HD w UPC

ssja

New member
od godz 14tej zwiekszyła sie ilość testów o kolejne 7 pozycji więc widać że nowe pozycje wejdą do oferty niebawem juzchoc nie bedzie ich ponad 24 jak ktos tu dośc zabawnie pisał
 

tomek_fcb

New member
921 - Test 921 - polski
950 - Test 11 - polski dolby digital/angielski dolby digital
990 - Test N - brak ścieżki
992 - Test 10 - polski
993 - Test 9 - polski dolby digital/angielski dolby digital
994 - Test 6 - polski dolby digital/angielski dolby digital
996 - Test 5 - polski dolby digital
997 - Test 4 - polski/czeski
998 - Test 8 - polski
999 - Test 3 - polski
Pod testami z polską ścieżką DD i angielską DD moim zdaniem kryją się Eurosporty HD ale mogę się mylić.
 

marcink121

New member
A u mnie jest jakiś problem z POLSAT HD. Jak przełączam z kanału 4 na 5 to przeskakuje od razu na 6 jakby 5 nie było. Jak wcisnę 5 to jest ale przez chwile podało że nie mam dostępu do tego kanału..
 

tom2

New member
A u mnie jest jakiś problem z POLSAT HD. Jak przełączam z kanału 4 na 5 to przeskakuje od razu na 6 jakby 5 nie było. Jak wcisnę 5 to jest ale przez chwile podało że nie mam dostępu do tego kanału..

ja mam to samo reset pomaga na chwile tylko kanal sie pojawia a nastepnie znika podobno cos gmerali dzisiaj ( wiadomosc z BOK)
 

brodacz

Active member
Bez reklam
od godz 14tej zwiekszyła sie ilość testów o kolejne 7 pozycji więc widać że nowe pozycje wejdą do oferty niebawem juzchoc nie bedzie ich ponad 24 jak ktos tu dośc zabawnie pisał

Zabawny to jest ktoś, kto nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Ten "Ktoś" napisał nie więcej a nie ponad. Jakbyś miał pojęcie o temacie to wiedziałbyś, że 1 kanał analogowy to max 8 cyfrowych, zatem usunięcie z oferty analogowej do 01.08 łącznie 3 kanałów daje razem max 24 cyfrowe. A że kilka z nich może być w HD to ta liczba drastycznie maleje. Ale wciąż pozostaje mniejsza niż 24, czyli dobrze pisał.
 
Ostatnia edycja:

Gracjan1

New member
UPC ujednolica ofertę dostępu do Internetu - UPC - Media2.pl

Potwierdzam problem z Polsatem HD, po przełączeniu kanału z 4 przeskakuje od razu na 6. Wciskając 5 na pilocie odpala Polsat HD bez problemu.

Witam was sorka że nic pisałem ale jestem do Wtorku za granicą jak wróce do napiszę co do Polsat Hd dowiedziałem się że kanał ma przejść na 100% w hd i prawdopodobnie dlatego nie działa u nie których jeżeli jednak to problemy techniczny to z małym opóżnieniem przejdzie na 100% hd góra do końca Sierpnia
Pozdro
 

zsoi3

New member
Bez reklam
A widzicie - ja mam z PolsatHD rowniez problem:

kiedy ustawie powiadomienie o jakims programie na PolsatHD to to powiadomienie o okreslonej godzinie nie przelacza na PolsatHD tylko na TVN24 :D

macie cos podobnego?
 

szewol

New member
Bez reklam
"Nie możemy jeszcze podać dokładnej listy sieci kablowych, w których dostępny będzie nFilmHD, zrobimy to jak tylko zakończą się negocjacje. Naprawdę prosimy o chwilę cierpliwości. :)" - tak nFilm odpowiada na swoim blogu na pytanie czy nFilm HD będzie dostępny w ofercie UPC.
 

voyagerPit

New member
...co do Polsat Hd dowiedziałem się że kanał ma przejść na 100% w hd i prawdopodobnie dlatego nie działa u nie których jeżeli jednak to problemy techniczny to z małym opóżnieniem przejdzie na 100% hd góra do końca Sierpnia
Pozdro

TVN też ma plany do końca roku przejść w 100% na HD.
Oby plany przeszły w czyny, bo na dzień dzisiejszy TVN HD, to w 95% nieporozumienie :(
 

tomiwit

New member
Witam,
Czy podczas dziesiejszych meczy mieliście problem z obrazem na TVP HD?
U mnie (Kraków) chwilami obraz nie był płynny, tak jakby ktoś co chwilę stop klatkę robił.
 

biopal123

New member
Na sasiednim forum tez 2 osoby pisaly ze maja problemy z przeskokami na TVP HD,u mnie takze i to nie tylko na TVP HD ale i innych kanalach HD.Moze tak technicy z UPC by sie tym zajeli...
 

tomiwit

New member
A ma ktoś może problemy z nieczystym dźwiękiem? Na większości kanałów przy bardzo niskim poziomie głośności słychać szum. Trzeba trochę podgłośnić żeby dało się normalnie oglądać. Jest to czasem uciążliwe. Czy jakość i siła sygnału może być tutaj przyczyną czy raczej przyczyny upatrywać w telewizorze? Muszę potestować jeszcze inne źródła (np. DVD) ale może ktoś się z tym spotkał.
 

Ken

New member
Nie wiem, czy zwróciliście uwagę, na chyba nową funkcję nagrywarki mediaboxa czarnego Philipsa z nagrywarką.
Ja niedawno zauważyłem, że w czasie odtwarzania nagrania można zielonym przyciskiem dodawać znaczniki (pozycje czasowe nagrania).
Po ich dodaniu, można bardzo szybko przeskakiwać między kolejnymi znacznikami przyciskami strzałem w lewo i prawo obok centralnego klawisza OK.

A jak wszyscy o tym wiedzieliście, tylko ja przez te chyba już 1,5 roku tego nie odkryłem, to sorry.
 
Do góry