HD w UPC

Robkas

New member
Nie wiem, czy zwróciliście uwagę, na chyba nową funkcję nagrywarki mediaboxa czarnego Philipsa z nagrywarką.
Ja niedawno zauważyłem, że w czasie odtwarzania nagrania można zielonym przyciskiem dodawać znaczniki (pozycje czasowe nagrania).
Po ich dodaniu, można bardzo szybko przeskakiwać między kolejnymi znacznikami przyciskami strzałem w lewo i prawo obok centralnego klawisza OK.

A jak wszyscy o tym wiedzieliście, tylko ja przez te chyba już 1,5 roku tego nie odkryłem, to sorry.

Było juz od dawna.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Wyprzedziłeś mnie o 3 minuty. Dodam, że kanały będą dostępne na pozycjach 376, 381, 391 i Viasat Explorer zostanie przesunięty na 396.
 

szewol

New member
Bez reklam
Pytanie czy to ostatnie nowości w tym tygodniu? Testowane są 4 kanały HD, a wprowadzają na razie tylko dwa
 

ssja

New member
dwa pozostale HD to prawdopodobnie EUROSPORT I EUROSPORT2 w wersji HDA KANALU SD viasat history nie wykluczone ze SI-FI Channel i VH1 CLASSIC które sa juz w iinych oddzialach UPC.
 

voyagerPit

New member
Trzeba przyznać, ze UPC wzięło się ostatnio ostro do roboty.
Od grudnia od przyłączenia Disney Channel oferta rozszerzyła nam się o 21 kanałów, w tym 12 HD.
Jak tak dalej pójdzie to do końca roku nie będzie już nas czym zaskoczyć.
Będziemy mieli wszystkie ciekawe kanały :lol: i najlepszą ofertę na rynku.
 
Ostatnia edycja:

ssja

New member
formalnie potwierdzono juz dodanie od 6.07. równiez BBC HD.
PODERZEWAM ZE KANAŁÓW NOWYCH W WERSJI sd BĘDZIE TEZ WIECEU JAK 1
 

pik2

New member
Dzisiejszy Mailing od UPC

 

Attachments

  • 2010_07_05_mailing_nowosci_hd.jpg
    2010_07_05_mailing_nowosci_hd.jpg
    57,5 KB · Wyś: 150

pik2

New member
Jutro kanały zajmą miejsca:
110 - BBC HD
376 - DISCOVERY HD SHOWCASE
381 - ANIMAL PLANET HD

391- DISCOVERYHistoria

A najbliższe nowości Sierpnia w UPC to:

kanał 496 - MGM HD (do pakietu SuperHD)
kanał 497 - N Film HD (do pakietu SuperHD)
kanał 498 - N Film HD 2 (do pakietu SuperHD)
kanał 565 - EUROSPORT HD (Eurosport SD na 564) (do pakietu SuperHD)
kanał 567 - EUROSPORT 2 HD (do pakietu SuperHD)
 

Wicuch

New member
nie wiem czemu sie tak napalacie na ten nsport hd - oprocz ligi mistrzow nic na nim nie ma.
mgm hd? filmy z 1955 roku w hd? chłyt martekindodi.
 

tomek_fcb

New member
Nie napalamy tylko chcemy mieć wszystko co potrzebne do dobrego odbioru LM czyli Nsport HD z kanałami serwisowymi podobnie jak Polsat Futbol :) same mecze środowe nie wszystkim wystarczają ;P
 

types

New member
wysłałem im rezygnacje , poczekam i zobacze jaka bedzie reakcja

poczekałem i sie doczekałem , zadzwoniła miła pani w piatek i wczoraj podłączyli mi wszystko co chciałem za cene dla nowych klientów :), czyli select HD + internet 25mb + modem Wifi za 110zł/miesiąc i dodatkowo pakiet Super HD w obecnej promocji. Dodatkowo nie musiałem płacic za podłączenie i wymiane dekodera . Wiec pamiętajcie żeby nie ulegac i wysyłać rezygnacje a oddzwonią z działu utrzymania klienta i godzą sie na wszystko :)
Jako ciekawostke moge dodac, że Pani z partyline zasugerowała ze wszystkie nowe kanały HD beda dopisywane do pakietu SuperHD a nie do Max HD wiec niczym nie ryzykuje biorąc tańszy Select HD.

Mam jeszcze pytanie dlaczego na Polsat HD mam obraz 4:3 a na zwykłym polsacie normalnie 16:9 ? Na innych kanałach jest ok a wczoraj na wszytkich nadawanych programach w polsacie było własnie tak , u was tez polsat HD nadaje 4:3?
 
Ostatnia edycja:
Do góry