HD w UPC

ssja

New member
aktual;nie nie sa prowadzone przygotowania do zwiekszenia przepustowosci wiec spokojnie w internecie zmian nie bedzie. a co do telewizji cyfrowej pokaze czas nie ma sie czego nakrecac....
 

brodacz

Active member
Bez reklam
aktual;nie nie sa prowadzone przygotowania do zwiekszenia przepustowosci wiec spokojnie w internecie zmian nie bedzie. a co do telewizji cyfrowej pokaze czas nie ma sie czego nakrecac....

A jak zwiększyć przepustowość (i po co) skoro i tak jest najwyższa ? Może prościej jest obniżyć ceny ?
 

szewol

New member
Bez reklam
Eeee tam.
Czyli fałszywy alarm. Niepotrzebnie pisałeś wczoraj, że zmiany zdenerwują obecnych użytkowników. Myślałem, że zmiany dotyczą telewizji cyfrowej, ale jak tylko Internetu to mnie to ryra. Obecnie mam 25 Mb/s za 60 zł i jestem zadowolony, a i zwiększać na siłę przesyłu mi nie potrzeba ;)

Swoją drogą UPC faktycznie w UPC brakowało tańszych pakietów. Za 1 Mb/s chcieli 50 zł, a za 8 Mb/s już 75 zł. Nie było nić pomiędzy tym ;). Oczywiście w Warszawie było "lepiej" - 2 Mb/s za 50 zł, 5 Mb/s za 60 zł i 15 Mb/s za 75 zł.
 
Ostatnia edycja:

biopal123

New member
Spoko,przeciez Brodacz wczoraj nam napisal ze mozemy przygotowac sie juz na zalew nowych kanalow ale raczej jeszcze za kilka tygodni,choc mysle ze conajmniej kilka pojawi sie jeszcze w lipcu.
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Spoko,przeciez Brodacz wczoraj nam napisal ze mozemy przygotowac sie juz na zalew nowych kanalow ale raczej jeszcze za kilka tygodni,choc mysle ze conajmniej kilka pojawi sie jeszcze w lipcu.

To prawda, że w lipcu też coś dojdzie w programingu, ale dopiero ok. 10-tego. Jeśli net nie stanieje jutro (takie były zamiary kilka tygodni temu) to może razem z nową ofertą programową czyli od 11.07. Wtedy też powinny wejść nowe oferty promocyjne (obecne kończą się dzisiaj).
 

szewol

New member
Bez reklam
Chyba, gdyby co, to od 12 lipca, bo 11 to niedziela ;)
Ostatnio po wyłączeniu C+ (3 kanał) & HBO (2 kanały) z analogu (1 kwietnia), już 12 kwietnia wprowadzili nowy pakiet Super HD. Więc być może będzie podobnie - dzisiaj ostatni dzień Mezzo w analogu.

Miejmy nadzieję, że nowe kanały HD będą pojawiać się w pakiecie Super HD, a nie dodatkowym Super nHD :-D
Precz z mnożeniem dodatkowych pakietów tv w UPC:razz:
 
Ostatnia edycja:

piotrekkater

New member
Mogliby za te same pieniądze przy tym samym downloadzie zwiększyć istotnie upload, teraz np. 25 mb dwn przy 1,5 upl - mogliby to zwiększyć np. do 5 mega
 

ssja

New member
na pewno nie będzie żadnych obniżek cen internetu nie czeka nas absolutnie żadna rewolucja....poza zmianami w ofercie cyfrowego tv i to nie zadne kilkanascie prograów.
oferta promocyjna na lato napewno nie ulegnie zmianie nigdy tak nie czyniono w ostatnich latach kampania promocyjna zaczynala sie we wrześniu zawsze i tak będzie w tym roku myśle tez
 

brodacz

Active member
Bez reklam
To koniec !!!

Infa, jakie zapodałem w ostatnich dniach były podpuchą na mojego informatora. Już nie pracuje a informacje są FAŁSZYWE (szczególnie te o necie i nowych promocjach). Będę szukał nowych źródeł, jak znajdę to wrócę na forum. Obawiam się, że po takiej czystce (to 2-ga w tym miesiącu za upływ danych) nikt nie będzie chciał się wychylać. Koleś będzie miał dłuższy urlop a Wy spokój ze mną. Pa.
 

ROMI64

New member
Infa, jakie zapodałem w ostatnich dniach były podpuchą na mojego informatora. Już nie pracuje a informacje są FAŁSZYWE (szczególnie te o necie i nowych promocjach). Będę szukał nowych źródeł, jak znajdę to wrócę na forum. Obawiam się, że po takiej czystce (to 2-ga w tym miesiącu za upływ danych) nikt nie będzie chciał się wychylać. Koleś będzie miał dłuższy urlop a Wy spokój ze mną. Pa.

Panta rhei...całe szczęście bez brodacza - z korzyścią dla wszystkich. :shock:
 

voyagerPit

New member
Nie przesadzajcie z tym entuzjazmem w sprawie brodacza, nie ważne jak kto zaczyna ale jak kto kończy :) Poza tym brodacz nie pożegnał się z nami na zawsze.
Według mnie zachował się OK wyjaśniając całą sytuację.
 

ROMI64

New member
Nie przesadzajcie z tym entuzjazmem w sprawie brodacza, nie ważne jak kto zaczyna ale jak kto kończy :) Poza tym brodacz nie pożegnał się z nami na zawsze.
Według mnie zachował się OK wyjaśniając całą sytuację.

Może zachował się ok. na końcu swoich wypowiedzi, ale wcześniej drwił sobie w sposób perfidny i wyrachowany z uczestników forum, a to go dyskryminuje na zawsze.
 

szewol

New member
Bez reklam
No cóż. Jak tajemnica handlowa, to tajemnica handlowa. I koniec. Jeśli się ją "wynosi", trzeba się liczyć z konsekwencjami. ;).

PS. Swoją drogą... ciekawe czy to nie kolejna "podpucha". :shock:
 

voyagerPit

New member
Może zachował się ok. na końcu swoich wypowiedzi, ale wcześniej drwił sobie w sposób perfidny i wyrachowany z uczestników forum, a to go dyskryminuje na zawsze.
Masz rację, podpuszczał nas, organizował zgadywanki, wyznaczał terminy w których się łaskawie wypowie ... też mnie to wqurw... ale jak przyznał skąd brał swoją wiedzę to wiele się wyjaśniło...
 

Maciek1981

New member
Jak dla mnie to brodacz robi sobie z nas "jaja" . A tłumaczenia, że UPC puściła falszywe info, aby złapać osobę będącą tajnym "informatorem brodacza", wynoszącą informacje z UPC to zwyczajna bajeczka lub sposób brodacza, na tworzenie sobie na forum wizerunku "niewiadomokogo". Ot takie leczenie swojego ego.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
A jednak zmiany.

Jest nowa fajna promocja za 170 zł Max PVR + 25 Mb/s + Non stop EiŚ ale tylko dla przenoszących numer od konkurencji i wybierających polecenie zapłaty. Ujednolicenie netu na całą Polskę to też sygnał, że jednak będą zmieniać ceny (może już od sierpnia a najdalej od września jak przed rokiem). Dziękuje za ciepłe słowa przedmówców. Nie ma to jak wiara w narodzie. To własnie dla Was wróciłem.:D
 

emza4

New member
TVP HD w UPC:)

Ten moloch (UPC) jest "szybki", trzeba przyznać. Właśnie mi przysłali komunikat o dołączeniu do oferty TVP HD i TVP Sport:)
 
Do góry