HD w UPC

kolka29

New member
Vanito mam niestety ten sam problem z Pace plus kilka dodatkowych o czym pisalem w watku z rodzialka na Pace.
Dekoder sie zawiesza, szczegolnie wlasnie na ustawieniu auto zwykle przy zmiane kanalu.
Czekam teraz na reakcje Upc, niby pracuja nad rozwiazaniem problemu.
Kolega Wicuch pisze o wylaczeniu trybu oszczedzania, jedna ten tryb nie jest nawet wlaczony w moim tv.Wiem, ze Wicuch ma inny dekoder, niestety na Pace nie ma to wplywu.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Pisząc takie rzeczy dajesz tylko świadectwo swojego prostactwa.

PS. Nie jestem mieszkańcem żadnego z miast.

Qperku, skoro post Cię nie dotyczy, to radzę się nie wtrącać bo ośmieszyłeś się niemiłosiernie. Cała Polska obserwowała animozje między Bydgoszczą a Toruniem, jakie wypłynęły przy tworzeniu nowych województw. Ty zapewne byłeś w tym czasie na wakacjach za granicą.
 

cooper69

New member
Qperku, skoro post Cię nie dotyczy, to radzę się nie wtrącać bo ośmieszyłeś się niemiłosiernie. Cała Polska obserwowała animozje między Bydgoszczą a Toruniem, jakie wypłynęły przy tworzeniu nowych województw. Ty zapewne byłeś w tym czasie na wakacjach za granicą.

To Ty się ośmieszasz podsycając jakiekolwiek animozje!
Zachowanie na poziomie kibola lub żula.
 

vanito

New member
@Wicuch: nie mam takiej opcji w TV.

@kolka29: ten drugi dekoder na razie zaliczył 2 zwiechy podczas kilku dni użytkowania (rozdzielczość na Auto). Za każdym razem przy szybkim przerzucaniu kanałów. Generalnie jest lepiej. Technik stwierdził też, że ta sztuka lepiej odbiera pakiety testowe przy tej samej sile sygnału. Jak widać są lepsze i gorsze Pace.

@voyagerPit: jedno z mniejszych biorąc pod uwagę w jakich miastach włączono VOD. Naturalnie miało być "tys." ale w rozpędzie wyszło inaczej :mrgreen:


Mam pytanie do Was, który kanał HD najgorzej u was odbiera ? U mnie Polsat Sport - obraz jest jakby przeostrzony. Musiałem zjechać z ostrością na wszystkich kanałach HD bo ciężko było na to patrzeć. Dorzuciłem jeszcze filtry szumów i artefaktów i dziś już całkiem przyjemnie oglądało się mecz Polska-Brazylia w siatkę (choć nie ze względu na to co nasi prezentowali ;-)).
 
Ostatnia edycja:

voyagerPit

New member
Aktualnie z usługi VOD mogą korzystać wszyscy abonenci telewizji cyfrowej
UPC z Warszawy i okolic, Trójmiasta, Rumi, Starogardu Gdańskiego, Krakowa, Wieliczki, Wrocławia, Opola, Brzegu, Oleśnicy, Częstochowy, Kędzierzyna-Koźla, Szczecina, Gryfina, Katowic i dwudziestu innych miejscowości Górnego Śląska oraz Kielc.

Czyli tylko 5 z wymienionych miast jest większych od Lublina (Warszawa,Kraków,Wrocław, Gdańsk i Szczecin). Reszta to miasta mniejsze.:idea:
Podsumowując, aktualnie Lublin i Bydgoszcz to największe miasta które czekają na uruchomienie VOD.
 

juzeg76

Member
@Wicuch: nie mam takiej opcji w TV.

@kolka29: ten drugi dekoder na razie zaliczył 2 zwiechy podczas kilku dni użytkowania (rozdzielczość na Auto). Za każdym razem przy szybkim przerzucaniu kanałów. Generalnie jest lepiej. Technik stwierdził też, że ta sztuka lepiej odbiera pakiety testowe przy tej samej sile sygnału. Jak widać są lepsze i gorsze Pace.

@voyagerPit: jedno z mniejszych biorąc pod uwagę w jakich miastach włączono VOD. Naturalnie miało być "tys." ale w rozpędzie wyszło inaczej :mrgreen:


Mam pytanie do Was, który kanał HD najgorzej u was odbiera ? U mnie Polsat Sport - obraz jest jakby przeostrzony. Musiałem zjechać z ostrością na wszystkich kanałach HD bo ciężko było na to patrzeć. Dorzuciłem jeszcze filtry szumów i artefaktów i dziś już całkiem przyjemnie oglądało się mecz Polska-Brazylia w siatkę (choć nie ze względu na to co nasi prezentowali ;-)).


oczywiscie najgorszy Polsat Sport HD ale tylko wlasne transmisje produkowane przez Polsat , przeostrzone , kaszowate a na ciemniejszym tle megakasza . jesli czasami cos puszcza w HD a maja sygnal od nadawcy zagranicznego wtedy obraz jest swietny bajka . Wniosek fachowcy z POLSATU maja albo jakis słaby sprzet lub nie potrafia realizowac transmisji w HD
 

szewol

New member
Bez reklam
No to ja podgrzeję atmosferę i opublikuję tajemniczą listę, która krąży po sieci.
Ile jeszcze UPC brakuje kanałów do jej realizacji?



Uploaded with ImageShack.us
 
Ostatnia edycja:

benk07

New member
oczywiscie najgorszy Polsat Sport HD ale tylko wlasne transmisje produkowane przez Polsat , przeostrzone , kaszowate a na ciemniejszym tle megakasza . jesli czasami cos puszcza w HD a maja sygnal od nadawcy zagranicznego wtedy obraz jest swietny bajka . Wniosek fachowcy z POLSATU maja albo jakis słaby sprzet lub nie potrafia realizowac transmisji w HD

Ta "kasza" zaczyna już być mega wnerwiająca. Wczorajsza transmisja meczu Lecha potwierdza, że jest w Polsacie jakiś duży problem z produkcją lub(i) przesyłem sygnału HD.
 

piotr818

New member
Bez reklam
Może zależy to od rejonu bo u mnie jakość Polsatu Sport jest doskonała. Co innego TVN HD to jest dopiero kaszana 3/4 to nie HD tylko sztuczne podwyższanie rozdzielczości nie mówiąc o skalowaniu.
 

juzeg76

Member
tu nie chodzi o to ze TVN HD nadaje SD skalowane czy programy 4/3 , ale jak puszcza cos w HD np TzG czy Szymona to obraz jest brzytwa i wymiata , natomiast wszystkie transmisje sportowe w Polsacie HD i Polsat Sport HD produkowane przez Polsat maja kasze niezaleznie czy to siatkowka ligowa , czy mecze piłkarskie czy reczna . Cos jest u nich nie tak bo transmisje HD z zagranicy np Wimbledon czy czasami gale bokserskie ze Stanow sa swietnej jakosci . Ekipa polsatu ma jakies trudnosci techniczne , ktorych nie potrafia wyeliminowac ,

Wczorajszy mecz o Super Puchar obraz bardzo zadawalajacy choc gorszy niz liga angielska w C+HD ale bez kaszy , poprostu dostali dobry sygnal od producenta transmisji a sami tak nie potrafia

Nie ma tu znaczenia region bylem w Punkcie Cyfrowego Polsatu tam ta sama kasza z satelity a goscu mi wmawia ze HD tak ma ...szok
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Kilka wieści z ostatniej chwili. Rozmowy w sprawie Eurosportu HD przyjęły pozytywniejszą atmosferę lecz wciąż daleko do stwierdzenia, że już lada moment będzie wprowadzony. Pakiet n-ki podobnie. Dość sensacyjnie jednak mogą potoczyć się losy HBO. W połowie lipca wycofali się z promocji, która miała trwać do końca sierpnia a obecnie niczego nie planują na końcówkę roku. Może to świadczyć o słabej kondycji finansowej i realnych planach wycofania się a naszego rynku (słuchy na ten temat były rozsiewane przez Anal + już kilka lat temu). Faktem jest, że w Europie występują tylko u nas i chyba Czechach. Poczekamy zobaczymy... Aha, do netu 50 i 120 będzie Wi-Fi ale to troszkę poza tematem.
 

vanito

New member
Playhouse Disney w Polsce zadebiutuje 1 września 2010 roku. Od samego poczatku będzie obecny w ofercie telewizji kablowej UPC Polska.

Nfo: Media2.pl


@szewol: z 15, a te puste miejsca też mogliby czymś zapełnić ;-)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam nie wiem czy wiecie od dzisiaj UPC ma problemik a dlatego ze polsat dogadal sie z cyfra i przekazali sobie kanaly ktore mieli dla siebie na wylacznosc - super prawda? W koncu prezesiki z UPC zaczna moze traktowac ludzi ktorzy maja UPC powazniej bo juz nie ma alternatywy ze czesc ludzi bralo upc bo mieli i jedno i drugie, teraz juz wszyscy maja wszystko . Nie wiem czy N tez weszla w to ? Pozdrawiam
Lolek
 
Do góry