HD w UPC

brodacz

Active member
Bez reklam
Witam nie wiem czy wiecie od dzisiaj UPC ma problemik a dlatego ze polsat dogadal sie z cyfra i przekazali sobie kanaly ktore mieli dla siebie na wylacznosc - super prawda? W koncu prezesiki z UPC zaczna moze traktowac ludzi ktorzy maja UPC powazniej bo juz nie ma alternatywy ze czesc ludzi bralo upc bo mieli i jedno i drugie, teraz juz wszyscy maja wszystko . Nie wiem czy N tez weszla w to ? Pozdrawiam
Lolek

Zapominasz chyba, że upc jest współwłaścicielem Cyfry + (25% udziałów i Canal+ 75%). Zatem jeśli chcieliby coś mieć to by to mieli... A swoją drogą dlatego upc miało zawsze najlepszą ofertę z Polsatami, bo mogło też odstąpić coś "od siebie"
 

Skreedi

New member
Hihi, jakby ktoś jeszcze nie zauważył/przeczytał to przez cały wrzesień osoby bez pakietu Super HD moga oglądać odkodowane wszystkie kanały EjdżDi :] Miły gest z ich strony bo zawsze zastanawiałem się jaką jakość mają te kanały... ciekawi mnie tylko co z tymi którzy mają już wykupiony pakiet, będą musieli zapłacić czy UPC odpuści opłatę za ten miesiąc... ;d
 

REBUS82

New member
Hihi, jakby ktoś jeszcze nie zauważył/przeczytał to przez cały wrzesień osoby bez pakietu Super HD moga oglądać odkodowane wszystkie kanały EjdżDi :] Miły gest z ich strony bo zawsze zastanawiałem się jaką jakość mają te kanały... ciekawi mnie tylko co z tymi którzy mają już wykupiony pakiet, będą musieli zapłacić czy UPC odpuści opłatę za ten miesiąc... ;d

Własnie co z osobami ktore za to reguralnie płacą czy dla nich tez ma UPC jakas promocje by bylo sprawiedliwie?
Co pozatym z planami powiekszenia oferty ktos kokretny cos wie?
 

yacek _b

New member
Własnie co z osobami ktore za to reguralnie płacą czy dla nich tez ma UPC jakas promocje by bylo sprawiedliwie?

a kto ci powiedział że ma być sprawiedliwie , na przestrzeni lat jak odkodowali HBO czy coś innego to było sprawiedliwie ? Coś mi sie wydaje że jest kiepskie branie tego " mega " pakietu że odkodowali aż na miesiąc licząc że troszkę ludzi się na to szarpnie

ale przynajmniej ja przekonałem się że dobrze zrobiłem dobierając ponownie HBO do C+
 
Ostatnia edycja:

ondraczek

New member
Ktoś wie czy będą w najbliższym czasie jakies zmiany w kanałach? Zamierzam przystąpić do UPC do grudnia. Najlepiej chyba podłączyć się wlasnie w grudniu bo będą jakies promocje?
I czy UPC ma/będzie miał jakies kanały HD w podstawowym pakiecie, bez wykupywania superHD?
Przydałyby się jakies sportowe albo typu nationalegeog
 

yacek _b

New member
ondraczek w podstawowym pakiecie masz dostep do 4 kanałów HD : TVP HD , Polstat HD , TVN HD , TVS HD

a w grudniu zawsze są jakieś promocje więc zostaje Ci tylko czekać i śledzić ofertę .
 

Century

New member
Witam

Mam pytanie do użytkownikach dekodera CISCO - czy jest możliwe takie podłączenie HDMI do telewizora obraz natomiast dźwięk po optyku do wzmacniacza. Gdzieś się doczytałem, że jeśli podłączy się TV przez HDMI to na wyjściu optycznym nie ma sygnału czy jest to prawda - ktoś może to potwierdzić lub zaprzeczyć?

Pozdrawiam
 

Skreedi

New member
Witam, mam problem prawdopodobnie z dekoderem, chociaż nie jestem pewien. Dotyczy on dźwięku, będąc na jakimkolwiek kanale słyszę Audio tego kanału (załóżmy, że będzie to Discovery), a w tle leci drugie audio, z TVP1. Jak mam to naprawić? Strasznie to denerwuje kiedy oglądam coś np. na Discovery, a w tle słysze jakieś durne reklamy z TVP1... ;d

Myślę, że to dobre miejsce na ten problem bo może on też leżeć po stronie UPC...
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Witam, mam problem prawdopodobnie z dekoderem, chociaż nie jestem pewien. Dotyczy on dźwięku, będąc na jakimkolwiek kanale słyszę Audio tego kanału (załóżmy, że będzie to Discovery), a w tle leci drugie audio, z TVP1. Jak mam to naprawić? Strasznie to denerwuje kiedy oglądam coś np. na Discovery, a w tle słysze jakieś durne reklamy z TVP1... ;d

Myślę, że to dobre miejsce na ten problem bo może on też leżeć po stronie UPC...

To zdecydowanie wina separacji w TV. Sprawdź okablowanie, przełącz na inne HDMI. Weź dekoder do sąsiada i przekonaj się, czy u niego jest ok.
 

mareczek007

New member
Witam

Mam pytanie do użytkownikach dekodera CISCO - czy jest możliwe takie podłączenie HDMI do telewizora obraz natomiast dźwięk po optyku do wzmacniacza. Gdzieś się doczytałem, że jeśli podłączy się TV przez HDMI to na wyjściu optycznym nie ma sygnału czy jest to prawda - ktoś może to potwierdzić lub zaprzeczyć?

Pozdrawiam

Ja mam podłączony tv po hdmi a po optyku kino domowe, i nie mam żadnych problemów.:D
 

Skreedi

New member
Mam pytanie, ostatnio czytałem, że w Polsce mają pojawić się nowe kanały FOX, mamy już FOXLife ale chodziło chyba o FOX Channel i jeszcze jakiś... i czy ma ktoś jakieś info dotyczące uruchomienia nowych kanałów? Może są prowadzone jakieś rozmowy czy coś...
 

REBUS82

New member
Tyle rozpisywano sie na forum o zmianach programowych na jesieni w ramowce UPC a teraz wszyscy milcza jezeli porusza sie ten temat czyli nalezy rozumiec iz znow duzo krzyku o nic.
UPC wiele obiecuje a potem....
 

juzeg76

Member
Tyle rozpisywano sie na forum o zmianach programowych na jesieni w ramowce UPC a teraz wszyscy milcza jezeli porusza sie ten temat czyli nalezy rozumiec iz znow duzo krzyku o nic.
UPC wiele obiecuje a potem....


wg obowiazujacego kalendarza to do jesieni jeszcze zostalo troche czasu a na razie cieszymy sie latem , radze korzystac


pozdro
 

szewol

New member
Bez reklam
Tyle rozpisywano sie na forum o zmianach programowych na jesieni w ramowce UPC a teraz wszyscy milcza jezeli porusza sie ten temat czyli nalezy rozumiec iz znow duzo krzyku o nic.
UPC wiele obiecuje a potem....

Jesień dopiero przed nami, a UPC nie ujawnia wcześniej co włączy. Dwa lata temu ujawniła włączenie TVP Sport, bo umowa była gotowa, a ostatecznie nie doszło do jej podpisania - na ten kanał czekaliśmy dwa lata ;).

Co do nowości...
Z tego co wiem zaawansowane są rozmowy z Eurosportem (na temat Eurosport HD i Eurosport 2 HD) oraz telewizją "n" na temat (nFilm HD, nFIlm 2 HD, nSport HD, MGM HD, Wojna i Pokój). Wstępne rozmowy mają zakończyć się jeszcze we wrześniu, a jeśli dobrze pójdzie wszystkie ta kanały dołączą jeszcze w tym roku.

Aha. Na dzień dzisiejszy są takie plany: Eurosport HD, Eurosport 2 HD, MGM HD, nSport HD - dołączą do pakietu Super HD i... niestety można spodziewać się podwyżki abonamentu za tan pakiet (chyba, że korzysta się z promocji). Z kolei kanały nFilm i nFilm 2 HD mają utworzyć nowy, płatny pakiet (ok. 20 zł bez promocji). I chyba w ogóle nie będzie nSport w standardzie SD.

Nie pytajcie skąd wiem. Zastrzegam jednak, że są to plany na wypadek, gdy już dojdzie do podpisania ostatecznych umów z Eurosportem i telewizją "n". Pewniakiem jest natomiast włączenie kanału Canal+ Gol do końca roku.

O reszcie planów UPC nic nie wiem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry