HD w UPC

inuictus

Member
Masz na myśli tego e-maila:

"Informujemy, że 31 lipca 2013 r. z wykazu programów usunięty zostanie MyZen.tv HD oraz kanały ESPN Classic i ESPN America, a także Hot TV, w związku z decyzją nadawców o zaprzestaniu ich nadawania na obszarze Polski.

W przypadku braku akceptacji zmian, przysługuje Państwu uprawnienie do rozwiązania Umowy Abonenckiej bez zachowania okresu wypowiedzenia, jednakże nie później, niż w ciągu miesiąca od dokonania zmiany, ze skutkiem na koniec Okresu Rozliczeniowego, w którym takie oświadczenie wpłynęło do UPC. W tej sytuacji UPC nie będzie przysługiwać żadne roszczenie odszkodowawcze ani zwrot ulgi."

Ja go dostałem dokładnie 14.06, czyli wtedy kiedy jeszcze była możliwość rezygnacji z usług z poprzednich zmian (do 21.06).

EDIT: Ja w końcu zdecydowałem się na przedłużenie umowy z UPC, po zaproponowaniu pzrez nich poniższej oferty:

Max Extra HD z nagrywarką + 60 Mb/s z wifi (110zł) + pełny pakiet C+ (29zł) + pakiet Cinemax (1zł) w cenie 140 zł. Umowa na 12 m-cy.
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Masz na myśli tego e-maila:

Tak, dzięki.
UPC ma tyle wypowiedzeń (przed chwilą wysłałem do nich ze strony emalie i otrzymałem zwrotną odpowiedź, że to list nr 4100 w tym dniu), że w W-wie odłączać będą przez miesiąc. W normalnym dniu takich listów wpływa kilka drobnych setek.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zapomnialem o możliwości wypowiedzenia. Swoja droga to nigdzie nie dostałem takiej informacji (lub faktycznie przeoczyłem), na forum się dowiedziałem.
Tak czy inaczej, dzwonią do mnie bo i tak konczy się umowa. Pytanie co można ugrac maksymalnie, to co kolega inuictus?
Place 190zl: 50mb, nagrywarka (max extra HD) + pakiet rozrywka.
Propozycja to 150zl za to samo (60mb), lub cos ok. 135zl bez pakietu rozrywka.
Czyli generalnie bez rewelacji.
To jest 25zl więcej jak kolega wyżej (tyle ze internet 10mb więcej)
Pasuje mi to samo, może być bez pakietu rozrywka, ale z HBO HD, lub C+, w granicach 120zl, pytanie czy "negocjacje" maja sens.
 
Ostatnia edycja:

mikey2spikey

New member
Masz na myśli tego e-maila:

"Informujemy, że 31 lipca 2013 r. z wykazu programów usunięty zostanie MyZen.tv HD oraz kanały ESPN Classic i ESPN America, a także Hot TV, w związku z decyzją nadawców o zaprzestaniu ich nadawania na obszarze Polski.

W przypadku braku akceptacji zmian, przysługuje Państwu uprawnienie do rozwiązania Umowy Abonenckiej bez zachowania okresu wypowiedzenia, jednakże nie później, niż w ciągu miesiąca od dokonania zmiany, ze skutkiem na koniec Okresu Rozliczeniowego, w którym takie oświadczenie wpłynęło do UPC. W tej sytuacji UPC nie będzie przysługiwać żadne roszczenie odszkodowawcze ani zwrot ulgi."

Ja go dostałem dokładnie 14.06, czyli wtedy kiedy jeszcze była możliwość rezygnacji z usług z poprzednich zmian (do 21.06).

EDIT: Ja w końcu zdecydowałem się na przedłużenie umowy z UPC, po zaproponowaniu pzrez nich poniższej oferty:

Max Extra HD z nagrywarką + 60 Mb/s z wifi (110zł) + pełny pakiet C+ (29zł) + pakiet Cinemax (1zł) w cenie 140 zł. Umowa na 12 m-cy.

Nie wiem jak udało się Tobie tego dokonać, ale gratuluję. Również zgłosiłem rezygnację, kilkakrotnie dzwonili do mnie z działu utrzymania klienta i za każdym razem proponowali ofertę gorszą niż dla nowych klientów. Kiedy powiedziałem, że nie godzę się na ich propozycję w końcu odpuścili i na chwilę obecną nie mam usług UPC. Ich strata. Z tego co widzę to dostałeś lepsze warunki od standardowej oferty.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czyli mamy jeszcze sporo czasu na rozwiazanie umowy, jezeli 31 lipca kanaly zostana usuniete, to jeszcze mamy 1msc na rozwiazanie umowy.
Dzis do mnie beda dzwonic, bede informowal.
 

gothblack

New member
Do tej pory mam MAX HD z nagrywarką plus C+ plus Internet Wifi 25 mb plus telefon 240 h za 180 miesiecznie po wizycie w BOK takie mi zaproponowali warunki MAX HD z nagrywarka plus multiroom HD bez nagrywarki plus C+ plus internet 60 mg wifi plus telefon 60 h za 170 miesiecznie i umowa na 18 miesiecy.....niby szybszy net i multiroom do drugiego pokoju ale tylko 10 mniej...hmmm na telefonie mi nie zalezy....piszcie czy mozna cos wiecej jeszcze ugrać..
 

kayu

New member
Czy ktoś ostatnio wywalczył coś lepszego od starego cennika rzucając wypowiedzeniem (nie związanym ze zmianą regulaminu) w ofercie biznesowej ?
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Wybacz, ale oferty biznesowe były zawsze tak fatalne, że pewnie jesteś jedynym ich użytkownikiem... Nawet po odliczeniu Vatu i podatku od netu i telefonu okazywało się, że dla klienta indywidualnego i tak jest taniej.
 

cooper69

New member
brodacz ma rację
ja po podaniu tego argumentu usłyszałem od konsultanta z rozbrajającą szczerością że mam rację i oni sobie doskonale z tego zdają sprawę.
 

tadekb1

New member
Przed chwilą jak wracałem do domu na klatce wisi ogłoszenie niby od Upc treść mniej więcej taka w związku z usunięciem 4 programów i podniesieniem opłat można do 31 lipca rozwiązać umowę bez żadnych sankcji.To że jakieś programy mają zniknąć to słyszałem ale że przy tym mają podnieść opłaty to nie.Ogłoszenie jest na zwykłej żółtej kartce bez żadnego loga podany tylko nr tel.Jak ktoś wie dokładnie z kolegów odnośnie podwyżki proszę o info.
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
brodacz ma rację
ja po podaniu tego argumentu usłyszałem od konsultanta z rozbrajającą szczerością że mam rację i oni sobie doskonale z tego zdają sprawę.

UPC ma politykę taką samą jak operatorzy komórkowi, którzy klientom indywidualnym dają abonament za 29 zł (nielimitowane rozmowy głosowe na połączenia komórkowe i stacjonarne do wszystkich sieci w Polsce), a klienci biznesowi płacą za to samo krocie. :p

Będąc klientem indywidualnym VAT-u nie odliczysz, ale dla klienta biznesowego (który i tak na maksa przepłaca biorąc abonamenty "na firmę") zysk na vacie (od sumy rachunku 29 zł) to "oszczędność" rzędu 1 browara w knajpie.
 
Ostatnia edycja:

piotr818

New member
Bez reklam
Będąc klientem indywidualnym VAT-u nie odliczysz, ale dla klienta biznesowego (który i tak na maksa przepłaca biorąc abonamenty "na firmę") zysk na vacie (od sumy rachunku 29 zł) to "oszczędność" rzędu 1 browara w knajpie.[/QUOTE]

Trochę pomyliłeś fakty, odliczasz 23% i 18% wrzucasz w koszty działalności firmy a to nie jest 1 browar. Kto komu broni wybrać ofertę indywidualną i faktury na firmę.
 
Do góry