HD w UPC

ROMI64

New member
Orange Sport w UPC

Mam pakiet w abonamencie C+ tylko ze względu na piłkę nożną i naszą ligę.
Wydaje mi się, że UPC powinno dołączyć do pakietu C+ Orange Sport bez podnoszenia ceny za usługę.
Płacimy za oglądanie naszej ligi niemałe pieniądze a i tak nie można zobaczyć wszystkiego...
Dlatego wydaje mi się, że czas poszerzyć ofertę. :blagam:
 

POL80

New member
Mam pakiet w abonamencie C+ tylko ze względu na piłkę nożną i naszą ligę.
Wydaje mi się, że UPC powinno dołączyć do pakietu C+ Orange Sport bez podnoszenia ceny za usługę.
Płacimy za oglądanie naszej ligi niemałe pieniądze a i tak nie można zobaczyć wszystkiego...
Dlatego wydaje mi się, że czas poszerzyć ofertę. :blagam:

Przesadzasz. Można płacić średnio nie całe 18zł/mc więc chyba za dużo wymagasz ;)
Prędzej dołączy c+ gol. A co do "naszej ligi" to nic nie jest warta. Niech TP zabiera ten chłam w całości ;)
 

szewol

New member
Bez reklam
Na Orange sport nie ma co liczyć.
Przez wspólny kontrakt na Ekstraklasę Canal+ i TP mają umowę, że Orange sport tylko w ofercie TP i Cyfrze+. Kablówki mogą jedynie włączyć do swojej oferty Orange sport info.
 

vanito

New member
Witam

Korzystając z kończącej się umowy, w biurze utrzymania klienta wynegocjowałem 5% rabatu na pakiet HD, Super HD za 15pln (2-6 m-ca) i instalacja całości za 50zł.

Uwagi zacznę od dekodera Pace (bez nagrywarki). Pomimo, że ma oddzielny zasilacz to jednak się nagrzewa. Zdążył się już 2x zawiesić. Raz podczas szybkiego przerzucania kanałów. Jeśli chodzi o rozmiary i pobór mocy to wypada na + w stosunku do zwykłego dekodera SD który posiadałem, a który pobierał około 15W niezależnie od stanu. W Pace HD jest 10-10,5W podczas pracy i 9W na standby (zegarek). W pilocie podoba mi się jedna aczkolwiek istotna zmiana - szybki dostęp do radia.

Odbiór kanałów. Zdecydowana większość kanałów odbiera lepiej niż na wersji SD. Nie widać bloków nawet podczas szybkiego ruchu. Może jakiś wpływ ma na to HDMI vs scart, a może po części sam dekoder. Lepsza jest również jakość dźwięku którą łatwo było mi wyłapać na kanale VIVA (dźwięk jest pełniejszy, przestrzenniejszy). W kwestii dźwięku mam jednak mały problem bo o ile stary dekoder pozwalał pilotem sterować pełnym zakresem głośności (zgodnym z telewizorem) o tyle w tym dekoderze mogę sterować tylko poziomem głośności od 0 do pewnego zakresu a dalej muszę podgłaśniać pilotem od TV. Spotkał się ktoś z tym może ? * Znalałem już rozwiązanie. Podaję pod postem.

Wybór 720p/1080i zostawiłem na Auto i najśmieszniej jest na Mini Mini jak reklamy i różne bajki lecą w różnym formacie. Wtedy obraz znika na chwilkę. Ustawienie formatu 16:9 na większości stacji działa OK, ale na niektórych wymaga dostrojenia telewizorem.

Czekamy na kolejne kanały HD ;-)


* Rozwiązanie problemu głośności zaczerpnięte z innego forum.

Sterowanie głośnością telewizora z poziomu pilota UPC:
1. Press the UPC Button
2. Hold down the "OK" and "red" buttons until the UPC button flashes twice
3. Enter 993 and the UPC button will flash twice again.
4. Now press the TV button, the UPC button will flash again.
 
Ostatnia edycja:

tadekb1

New member
mam taki problem telewizor Grundig Cinaro + Cisco te dwa sprzęty połączone są kablem HDMI problem występuje podczas włączania wtedy ekran telewizora robi się niebieski i zero obrazu dopiero po kilku włączeniach i wyłączeniach telewizora i dekodera obraz się pokazuje.Może ktoś miał ten problem i jak sobie poradził.
 

szewol

New member
Bez reklam
Ooooooooooooooo ;)

Brodacz powrócił :bober:
W ostatnich dniach spokój był na forum, mało nowości. Co tam nowego UPC szykuje ;) heheheheheh

A jak sądzicie czy w tym kanale C+ GOL pokażą mecze EKSTRAKLASY , które lecą na ORANGE SPORT? Byłoby świetnie :)

Na Canal+ Gol+ nie będą pokazywane mecze Ekstraklasy na żywo, bo obecny kontrakt obowiązuje tylko Canal+ Sport i Canal+ Sport HD. Canal+ ma prawo do pokazywanie TYLKO trzech meczów każdej kolejki. W C+ Gol się natomiast ukazywać retransmisje.

I jeszcze jedno. Jeśli UPC zdecyduje się włączyć Canal+ Gol to będzie on w pakiecie Canal+ (bez dodatkowych opłat).
 
Ostatnia edycja:

chelseaadam

New member
Wiadomo coś o nowych kanałach w pakiecie SuperHD? Dobrze by było gdyby dodali coś jeszcze w sierpniu, wtedy bym wziął ten pakiet jeszcze w starej promocji - 15zł na 7 miesięcy.
 

_BOSS_

New member
Czy ktoś wie kiedy będzie VOD w Bydgoszczy (kujawsko-pomorskie)
śmiech na sali miasto 400tys a nie ma VOD
- Czy jest gdzieś jakiś wykaz UPC kiedy dany region będzie włączany?
 

vanito

New member
Z tego co nie raz słyszałem i czytałem VOD ma objąć zasięgiem całą Polskę do końca roku. Lublin jako jedno z mniejszych miast (350 tyś) też czeka.

Przy okazji wyleję swoje żale na dekoder Pace bez nagrywarki. Wieszał się po 3x na dzień. Został wymieniony i nowy też już raz się zawiesił przy zwykłej zmianie kanałów. Jak tak dalej pójdzie to będzie kolejna wymiana. Ciekaw jestem czy też Wam się tak wiesza to cholerstwo ? Może jakieś ustawienie np. wybór rozdzielczości ma na to wpływ ? U mnie jest na Auto.

PS.
Wczoraj od 17 miałem czarną planszę na History HD. Inne kanały działały, a tu ani obrazu, ani dźwięku.
 

Wicuch

New member
masz wyłączone oszczędzanie energii w tv?
mi to pomogło a miałem ustawione chyba fabrycznie na "średni" poziom oszczędzania.
po wyłączeniu jak ręką odjął - choć to nie było z dekoderem pace ale może warto spróbować.
 

slupek

Member
...

Przy okazji wyleję swoje żale na dekoder Pace bez nagrywarki. Wieszał się po 3x na dzień. Został wymieniony i nowy też już raz się zawiesił przy zwykłej zmianie kanałów.

Ja jak na razie po tygodniu użytkowania nie mam żadnych problemów z moim Peace.
Podłączyłem go poprzez HDMI z HK AVR460. Do TV bezpośrednio nie podłączałem.
 
Do góry