy chcą skorzystać tylko z dwóch usług (telewizja i Internet), a nie chcą płacić więcej niż Ci, którzy zamawiają również telefon. Nie należę do klientów, którzy chcą brać coś tylko i wyłącznie, że jest 'za darmo'. Zdecydowanie wolałbym zapłacić odpowiednio mniej bez konieczności korzystania z telefonu.
 

bzyq

Member
Drodzy forumowicze mam do Was pytanie. Brał ktoś może pakiet Canal+?? Bo męczy mnie call centre UPC bym wziął canal+ za 30 zł miesięcznie + jakieś VOD Canalu. Opłaca się to lepiej czekać na jakieś inne oferty?? Zależy mi najbardziej na piłce nożnej w szczególności Lidze Mistrzów.
 

bzyq

Member
No właśnie nic nie dał więcej niż to co jest na stronie. Tylko ciekawi mnie czy rzeczywiście podnieśli normalną cenę za canal na 41 zł czy tylko na potrzeby tej "super" promocji
 

bzyq

Member
Czy też Was przekierowuje na stronę podłączenia panasonika z fergusonem, zamiast na stronę 777.

PS. Canal+ wziąłem na te 30 zł. Idzie zima w normalnej TV nic nie ma a sportów zimowych nie lubię ;p
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Nikt jeszcze nie krytykuje nowych pakietów TV ? Przecież MAX PVR z netem 250Mb i telefonem 240 do wszystkich za 169 zł to rekord świata ! Brawo UPC !!!
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Nie wiem w jakim kontekście ale mogło chodzic albo o powyżej opisana promocje z 250 Mb albo o to, że na jednym z podwarszawskich osiedli UPC do mieszkań doprowadziło światłowody. To pilotażowy program testowania takiego rozwiązania.
Co do nowej hucznie zapowiadanej na początku roku platformy to poczekamy na nią do przyszłego roku. Swoją drogą nie do końca przekonuje mnie modem i dekoder w jednym. Wiedząc jak często takie sprzęty zaliczają zwiechy czy inne problemy techniczne, jak padnie takowe to ani TV ani netu i dzwonić trza z komy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry